SamenLoop voor Hoop

10 jun 2017

SamenLoop voor Hoop

Wandelen

Wanneer: 10 jun 2017 - 11 jun 2017

Alweer voor de derde keer wordt in Best een SamenLoop voor Hoop gehouden. Ook GM doet weer mee. Ons team (nr 23) is net begonnen, dus schroom niet om je aan te melden. Liefst nu al, want dan weten we waar we aan toe zijn.

Gebruik onderstaande link om je in te schrijven. Kies dan wel a.u.b. ons teamnummer 23.
Ook bij de keuze shirt: gewoon doen, dit is een shirt van de SLvH en zit bij de prijs in.
Donderdag 26 januari hebben we bij GM al een brainstormsessie gehad: daar zijn een aantal ideeën besproken op wat voor manier we inkomsten kunnen genereren voor het goede doel. Heb jij nog een idee: informeer ons en doe mee!!!

Sjannie van Laarhoven en Marion van der Sanden.

Inschrijven (team 23)

Wanneer: 10 jun 2017 - 11 jun 2017

Waar: Gemeente Best, Raadhuisplein, Best


Deel op sociale media:

Terug naar boven