19 jun 2017
19-juni-2017

Ton van de Sande

Ton van de Zanden300         

 Voorzitter baanatletiek

 Mail voor meer informatie

(Kies baanatletiek)

 

Mijn eerste kennismaking met onze atletiekvereniging was toen ik ongeveer 9 jaar was. Na enkele jaren op gym gezeten te hebben, vroeg mijn schoolvriendje of ik mee onder atletiek ging. Dit hebben we dus gedaan. De locatie hiervan was achter het zwembad, waar nu de hockeyvelden zijn. Ik ben jaren jeugdlid geweest en leuke prestaties geleverd. De mooiste was Zuid-Nederlands kampioen kogelstoten. Toen ik met mijn  opleiding begon en onregelmatig moest gaan werken ben ik gestopt met atletiek.

Jaren later toen mijn dochter bij de atletiek ging en ik een keer mee ging kijken, kreeg ik gelijk een hark in mijn handen bij de verspringbak en was jurylid. Naast het jureren heb ik via de vereniging de JAL mogen volgen. De opleiding voor jeugd-atletiek trainer. Hierdoor heb ik jaren de jeugd mogen trainen, totdat dit om gezondheidsreden niet meer ging. Ik heb daarna nog wel even de coördinatie van de pupillen en CD- jeugd gedaan

Bij de jeugd hadden we toentertijd elk jaar een kamp. Daarbij werden alle trainers betrokken. Naast het kamp gingen we ook andere activiteiten organiseren. Nu organiseert de NACB (neven activiteiten commissie), deze activiteiten. Vanaf het begin zit ik in deze commissie.

Ook heb ik naast mijn trainer zijn, de jury-cursus gevolgd en ben nu al enkele jaren jurylid.

Vanaf begin dit jaar mag ik namens de voorzitter van Baanatletiek zitting nemen in het bestuur.

Zie jullie op de baan.

Groeten,

Ton van de Sande

 

 

19 jun 2017
19-juni-2017

Bob van Koetsveld

Bobvan Koetsveld300         

 Voorzitter lopen

 Mail voor meer informatie

 (Kies Lopen)

 

Mijn naam is Bob van Koetsveld en ik woon in Best. In 1991 ben ik met een groepje vrienden gaan trainen voor de halve marathon in Eindhoven. Zoals bij vele anderen is ook bij mij de behoefte en het plezier in het lopen niet meer weggegaan. In de loop der tijd heb ik aan verschillende grote en kleinere loopevenementen meegedaan. Aanvankelijk met het doel en het resultaat van een steeds snellere tijd. Op zekere leeftijd begin je toch te merken dat je begint in te leveren. Mede om dit te compenseren heb ik mij in 2010 opgegeven voor de ONME groep bij GM. De vervolgstap om lid te worden was klein en eigenlijk ook wel logisch.

In de zomer van 2016 hebben enkele mensen mij gevraagd of ik zin had om na de eerstvolgende ALV de vrijkomende functie van bestuurslid –lopen- in te vullen. Na enkele oriënterende gesprekken met mijn voorganger Peter Cras en een intensieve inwerkperiode ben ik op 3 februari voorgesteld door het bestuur om Peter op te volgen. In het besef dat ik een andere invulling aan deze rol zal geven dan Peter en op sommige gebieden niet zal kunnen tippen aan de door Peter geleverde prestaties gedurende zijn periode als bestuurslid, beloof ik u mijn uiterste best te doen bij de invulling van deze functie en ik dank u allen voor het in mij gestelde vertrouwen.

 

17 feb 2017
17-feb-2017

Mededelingen

Op dit moment zijn er geen mededelingen.

 

17 feb 2017
17-feb-2017

Nieuwsbrief

Deze nieuwsbrief kon niet worden gevonden.

 

14 nov 2016
14-nov-2016

Smoelenboek

Als de foto een link is, click voor meer informatie!

Baantrainers

Aanvullende informatie wordt momenteel verzameld.
      Carla van der Kallen             Cor Datema                Diet Gröneveld              Huub van den Elzen          Irmgard Goud      
Carla v.d. Kallen Cor Datema Diet Gröneveld Huub v.d. Elzen Irmgard Goud
joep Wiltschek   jouke smink Riny Verdonk  Wilhelmien Verdonk   
Joep Wiltschek Jouke Smink Riny Verdonk Wilhelmien Verdonk  

 

Bestuur

Paul Hoen100 Marleen Smulders100 Nico Leijtens100   Ton van de Zanden100 Bobvan Koetsveld100  
      Paul Hoen        Marleen Smulders    Nico Leijtens       Ton van de Sande  Bob van Koetsveld  Henk Plasman   
voorzitter secretaris penningmeester baanatletiek lopen wandelen

 

Looptrainers

Bart Roosink100 Ben de Jong100 Bep Vogels100 Bram Flierman100
Bart Roossink Ben de Jong Bep Vogels Bram Flierman
Frank Abbink100 Frank Coppelmans100 Frans Strikwerda100 Gert Jan vd Eerenbeemt100 Gijs Koekenbier100
Frank Abbink Frank Coppelmans Frans Strikwerda Gert-Jan vd Eerenbeemt Gijs Koekenbier
Harm Bakker100 Harry Dahmen100 Henk Schepens100 Hubert Segers100 Jan van Kasteren100
Harm Bakker Harry Dahmen Henk Schepens Hubert Segers Jan van Kasteren
 nn  nn Marti van Iersel100 Mirjam Verhagen100  nn
Kathinka van Dijk Marcel Reintjes Marti van Iersel Mirjam Mannaerts Nicolai v.d. Heijden
Norbert de Zeeuw100   Patrick Bindels100 Pé Brouwer100 Peter Cras100 René Uijthoven100
Norbert de Zeeuw Patrick Bindels Pé Brouwer Peter Cras René Uijthoven
Rob Voss100  Trinie vd Ven100      
Rob Voss Trinie vd Ven      
 

Wandelen

 
   Pieter van der Sanden
      
   
    
      
   
   
       
  
      
       
    
     
Pieter vd Sanden        
Toos Groen100 
  
      
   
    
      
   
   
       
  
      
       
    
     
Toos de Groen        
 

Overig

 

Martin Nijkamp1     Ria van Dooren      
     Martin Nijkamp          Ria v Dooren            
Materiaal   Vertrouwenspersoon      

 

 

25 okt 2013
25-okt-2013

Inschrijven Broos van Erp Crosscompetitie 2013

De inschrijving is gesloten.

