Uitslagen

02-06-2017 Global Athletics Nijmegen

Tonnie de Benis 1500m 4.38,92.

02-06-2017 Van Goghloop Nuenen

Karel Rikkers halve marathon 1.43.22.

04-06-2017 Trailrun Leudal Heythuysen

20km: Frank van Thiel 2.02.10, Angeline Reijenga 2.13.24;
29km: Peter Cras 2.42.12, Roeland Reijenga 2.42.12, Guido Kluijtmans 2.51.18, Tien Chu 2.51.47.

03-06-2017 BK meerkamp Gemert

JC2: 6. Tom van Schijndel 100m 12,92, 1000m 2.56,11, 100mH 16,68, discus 30,73, kogel 10,76, speer 42,10, hoog 1,60, ver 5,07, 5040pnt;
JD2: 12. Mike van Bree 80m 12,47, 1000m 3.22,26, 80mH 15,75, kogel 6,75, speer 13,90, hoog 1,35, ver 3,94, 2732pnt;
MB: 14. Sarah vd Stam 100mH 19,33, hoog 1,46, kogel 7,24, 200m 29,13, ver 4,44, speer 13,55, 800m 2.59,45, 2785pnt;
MC2: 11. Floor van Veen 150m 24,54, 600m 2.08,59, 80mH 16,12, kogel 8,48, speer 20,80, hoog 1,15, ver 3,62, 2415pnt;
MD1: 14. Ilse vd Wiel 600m 2.01,34, 60mH 13,81, kogel 6,36, speer 10,07, hoog 1,25, ver 3,85, 1877pnt;
MD2: 15. Veerle van Erp 600m 1.54,06, 60mH 13,00, kogel 7,88, speer 17,90, hoog 1,30, ver 3,58, 2274pnt;
Vsen: 10. Ilonka de Bresser 100mH 16,72, hoog 1,35, kogel 9,11, 200m 28,10, ver 5,04, speer 21,96, 800m 2.44,08, 3604pnt.

05-06-2017 T-meeting Tilburg

Vsen: 3. Maureen Herremans hinkstapsprong 12,41.

25-05-2017 Harry Schulting Games Vught

Vsen: 2. Maureen Herremans hss 12,52; MD: 6. Veerle van Erp 1000m 3.21,09; JD: 5. Mike van Bree 1000m 3.16,79.

27-05-2017 Competitie C/D-junioren Best

JC: Tom van Schijndel 150m 19,25 (10), 800m 2.22,50 (4); Mats Keulstra 150m 20,98 (18), 800m 2.23,36 (5); Sam vd Bersselaar 150m 24,61 (25), hoog 1,30 (15), ver 3,45 (18); Tom Michielsen 100mH 16,47 (5), speer 37,46 (3), hoog 1,65 (2); Niklas Dhondt 100mH 19,29 (9), ver 4,50 (7); Sven Teunissen speer 23,45 (10), kogel 8,96 (7); 4x100m 53,74 (3).
MC: Simone Weijers 150m 24,43 (19), hoog 1,25 (8); Floor van Veen 800m 3:10,70 (15), 80mH 16,61 (12); Shannon Baijens 80mH 18,00 (15), ver 3,57 (13); Jantine Strikwerda speer 17,51 (11), discus 15,55 (14); Noa Wiltschek speer 16,90 (12), discus 14,64 (15), kogel 6,39 (13); Femke Smink kogel 8,68 (3), ver 3,96 (11); 4x80m 48,48 (8).
JD: Bram van Rulo discus 13,55 (15), kogel 7,52 (4), ver 3,61 (13); Tijn van Grunsven discus 13,19 (20), 80mH 18,62 (24); Mike van Bree hoog 1,40 (3), 1000m 3.37,01 (13); Laurens vd Wiel ver 3,03 (24), 80m 12,81 (27); Daniël de Goederen 80m 12,30 (18), 80mH 15,44 (6); Gert Crooijmans 1000m 4.12,57 (30), 80mH 17,87 (19); 4x80m 50,67 (10)
MD: Anna van Straten 60m 9,42 (13), 60mH 13,06 (12); Sterre Robben 60m 9,52 (15), 60mH 12,94 (10); Renske Mols 60m 10,18 (33), 1000m 3.53,01 (16), ver 2,94 (21); Ilse vd Wiel 1000m 3.38,73 (5), speer 12,37 (13); Caroline Strikwerda 1000m 4.05,84 (24), kogel 5,83 (19); Noëlle Martens 60mH 11,65 (2), kogel 8,28 (4), ver 3,68 (10); Loes van Gaalen 60mH 13,03 (11), speer 16,82 (8); Gitta de Rooij speer 10,80 (17), kogel 5,66 (21); Veerle van Erp hoog 1,30 (2); Emma van ’t Westende hoog 1,20 (9), ver 3,21 (18); 4x60m: team 1: 35,22 (3), team 2: 37.39 (10).

28-05-2017 Marathon Tilburg

M45: 6. Ronny Voets 3.16.56; halve marathon: Peter Cras 1.40.50, Marco Bruels 1.46.03, Addie vd Vleuten 1.48.53, Joost Bastings 1.49.30, Nico Leijtens 1.53.41, Harm Bakker 2.10.23, Ilona van Loon 2.10.24.  

28-05-2017 Nationale A-Games Soest

Milou Keulstra 60mH 10,87 (1), 60m 9,45 (2), kogel 5,91 (4), 1000m 3.26,72 (2); Lotte Aerts vortex 27,54 (2), kogel 6,38 (1), 1000m 3.27,62 (3).

28-05-2017 Competitie Vsen 2e div. Breda

Inge Faessen 100m 14,04 (17); Jolijn Sandbrink 200m 26,54 (3), 800m 2.35,09 (9); Marianne Verdonk 200m 29,67 (17), 400mH 1.16,36 (10); Sarah vd Stam 400m 1.09,79 (14), hoog 1,45 (7); Lieke Neijens 3000m 11.37,00 (6); Demi Saris speer 35,71 (4), kogel 8,99 (10); Ingrid Wouters kogel 9,64 (7, cr); Manon Enting hoog 1,45 (7), ver 4,08 (16); Ilonka de Bresser polsstok 1,60 (6); Maureen Herremans ver 5,30 (1); 4x100m 52,60 (6).


Deel op sociale media:

Terug naar boven