Evenementen

19 Dec 2020

VIRTUAL MID WINTER RUN

Lopen

Wanneer: 19 Dec 2020 - 31 Dec 2020

In deze moeilijke tijden waarin het verenigingsleven stilligt en de deuren van onze club gesloten zijn, is het gemis van onze mooie sport groot. De coronacrisis vraagt al een lange tijd flexibiliteit, creativiteit en discipline van jullie en ons allemaal, dat beseffen wij maar al te goed. Hardlopen mag en kan gelukkig nog steeds. Weliswaar alleen of in een heel klein groepje maar hoe fijn is het dat je nog lekker naar buiten kunt.

Daarom ondersteunt onze club het initiatief van de VIRTUAL WINTER RUN. Een virtuele run waarbij deelnemers zich inschrijven voor een afstand naar keuze en vervolgens ervoor kunnen kiezen om dit inschrijfbedrag te doneren aan onze club: hoe mooi is dat! Deelnemers krijgen via een live leaderboard het klassement te zien dus spoor zoveel mogelijk lopers, vrienden en familie aan om voor onze club mee te lopen! Je loopt de run op een moment dat het jou uitkomt tussen 19 december en 31 december, dat moet voor iedereen in te plannen zijn.

Maak afspraken met je loopmaatjes, met familie, vrienden en bekenden voor de VIRTUAL WINTER RUN en spek onze clubkas!

Inschrijven

Wanneer: 19 Dec 2020 - 31 Dec 2020

Waar: Waar en wanneer jij wil!


Deel op sociale media:

Terug naar boven