 

 

21 feb 2013
21-feb-2013

Cookieverklaring

Over Cookies op AVGM.nl

Op deze website woorden cookies gebruikt. Een cookie is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door je browser op je computer wordt opgeslagen. Deze website gebruikt twee soorten cookies:

Functionele cookies:

  • First Visit cookie. Bij eerste bezoek van de website wordt de welkomstboodschap getoond. Nadat je die één maal hebt gezien, zal dit bericht verborgen worden gedurende 30 dagen. Om bij te houden of je de welkomstboodschap al hebt gezien en wanneer deze weer getoond mag worden zetten we een First Visit Cookie.
  • PHP Sessie Cookie. Dit is een cookie die door het content management systeem gebruikt wordt om tijdelijke gegevens te bewaren tijdens het gebruik van de site.

Deze functionele cookies dienen voor het functioneren van de website. Voor het gebruik van functionele cookies is volgens de wet geen toestemming nodig. Bovendien zijn dit sessiecookies, dat betekent dat deze cookies automatisch weer worden verwijderd als je bezoek aan deze website voorbij is.

Tracking cookies:

  • Google Analytics webstatistieken. Hiermee kunnen wij volgen wie welke pagina's bezoekt, hoeveel bezoekers er komen en hoe er door de website wordt genavigeerd. Daarmee kunnen wij uiteindelijk de website verbeteren voor de bezoekers.

Voor de tracking cookies vragen we via de banner onderin het scherm je toestemming om deze cookies op je apparatuur te mogen opslaan. Zolang je geen akkoord geeft op het gebruik van de cookies worden er geen cookies opgeslagen en blijven de functies voor websitestatistieken uitgeschakeld. Als je kiest voor de optie "Liever niet" dan worden er geen cookies opgeslagen en word je ook niet meer gevraagd of je cookies wil toestaan.

Indien je later jouw keuze voor het gebruik van cookies ongedaan wil maken, of je de cookies nou hebt toegestaan of hebt geweigerd, dan kan dat. Verwijder dan de cookies voor deze website via je browser. Een heel heldere uitleg over hoe je cookies kunt verwijderen of blokkeren vind je op de website van de Consumentenbond.

 

 

15 feb 2013
15-feb-2013

Nieuwsbrieven archief

Hieronder vind je het archiefbestand van de nieuwsbrieven zoals die op de oude website stonden.

pdfArchief nieuwsbrieven705.67 KB

 

18 sep 2012
18-sept-2012

Alle uitslagen

22-04-2018 Competitie senioren 3e divisie Valkenswaard

Tom van Schijndel 400m 55,34 (5), Mike van Aken 800m 2.34,61 (20), Sander Smits 100mH 15,99 (2), hoog 1,70 (8).


22-04-2018 Talentenrun 5km Roermond

18. Tonnie de Benis 17.51, 22. Matthijs vd Broek 18.13.


22-04-2018 Competitie senioren 2e divisie Vught

Inge Faessen 100m 13,99 (19), Manon Enting 100m 14,90 (23), hoog 1,20 (19), Sarah vd Stam 200m 29,31 (15), hss 9,61 (10), Ilonka de Bresser 400m 1.05,61 (12), Floor van Veen 400m 1.14,09 (19), Maureen de Bresser 800m 2.42,97 (13), hss 8,34 (18), Lieke Neijens 3000m 12.33,48 (10), Ingrid Wouters-de Haan discus 31,90 (7), kogel 9,35 (18), Emma vd Valk hoog 1,45 (10), Zweedse estafette 2.31,99 (7).


21-04-2018 AC regio 14 Best

Duur-60mH-kogel-vortex-hoog-polsver (pnt):
JPA1: Jorrit Verhagen 308, Mathijs Tebbens 249, Simon de Beer 229, Rob vd Wiel 155;
JPA2: Bram van Stiphout 409, Rens Timmermans 358, Thomas Rutgers 280; MPA1: Lisa vd Wiel 253, Sanne Olislagers 240, Anna Lemaire 206, Daphne Kessels 193, Lydia de Kruijff 188, Sara van Beers 145; MPA2: Lotte Aerts 544, Milou Keulstra 536, Gaby van Sluisveld 419, Jasmijn vd Vijver 304, Hilde van Dam 267.

40m-duur-40mH-sling-vortex-hurk (pnt):
JPB: Lars van Stiphout 399, Stijn Pero 398, Stan Beenker 332;
JPC: Andreas de Beer 444, Tijn Breukink 358, Luka Verhagen 333, Thomas vd Berg 320, Tygo Tebbens 293, Jaime Delgado 286, Casper Deij 264, Jelle Vink 237, Tim de Raad 161;
JPM: Levi van Schalen 168;
MPB: Joyce van Sluisveld 389, Maud Verbaandert 269, Fleur Pero 258, Niley Batong 227;
MPC: Tess Aerts 366, Esmee Reker 327, Eline de Laat 289.


21-04-2018 Vennenloop 15km Oisterwijk

Vsen: 1. Lianne Verloop 1.06.51;
M55: 3. Peter Cras 1.07.22;
Recreanten: Frank Abbink 1.07.06.


19-04-2018 3000 meter meeting Oud-Beijerland

MPA: 1. Lotte Aerts 11.54,41.


15-04-2018 BK 10km Bergen op Zoom

M45: 3. Ronnie van Dortmont 39.45.


