Uitslagen

18-06-2017 Rexona 10km van Nederland Best

Robin Spijkerboer 35.27, Addie vd Vleuten 39.18, Ron Dielhof 41.05, Peter Cras 42.01, Gerard Verbeek 43.02, Frank van Thiel 45.06, Yves Dhondt 45.18, Nico Leijtens 50.13, Miranka de Leest 50.53, Piet Pijnenburg 52,44, Jo van Meurs 53,35, Peter Brouwers 54.03, Peter Peters 54.55, Madzy de Vries 56.21, Paul van Bree 56.27, Kuno Huisman 57.07, Marleen Smulders 58.58; 5km: Twelde Kflom 18.09, Tonnie de Benis 18.38, Luc Geeris 23.23, Niklas Dhondt 24.05, Marijke Heddes 24.08, Edwin Heddes 24.08, Carina Genest 31.14. 

18-06-2017 Competitie Roermond

Sander Smits 200m 24,62 (7); 110mH 17,00 (3), ver 6,31 (1); Bart vd Pasch 400m 54,51 (5), kogelslingeren 14,81 (13); Stijn Groen 800m 2.17,88 (15); Rohan de Bresser kogel 9,82 (10), ver 5,87 (5); Gijs Tops hoog 1,85 (3).

18-06-2017 Competitie Nijmegen

Jolijn Sandbrink 100m 12,85 (2), 200m 26,24 (2); Marianne Verdonk 400m 1.06,40 (12), 100mH 18,65 (12); Maureen de Bresser 1500m 6.07,86 (15); Renske van Os 3000 SC 13.36,7 (4); Ingrid Wouters-de Haan kogel 9,39 (8), kogelslingeren 23,.04 (9); Demi Saris kogel 8.94 (11), kogelslingeren 28,60 (6); Sarah vd Stam hoog 1,45 (8), ver 4,50 (13); 4x400m estafette 4.26,93 (6).

18-06-2017 Open baanwedstrijd Rijen

MPA1: Lotte Aerts 60m 10,05, bal 28,39, ver 3,42, 1000m 3.38,12, 1828 pnt (1).

16-06-2017 Nacht van West-Vlaanderen Torhout

M45: 22. Ronny Voets 21,1 km 1.34.08.

10-06-2017 CD-competitie 3e wedstrijd Helmond

JC: Noah Terhoeve 100m 13,48 (12), ver 4,66 (9), Niklas Dhondt 100m 14,03 (18), ver 4,94 (7), Sam vd Bersselaar 100m 16,09 (27), 300mH 1.02,34 (18), hoog 1,25 (15), Tom van Schijndel 800m 2.12,78 (2), 300mH 45,46 (6), discus 31,31 (4), Tom Michielsen 300mH 46,23 (8), hoog 1,65 (3), Sven Teunissen discus 25,09 (9), kogel 8,83 (9), Mats Keulstra kogel 7,93 (13), 4x100m 52,58 (5).
JD: Gert Crooijmans 80m 12,27 (16), speer 10,58 (23), Daniel de Goederen 80m 12,51 (19), 80mH 15,30 (5), Mike van Bree speer 14,26 (17), hoog 1,35 (3), Tijn van Grunsven 80m 13,39 (30), 1000m 4.05,21 (30), discus 14,55 (11), Tygo Scheepers kogel 6,55 (10), ver 3,17 (23), 4x80m 48,88 (7).
MC: Shannon Baijens 80m 12,19 (21), 300mH 1.00,67 (16), ver 3,67 (15), Jantine Strikwerda 80m 12,81 (26), 800m 3.13,35 (14), speer 17,69 (11), Floor van Veen 800m 3.01,07 (12), 300mH 59,76 (14), hoog 1,15 (11), Noa Wiltschek speer 14,37 (16), kogel 6,30 (18).
MD: Loes van Gaalen 60m 9,61 (17), discus 14,32 (12), Sterre Robben 60m 9,68 (19), 60mH 13,71 (21), Veerle van Erp 1000m 3.28,00 (3), hoog 1,30 (3), Ilse vd Wiel 1000m 3.34,28 (6), kogel 5,91 (20), ver 3,85 (4), Anna van Straten 60mH 12,89 (11), ver 3,53 (7), Emma van ’t Westende 60mH 13,54 (18), hoog 1,25 (8), 4x60m 36,03 (5).

10-06-2017 NSK Enschede

Sander Smits hoog 1,85 (4).

10-06-2017 Athletics Champs Reusel

zie atletiek.nu.

09-06-2017 NK Masters Gouda

M70: Frans Dijkman 800m 3.06,71 (3), 1500m 6.24,33 (3); M35: Peter Eshuis 5000m 18.01,67 (6).

30-05-2017 Avondwedstrijd Kempen Regio 14 Valkenswaard

Msen: Daan van Hoof mijl 5.17,9 (1);
Vsen: Ilonka de Bresser 100m 13,55 (2), discus 22,65 (3), Marianne Verdonk 100m 14,29 (4), ver 3,88 (2); Vmas: Ingrid Wouters-de Haan discus 27,47 (1), kogel 9,07 (1);
JA: Vincent Hein 200m 25,62 (1); Tonnie de Benis mijl 5.04,3 (1);
MB: Sarah vd Stam 100m 14,26 (4), discus 16,22 (2), Saskia Smink 200m 33,93 (2);
JC: Niklas Dhondt 100m 13,94 (1), ver 4,56 (1).


Deel op sociale media:

Terug naar boven