14-04-2018 CD-Competitie Helmond

JC: Olivier Risseeuw 100m 13,88 (11), 800m 2.31,73 (9), Gert Crooijmans 100m 15,12 (19), ver 3,54 (13), Cas Govers 100m 16,73 (24), 800m 3.17,31 (22), Mats Keulstra 800m 2.23,13 (4), hoog 1,50 (3), Sam vd Bersselaar 100mH 20,77 (11), speer 19,89 (8), discus 18,47 (8), Daniël de Goederen 100mH 21,10 (13), Bram van Rulo 100mH 22,85 (18), speer 19,70 (9), kogel 7,27 (8), Tygo Scheepers discus 16,68 (12), kogel 5,82 (12), Noah Terhoeve hoog 1,50 (3), ver 4,51 (6), 4x100m 52,70 (3);

JD: Sebastiaan Kleihorst 80m 14,60 (31), kogel 4,40 (21), Nick van Bree 1000m 3.44,34 (16), 80mH 17,04 (10), Orlando Louwers 80mH 16,69 (7), hoog 1,35 (5), Kasper Merkx speer 10,03 (22), ver 3,44 (14), 4x80m 51,17 (11);

MC: Anna van Straten 80m 12,14 (15), ver 3,72 (10), Sterre Robben 80m 12,15 (16), 80mH 15,60 (7), Veerle van Erp 800m 2.39,63 (4), hoog 1,30 (8), Ilse van de Wiel 800m 2.51,68 (12), ver 3,90 (8), Jantine Strikwerda 80mH 17,09 (15), discus 17,25 (5), kogel 7,10 (8), 4x80m 46,03 (6);

MD: Eliza Dielhof 60mH 12.89 (6), ver 3,53 (7), Emma van ’t Westende 60mH 13,60 (10), hoog 1,35 (2), Sanne vd Wiel 60mH 13,84 (12), Loes van Gaalen speer 18,88 (4), ver 3,67 (4), Daniëlle Vis speer 11,97 (10), hoog 1,10 (14), Gitta de Rooij discus 14,46 (6), kogel 6,34 (11), 4x60m 37,29 (4).


11-04-2018 Avondwedstrijd Best 11 april

JD: Orlando Louwers hoog 1,40 (1), Nick van Bree hoog 1,20 (2), Kasper Merkx hoog 1,00 (3), Sebastiaan Kleihorst hoog 0,95 (4), Dario Delgado hoog 0,90 (5);

JPA: Bram van Stiphout 60m 9,8 (1), vortex 26,00 (1), ver 3,50 (1), Jorrit Verhagen 60m 10,0 (2), vortex 21,50 (3), ver 3,20 (2), Rens Timmermans 60m 10,1 (3), vortex 26,00 (1), ver 2,70 (4), Thomas Rutgers 60m 10,8 (4), vortex 20,00 (4), ver 2,90 (3), Mathijs Tebbens 60m 10,8 (4), vortex 14,00 (5), ver 2,70 (4), Rob van de Wiel 60m 12,3 (6), vortex 10,50 (6), ver 2,00 (6);

JPB: Stijn Pero 40m 6.8 (1), vortex 19,00 (1), ver 3,20 (1), Lars van Stiphout 40m 7,0 (2), vortex 18,00 (2), ver 3,20 (1), Stan Beenker 40m 7,7 (3), vortex 15,00 (3), ver 2,95 (3);

JPC: Tygo Tebbens hoog 0,90 (1), Thomas van den Berg hoog 0,90 (1), Andreas de Beer hoog 0,90 (1), Casper Deij hoog 0,85 (4), Luka Verhagen hoog 0,85 (4), Jelle Vink hoog 0,85 (4), Jaime Delgado hoog 0,85 (4), Tijn Breukink hoog 0,85 (4), Thijn Looman hoog 0,75 (9), Tim de Raad hoog 0,65 (10);

JPM: Levi van Schalen hoog 0,65 (1);

MD: Emma van ‘t Westende hoog 1,20 (1), Anna van Straten 1,15 (2), Loes van Gaalen hoog 1,10 (3), Ilse van de Wiel hoog 1,10 (3), Iris van Sluisveld hoog 1,05 (5), Gitta de Rooij hoog 1,05 (5), Eliza Dielhof hoog 1,00 (7), Daniëlle Vis 0,95 (8), Sanne van de Wiel hoog 0,95 (8), Caroline Strikwerda hoog 0,90 (10);

MPA: Milou Keulstra 60m 9,1 (1), vortex 34,50 (1), ver 3,80 (1), Lotte Aerts 60m 9,6 (2), vortex 30,00 (2), ver 3,60 (2), Veroline Sanders 60m 10,4 (3), vortex 20,00 (4), ver 3,00 (3), Jasmijn van de Vijver 60m 10,9 (4), vortex 14,50 (7), ver 2,50 (6), Hilde van Dam 60m 11,2 (5), vortex 20,50 (3), ver 2,75 (5), Lisa van de Wiel 60m 11,3 (6), vortex 18,50 (6), ver 2,90 (4), Daphne Kessels 60m 11,5 (7), vortex 9,00 (10), ver 2,15 (9), Anna Lemaire 60m 11,6 (8), vortex 14,50 (7), ver 2,25 (7), Sanne Olislagers 11,9 (9), vortex 20,00 (4), ver 2,25 (7), Sara van Beers 60m 13,1 (10), vortex 10,00 (9), ver 1,90 (10);

MPB: Joyce van Sluisveld 40m 7,5 (1), vortex 15,50 (1), ver 2,95 (1), Fleur Pero 40m 8,1 (2), vortex 10,50 (4), ver 2,45 (5), Maud Verbaandert 40m 8,1 (2), vortex 12,00 (2), ver 2,70 (2), Niley Batong 40m 8,1 (2), vortex 10,50 (5), ver 2,50 (4), Vera Tubée 40m 8,2 (5), vortex 11,00 (3), ver 2,55 (3);

MPC: Tess Aerts hoog 0,90 (1), Esmee Reker hoog 0,85 (2), Eline de Laat hoog 0,75 (3).


09-04-2018 Avondwedstrijd Best 9 april

JD: Orlando Louwers 80m 11,9 (1), speer 14,03 (2), ver 4,07 (1), Kasper Merks 80m 12,7 (2), speer 7,23 (4), ver 3,11 (3), Nick van Bree 80m 12,8 (3), speer 17,95 (1), ver 3,54 (2), Dario Delgado 80m 15,2 (4), speer 8,94 (3), ver 2,99 (4), Sebastiaan Kleihorst 80m 15,7 (5), speer 7,23 (4), ver 2,62 (5);

JPA: Rens Timmermans hoog 1,25 (1), Mathijs Tebbens hoog 1,05 (2), Thomas Rutgers hoog 1,00 (3), Jorrit Verhagen hoog 0,95 (4), Simon de Beer hoog 0,95 (4), Rob van de Wiel hoog 0,85 (6);

JPB: Stijn Pero hoog 1,05 (1), Stan Beenker hoog 1,05 (1), Lars van Stiphout hoog 1,05 (1);

JPC: Luka Verhagen 40m 7,6 (1), vortex 13,50 (3), ver 2,40 (5), Tijn Breukink 40m 7,9 (2), vortex 15,50 (2), ver 2,45 (3), Casper Deij 40m 8,0 (3), vortex 6,00 (7), ver 2,45 (3), Thomas vd Berg 40m 8,2 (4), vortex 12,50 (4), ver 2,35 (6), Tygo Tebbens 40m 8,3 (5), vortex 9,50 (6), ver 2,25 (7), Jaime Delgado 40m 8,3 (5), vortex 11,50 (5), ver 2,55 (2), Andreas de Beer vortex 16,00 (1), ver 2,90 (1);

MD: Anna van Straten 60m 9,1 (1), speer 19,19 (1), ver 4,16 (1), Eliza Dielhof 60m 9,4 (2), speer 7,31 (10), ver 3,48 (4), Loes van Gaalen 60m 9,4 (2), speer 17,73 (2), ver 3,50 (3), Caroline Strikwerda 60m 9,6 (4), speer 12,31 (5), ver 3,06 (8), Ilse van de Wiel 60m 9,7 (5), speer 16,68 (3), ver 3,65 (2), Sophia Gardien 60m 9,7 (5), speer 11,72 (7), ver 3,04 (9), Sanne van de Wiel 60m 9,9 (7), speer 6,84 (11), ver 3,29 (6), Gitta de Rooij 60m 9,9 (7), speer 12,00 (6), ver 2,95 (10), Iris van Sluisveld 60m 10,0 (10), speer 10,63 (8), ver 3,47 (5), Emma van ‘t Westende 60m 10,0 (9), speer 15,10 (4), ver 3,16 (7), Daniëlle Vis 10,2 (11), speer 8,90 (9), ver 2,95 (10);

MPA: Milou Keulstra hoog 1,20 (1), Lotte Aerts hoog 1,20 (1), Hilde van Dam hoog 1,15 (3), Veroline Sanders hoog 1,10 (4), Lisa vd Wiel hoog 0,90 (5), Anna Lemaire hoog 0,90 (5), Lydia de Kruijff hoog 0,90 (5), Sanne Olislagers hoog 0,90 (5), Jasmijn van de Vijver hoog 0,80 (9), Sara van Beers hoog 0,80 (9), Daphne Kessels hoog 0,80 (9);

MPB: Joyce van Sluisveld hoog 1,00 (1), Vera Tubée hoog 0,90 (2), Fleur Pero hoog 0,85 (3), Maud Verbaandert hoog 0,75 (4);

MPC: Esmee Reker 40m 7,8 (1), vortex 9,50 (2), ver 2,50 (1), Eline de Laat 40m 8,0 (2), vortex 9,50 (2), ver 2,10 (3), Tess Aerts 40m 8,1 (3), vortex 11,00 (1), ver 2,15 (2).


08-04-2018 Marathon Rotterdam

Walter van de Pol 3.09.21.


07-04-2018 Grensloop Reusel 10EM (16.090m)

M55: 4. Peter Cras 1.13.19;
Recr: 15. Frank Abbink 1.10.06, 1. Lianne Verloop 1.13.12.


06-04-2018 Circuit 14 (1e wedstrijd) Veldhoven

MSen: Daan van Hoof 3000m 10.32,66 (10)
MMas: Peter Eshuis 3000m 10.13,47 (6);
JA: Tonnie de Benis 3000m 10.04,95 (2), Sander Smits 110mH 15,60 (1), kogel 9,20 (1);
JB: Niklas Dhondt 110mH 20,49 (2), ver 5,13 (4);
JC: Orlando Louwers hoog 1,45 (3), ver 3,77 (6), Nick van Bree hoog 1,30 (5), ver 3,49 (7);
VSen: Ilonka de Bresser 100mH 17,78 (2), kogel 9,40 (1), Demi Saris speer 32,56 (2);
MB: Floor van Veen 100mH 20,64 (2), kogel 9,14 (1);
MC: Veerle van Erp 1000m 3.33,26 (2), Sterre Robben 80mH 15,60 (2), Jantine Strikwerda 80mH 16,79 (3), kogel 8,05 (1).


04-04-2018 NK Veldloop Ambtenaren Bavel

M55: Wichard de Benis 12km 57.07 (1), 6km 24.15 (1).


02-04-2018 Openingswedstrijd Helmond

JA: Sander Smits hoog 1,80 (1).

JB: Tom van Schijndel Engelse mijl 5.03,41 (1), kogel 10,24 (1).

JC: Mats Keulstra 600m 1.38,75 (2), speer 24,58 (2), hoog 1,45 (1).

JD: Orlando Louwers 80m 11,72 (3), 600m 1.54,18 (3), hoog 1,35 (1).

Vsen: Ilonka de Bresser 150m 20,35 (1), 300m 46,22 (2), speer 24,28 (1).

MA: Emma vd Valk hoog 1,45 (1).

MB: Floor van Veen speer 22,37 (3), kogel 8,96 (3).

MC: Jantine Strikwerda speer 18,05 (4).

MD: Anna van Straten 60m 9,36 (3), 600m 2.09,30 (6), speer 17,32 (3), ver 3,79 (2); Loes van Gaalen 60m 9,65 (9), speer 18,08 (1), ver 3,45 (5); Ilse vd Wiel 60m 9,79 (10), 600m 1.59,04 (3), ver 3,43 (6); Sanne vd Wiel 60m 10,14 (14), 600m 2.07,46 (5), ver 3,04 (12); Emma van ‘t Westende 60m 10,38 (15), 600m 2.09,66 (7), speer 15,29 (4), hoog 1,30 (1).

JPA Meerkamp 60m-duur-vortex-ver-pnt: 4. Bram van Stiphout 10,22-1575-27,00-3,45-259; 8. Jorrit Verhagen 10,22-1350-20,00-3,20-200; 16. Thomas Rutgers 11,15-1300-19,00-2,80-162; 19. Mathijs Tebbens 11,06-1350-13,50-2,70-146; 23. Rob vd Wiel 12,15-1275-9,00-2,40-98.

JPB Meerkamp 40m-duur-Mbal-hurk-pnt: 1. Lars van Stiphout 7,25-1000-6,30-0,85-257; 3. Stijn Pero 7,03-950-6,20-0,85-253.

JPC Meerkamp 40m-duur-Mbal-hurk-pnt: 3. Tijn Breukink 8,19-825-5,10-0,80-216; 4. Jaime Delgado 8,38-900-4,40-0,75-207; 6. Tygo Tebbens 8,54-875-3,70-0,85-202; 7. Luka Verhagen 8,25-900-4,20-0,70-200; 11. Casper Deij 8,38-825-4,40-0,65-178; 15. Jelle Vink 8,84-800-2,80-0,70-144.

JPM Meerkamp 40m-duur-Mbal-hurk-pnt: 2. Levi van Schalen 9,04-650-2,20-0,50-112.

MPA Meerkamp 60m-duur-vortex-ver-pnt: 1. Milou Keulstra 9,25-DNS-31,50-4,00-277; 3. Veroline Sanders 10,00-1475-20,00-3,10-249; 4. Gaby van Sluisveld 10,94-1475-21,00-3,15-232; 5. Lotte Aerts 10,03-DNS-28,00-3,60-226; 9. Jasmijn vd Vijver 11,06-1375-15,50-2,80-182; 10. Lisa vd Wiel 11,31-1300-16,50-2,80-171; 11. Hilde van Dam 11,94-1300-17,00-2,85-163; 14. Lydia de Kruijff 10,53-1300-11,00-2,20-150; 15. Anna Lemaire 11,65-1150-11,00-2,55-121; 16. Sara van Beers 12,44-1150-12,00-2,55-111.

MPB Meerkamp 40m-duur-Mbal-hurk-pnt: 1. Joyce van Sluisveld 7,85-950-5,30-0,90-247; 9. Fleur Pero 8,16-750-4,40-0,65-157.

MPC Meerkamp 40m-duur-Mbal-hurk-pnt: 2. Tess Aerts 8,16-775-4,90-0,70-223; 3. Eline de Laat 8,37-775-3,70-0,70-194; 4. Esmee Reker 7,50-450-3,10-0,75-179.


02-04-2018 Testwedstrijd Vught

Ingrid Wouters-de Haan: discus 30,28 (3), kogel 8,89 (3).


02-04-2018 Paasloop Boxtel

Frank Abbink 42.24, Peter Cras 43.44, Gerard Verbeek 43.54, Lianne Verloop 44.42, Koos vd Horst 52.30, Raymond Siep 54.08, Harm Bakker 56.59.


31-03-2018 Openingswedstrijd Tilburg

JD1: Orlando Louwers 80mH 16,92 (3), hoog 1,40 (2), ver 3,90 (1).


31-03-2018 Openingswedstrijd Papendrecht

MPA: Lotte Aerts meerkamp 60m 10,04, kogel 8,02, hoog 1,22, 1498 pnt (3), 1000m 3.29,15 (2). MPC: Tess Aerts meerkamp 40m 8,20, bal 11,02, ver 1,97, 609 pnt (11), 600m 2.55,04 (11).


25-03-2018 Openingswedstrijd Alphen a/d Rijn

MPA: Lotte Aerts 60m 10,07, vortex 27,23, hoog 1,20, meerkamp 1367 pnt (3), 1000m 3.35,30 (1);
MPC: Tess Aerts 40m 8,21, vortex 10,24, ver 2,15, meerkamp 628 pnt (4), 1000m 5.22,40 (7).


24-03-2018 Blokmeerkampen Bergen op Zoom

JB: 1. Tom van Schijndel 100m 12,64, 800m 2.20,4, speer 37,49, hoog 1,65, ver 5,12, 2297 pnt;
JD: 5. Orlando Louwers 80m 11,49, 1000m 3.31,5, kogel 7,24, speer 9,40, ver 4,09, 1910 pnt.


18-03-2018 Parelloop Talent Run Brunssum

Tonnie de Benis 5km 17.48 (pr).


18-03-2018 Indoor Clubkampioenschappen Best

Msen: 1. Maarten Raaimakers, 2. René vd Ven;
Vsen: 1. Ilonka de Bresser, 2. Inge Faessen, 3. Maureen de Bresser;
JA: 1. Sander Smits;
MA: 1. Emma vd Valk;
JB: 1. Tom van Schijndel, 2. Tom Michielsen, 3. Niklas Dhondt, 4. Matthijs vd Broek;
MB: 1. Floor van Veen;
JC: 1. Luuk Arends, 2. Noah Terhoeve, 3. Mats Keulstra;
MC: 1. Veerle van Erp, 2. Jantine Strikwerda;
JD: 1. Orlando Louwers, 2. Nick van Bree;
JPA2: 1. Bram van Stiphout, 2. Rens Timmermans, 3. Thomas Rutgers;
MPA2: 1. Milou Keulstra, 2. Lotte Aerts, 3. Gaby van Sluisveld, 4. Hilde van Dam;
JPA1: 1. Jorrit Verhagen, 2. Rob vd Wiel;
MD: 1. Anna van Straten, 2. Emma van ’t Westende, 3. Ilse vd Wiel, 4. Iris van Sluisveld, 5. Gitta de Rooij, 6. Sanne vd Wiel, 7. Daniëlle Vis;
MPA1: 1. Veroline Sanders, 2. Lisa vd Wiel, 3. Anna Lemaire, 4. Daphne Kessels, 5. Sara van Beers;
JPB: 1. Lars van Stiphout, 2. Stijn Pero, 3. Stan Beenker;
MPB: 1. Joyce van Sluisveld, 2. Maud Verbaandert, 3. Vera Tubée, 4. Fleur Pero;
JPC: 1. Tijn Breukink, 2. Luka Verhagen, 3. Jaime Delgado, 4. Casper Deij, 5. Sem Verreijt, 6. Tim de Raad; MPC: 1. Esmee Reker, 2. Tess Aerts.


11-03-2018 Hel van Bakel Cross

M50: 1. Wichard de Benis 7000m 28.25; J16-18: 2. Tonnie de Benis 2800m 10.18.


11-03-2018 Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn

MPA2 Meerkamp: 7. Milou Keulstra 60m 9,27, 600m 2.02,69, kogel 6,52, ver 4,03, 2057 pnt; 8. Lotte Aerts 60m 9,83, 600m 1.55,69, kogel 8,06, ver 3,60, 2042 pnt.


04-03-2018 Indoor Meerkamp Rijen

MPA2: 3. Lotte Aerts 35m 6,34 (pr), kogel 7,32, hoog 1,25 (pr), 1568 pnt;
MPC: 3. Tess Aerts 35m 7,48, kogel 4,89, hoog 0,90, 928 pnt.


03-03-2018 Indoor Meerkamp Oss

JD1: 3. Orlando Louwers 40m 6,2, kogel 6,23, hoog 1,35, 1405 pnt;
MD2: 7. Ilse vd Wiel 40m 6,7, kogel 6,24, hoog 1,15, 1138 pnt;
MD1: 8. Sanne vd Wiel 40m 7,2, kogel 5,40, hoog 1,00, 870 pnt.


25-02-2018 Karpencross Eindhoven

M35 8000m: 8. Peter Eshuis 30.28; M55 8000m: 7. Peter Cras 36.20; M korte cross 2300m: 9. Tom van Schijndel 8.13; JB 3900m: 3. Matthijs vd Broek 14.15; MC 1900m: 5. Veerle van Erp 11.38; JD 1900m: 8. Orlando Louwers 7.57, 12. Nick van Bree 8.30; MD 1900: 3. Eliza Dielhof 7.47, 6. Ilse vd Wiel 8.02, 7. Sanne vd Wiel 8.08, 8. Iris van Sluisveld 8.12, 15. Daniëlle Vis 10.27; JPA 1100m: 3. Bram van Stiphout 4.05, 37. Rob vd Wiel 5.37; MPA1100m: 5. Veroline Sanders 4.33, 6. Gaby van Sluisveld 4.47, 10. Lisa vd Wiel 5.13; JPB 1100m: 2. Lars van Stiphout 4.27, 9. Stan Beenker 5.02; MPB 1100m: 2. Joyce van Sluisveld 4.41; Recreanten 8400m: Frank Abbink 35.54, Guido Kluijtmans 41.47, Remko Rop 45.31.


25-02-2018 Eindstand Kempische Cross Competitie

M35: 5. Peter Eshuis; M korte cross: 1. Tom van Schijndel; JA/B: 1. Matthijs vd Broek; MC: 2. Veerle van Erp; JD: 4. Orlando Louwers, 9. Nick van Bree; MD: 1. Ilse vd Wiel, 2. Eliza Dielhof, 3. Iris van Sluisveld, 4. Sanne vd Wiel, 7. Daniëlle Vis; JPA: 2. Bram van Stiphout, 31. Rob vd Wiel; MPA: 3. Veroline Sanders, 4. Gaby van Sluisveld, 7. Lisa vd Wiel; JPB: 2. Lars van Stiphout, 4. Stan Beenker; MPB: 2. Joyce van Sluisveld.


18-02-2018 NK Indoor Senioren Kidsrun Apeldoorn

MPA: 3. Lotte Aerts 600m 2.01,14 (clubrecord).


18-02-2018 Wedertcross Valkenswaard

M35 7770m: 4. Peter Eshuis 28.54, 9. Ron Dielhof 30.37;
M55 7770m: 8. Peter Cras 34.43;
JA/B 3870m: 1. Matthijs vd Broek 14.47;
M kort 2560m: 1. Tonnie de Benis 9.24, 2. Tom van Schijndel 9.37;
MC 2000m: 2. Veerle van Erp 8.39;
JD 1550m: 7. Orlando Louwers 6.51;
MD 1550m: 2. Ilse vd Wiel 6.30, 3. Eliza Dielhof 6.35, 4. Iris van Sluisveld 6.37, 5. Sanne vd Wiel 6.48, 9. Daniëlle Vis 7.42;
JPA 1110m: 2. Bram van Stiphout 4.05, 30. Rob vd Wiel 5.19;
MPA 1110m: 5. Gaby van Sluisveld 4.42, 6. Veroline Sanders 4.43, 16. Lisa vd Wiel 5.23;
JPB 1110m: 2. Lars van Stiphout 4.19, 5. Stan Beenker 5.03;
MPB 1110m: 2. Joyce van Sluisveld 4.40;
Trimloop 9720m: Frank Abbink 41.32.


04-02-2018 Leudal Cross Haelen

MPA 1730m: 1. Lotte Aerts 6.33, 3. Milou Keulstra 6.57.


28-01-2018 61e Jo Mann Bosloop

Uitslag


28-01-2018 Vlakwatercross Venray

MPA 1500m: 1. Lotte Aerts 5.40, 4. Milou Keulstra 5.58.


28-01-2018 61e Joe Mann Bosloop Best

M35 8340m: 6. Peter Eshuis 32.48, 14. Ron Dielhof 34.41; M55 8340m: 6. Peter Cras 38.15; M kort 2540m: 4. Tom van Schijndel 9.57, 5. Stijn Groen 10.03, 10. Tom Michielsen 11.00, 12. Reno Lathouwers 12.18; V kort 2540m: 8. Lieke Neijens 11.41; JAB 4500m: 1. Tonnie de Benis 17.43, 2. Matthijs vd Broek 17.51; JC 3020m: 1. Mats Keulstra 11.53; MC 2060m: 2. Veerle van Erp 9.19, 9. Sharon Lathouwers 12.33; JD 2060m: 1. Max Kees 8.44, 3. Tim Kees 9.13, 8. Nick van Bree 9.53, 11. Orlando Louwers 10.00, 14. Dario Delgado 10.57, 17. Yannick Hoogendoorn 13.01; MD: 1. Ilse vd Wiel 6.35, 2. Eliza Dielhof 6.51, 3. Sanne vd Wiel 6.56, 4. Iris van Sluisveld 7.08, 9. Daniëlle Vis 8.01; JPA 1540m: 2. Bram van Stiphout 6.23, 27. Rob van de Wiel 8.47; MPA 1540m: 2. Veroline Sanders 7.01, 3. Gaby van Sluisveld 7.01, 13. Sanne Olislagers 8.03, 17. Lisa vd Wiel 8.28, 20. Sara van Beers 9.26; JPB 1540mm: 2. Lars van Stiphout 6.59, 5. Stan Beenker 7.45; MPB 1540mm: 2. Joyce van Sluisveld 7.46; JPC 1060m: 3. Jaime Delgado 5.31.

Voor overige uitslagen, zie avgm.nl.


21-01-2018 Heldense Bossen Cross (Limbra circuit)

MPA: 1. Lotte Aerts 1360m 5.08;
MPC: 2. Tess Aerts 875m 1.53.


21-01-2018 Atledo Indoor Dongen

JD1 Meerkamp: 3. Orlando Louwers 35m 5,8, kogel 7,21, hoog 1,25, 1382 pnt;
MD1 Meerkamp: 11. Iris van Sluisveld 35m 6,52, kogel 6,53, hoog 1,15, 1106 pnt.


20-01-2018 CD-Spelen Apeldoorn

MC1: 9. Veerle van Erp 1500m 5.36,16.


14-01-2018 Witvencross Veldhoven (BK)

M35 7890m: 9. Peter Eshuis 30.51; JA 4200m: 4. Tonnie de Benis 15.44; JB 4200m: 6. Matthijs vd Broek 15.58; JD 1480m: 9. Orlando Louwers 6.09, 18. Nick van Bree 6.31; MC 1890m: 6. Veerle van Erp 7.51; MD 1480m: 3. Ilse vd Wiel 6.07, 4. Iris van Sluisveld 6.14, 5. Sanne vd Wiel 6.34, 10. Daniëlle Vis 7.23; JPA 1330m: 6. Bram van Stiphout 5.03, 42. Rob vd Wiel 6.51; MPA 1330m: 1. Lotte Aerts 4.59, 3. Milou Keulstra 5.05, 8. Veroline Sanders 5.31, 10. Gaby van Sluisveld 5.46, 23. Lisa vd Wiel 6.32; JPB 920m: 3. Lars van Stiphout 3.41; MPB 920m: 3. Joyce van Sluisveld 3.58. Korte cross 2450m (geen BK): MSen: 3. Stijn Groen 9.08; Vsen: 2. Lieke Neijens 10.49; JB: 1. Tom van Schijndel 9.02. Recreanten: Frank Abbink 7890m 35.01.


13-01-2018 VB Indoor Utrecht (meerkamp 60m-kogel-ver)

MSen: 8. Martijn de Laat, 27. Mike van Kuijk; VSen: 1. Marianne Verdonk, 8. Jolanda van Kuik; VBJ1: 4. Carlijn van Erp.
Voor de complete uitslag zie atletiek.nu.


13-01-2018 Indoor Gemert

MB: 3. Sarah vd Stam; JD2: 9. Finn Passchier; MD2: 9. Anna van Straten, 14. Ilse vd Wiel; JD1: 3. Orlando Louwers, 6. Yannick Hoogendoorn; MD1: 7. Iris van Sluisveld, 10. Sanne vd Wiel; JPA: 8. Bram van Stiphout, 16. Rens Timmermans, 22. Jorrit Verhagen, 27. Thomas Rutgers, 38. Daniël Kleihorst, 41. Thijs van Griensven, 44. Rob vd Wiel; MPA: 1. Milou Keulstra, 2. Lotte Aerts, 8. Gaby van Sluisveld, 13. Veroline Sanders, 25. Hilde van Dam, 28. Lisa vd Wiel, 34. Anna Lemaire, 40. Sanne Olislagers, 41. Daphne Kessels, 44. Sara van Beers; JPB: 3. Stijn Pero, 5. Lars van Stiphout, 17. Stan Beenker; MPB: 1. Joyce van Sluisveld, 13. Fleur Pero; JPC: 8. Tijn Breukink, 9. Wouter Kampkes, 11. Luka Verhagen, 13. Casper Deij, 17. Tygo Tebbens; MPC: 4. Tess Aerts, 13. Eline de Laat.

 


07-01-2018 Einduitslag Broos van Erp competitie 2017-2018

Eindstand BvE


07-01-2018 Blokhutcross

uitslag


07-01-2018 Broos van Erp Competitie (eindstand)

Msen lang: 1. Robin Spijkerboer, 2. Daan van Hoof, 3. Stijn Groen;
M35-50: 1. Ron Dielhof, 2. Marcel Reintjes;
M50: 1. Peter Cras, 2. Frank Coppelmans, 3. Peter Brouwers;
Vsen lang: 1. Lieke Neijens, 2. Maureen de Bresser, 3. Marijke Heddes;
Msen kort: 1. Tom van Schijndel, 2. Koen vd Boomen, 3. Tom Michielsen;
Vsen kort: 1. Ilonka de Bresser, 2. Floor van Veen;
JA: 1. Tonnie de Benis;
JB: 1. Luc Geeris, 2. Niklas Dhondt;
JC: 1. Mats Keulstra, 2. Olivier Risseeuw, 3. Tijn van Grunsven;
MC: 1. Veerle van Erp, 2. Sterre Robben, 3. Jantine Strikwerda;
JD: 1. Orlando Louwers, 2. Tim Kees, 3. Nick van Bree;
MD: 1. Ilse vd Wiel, 2. Eliza Dielhof, 3. Sanne vd Wiel;
MPA2: 1. Milou Keulstra, 2. Gaby van Sluisveld, 3. Lotte Aerts;
JPA1: 1. Mathijs Tebbens, 2. Daniël Kleihorst, 3. Rob vd Wiel;
MPA1: 1. Veroline Sanders, 2. Lisa vd Wiel, 3. Sara van Beers;
JPB: 1. Lars van Stiphout, 2. Stan Beenker, 3. Stijn Pero;
MPB: 1. Joyce van Sluisveld, 2. Vera Tubée, 3. Fleur Pero;
JPC: 1. Wouter Kampkes, 2. Tijn Breukink;
MPC: 1. Tess Aerts;
JPM: 1. Jaime Delgado.
Voor de complete uitslag zie avgm.nl.


07-01-2018 Jaspercross Asten

JD 2000m: 7. Tim Kees 9.01;
MPA 1200m: 1. Milou Keulstra 6.08, 2. Lotte Aerts 6.08.


03-01-2018 Tussenstand Broos van Erp Competitie 2017-2018

 

Tussenstand


31-12-2017 Auwjaorscross Oirschot

Msen 9360m: 7. Robin Spijkerboer 34.19; M35 9360m: 11. Peter Eshuis 37.16, 18. Ron Dielhof 39.37; M55 7020m: 7. Peter Cras 31.31; Vsen 7020m: 4. Lieke Neijens 33.07; M Korte cross 2120m: 7. Tom van Schijndel 7.47, 15. Patrick Aerts 9.42; JA 3180m: 1. Tonnie de Benis 11.30; JB 3180m: 1. Matthijs vd Broek 11.41; JD 1520m: 5. Orlando Louwers 7.43; MD 1520m: 1. Eliza Dielhof 7.56, 2. Iris van Sluisveld 7.57, 6. Daniëlle Vis 9.00; JPA 1060m: 2. Bram van Stiphout 4.03; MPA 1060m: 4. Veroline Sanders 4.36, 6. Gaby van Sluisveld 4.42; JPB 1060m: 1. Lars van Stiphout 4.35, 6. Stan Beenker 5.17; MPB 1060m: 2. Joyce van Sluisveld 4.55; JPC 760m: 7. Tijn Breukink 4.06; MPC 760m: 4. Tess Aerts 3.46; Trim 7020/9360m: Jo van Meurs 41.23, Monique Terhoeve 47.09, Niklas Dhondt 48.25, Mijke Aerts-Jennen 49.18.


26-12-2017 TOF Kerstcross Breda

Lotte Aerts 4km 17.49 (4), Patrick Aerts 4km 21.10.


23-12-2017 Neelderveldloop Roermond

MPA 1500m: 1. Lotte Aerts 6.24, 5. Milou Keulstra 6.38.


16-12-2017 PR-Trofee

Pupillen: 1. Tess Aerts, 2. Orlando Louwers, 3. Bram van Stiphout; Jun CD: 1. Tom van Schijndel, 2. Niklas Dhondt, 3. Anna van Straten; Jun AB/Sen: 1. Sarah vd Stam, 2. Stijn Groen, 3. Sander Smits.

 


16-12-2017 Putjesbergencross

JA: 1. Tonnie de Benis. JB: 1. Luc Geeris, 2. Niklas Dhondt. JC: 1. Mats Keulstra, 2. Olivier Risseeuw, 3. Tijn van Grunsven, 4. Cas Govers; MC: 1. Veerle van Erp, 2. Sterre Robben, 3. Jantine Strikwerda; JD: 1. Max Kees, 2. Tim Kees, 3. Orlando Louwers, 4. Nick van Bree, 5. Sebastiaan Kleihorst, 6. Darío Delgado, 7. Yannick Hoogendoorn; MD: 1. Ilse vd Wiel, 2. Eliza Dielhof, 3. Sanne vd Wiel, 4. Iris van sluisveld, 5. Daniëlle Vis, 6. Caroline Strikwerda, 7. Gitta de Rooij; JPA: 1. Mathijs Tebbens, 2. Daniël Kleihorst, 3. Rob vd Wiel; MPA: 1. Milou Keulstra, 2. Lotte Aerts, 3. Veroline Sanders, 4. Gaby van Sluisveld, 5. Hilde van Dam, 6. Lisa vd Wiel, 7. Sara van Beers, 8. Anna Lemaire, 9. Daphne Kessels; JPB: 1. Lars van Stiphout, 2. Stan Beenker, 3. Stijn Pero; MPB: 1. Joyce van Sluisveld, 2. Vera Tubée, 3. Fleur Pero; JPC: 1. Wouter Kampkes, 2. Tijn Breukink; MPC: 1. Tess Aerts; JPM: 1. Jaime Delgado. Voor de complete uitslag zie www.avgm.nl  

 

 


16-12-2017 Putjesbergen

Uitslag


10-12-2017 L’Avant Sylvestrecross Reusel

M35 7780m: 10. Peter Eshuis 32.43;
M 2220m: 8. Tom van Schijndel 7.38;
V 2220m: 6. Marianne Verdonk 10.26;
JA/B 4440m: 4. Matthijs vd Broek 16.10;
MC 2220m: 4. Veerle van Erp 8.44;
JD 1540m: 7. Orlando Louwers 7.12, 12. Nick van Bree 7.33;
MD 1540m: 2. Ilse vd Wiel 7.00, 3. Iris van Sluisveld 7.22, 4. Eliza Dielhof 7.24, 5. Sanne vd Wiel 7.28, 7. Daniëlle Vis 8.37;
JPA 1540m: 23. Rob vd Wiel 9.18;
MPA 1540m: 3. Gaby van Sluisveld 7.33, 11. Lisa vd Wiel 9.14;
MPB 770m: 1. Joyce van Sluisveld 3.51.


10-12-2017 Indoor Drunen

MPA2: 1. Lotte Aerts 35m 6,37, kogel 7,84, hoog 1,15, 1515 pnt;
MPC: 2. Tess Aerts 35m 7,31, kogel 5,43, hoog 0,80, 921 pnt.


03-12-2017 Mispelhoefloop Eindhoven

8km: Jo van Meurs 40.14, Marleen Smulders 41.08, Paul van Bree 43.09.


03-12-2017 Kempentrail Bladel

M 33km: 11. Peter Cras 2.48.08; M 11km: 28. Norbert de Zeeuw 1.04.45; V 11km: 18. Yolanda Verspaget 1.04.49.


03-12-2017 Try Out Games Apeldoorn

JA: Sander Smits 60m 7,52, hoog 1,85 (1); MA: Emma vd Valk hoog 1,40 (3).


03-12-2017 Zandboscross Deurne

JA 4950m: 5. Tonnie de Benis 17.25; JC 2975m: 6. Mats Keulstra 10.35; MPA 1550m: 1. Milou Keulstra 5.12, 2. Lotte Aerts 5.14; MPC 1100m: 4. Tess Aerts 4.54.


26-11-2017 Driedorpencross Sint Oedenrode

M35 7780m: 9. Peter Eshuis 30.13, 12. Ron Dielhof 30.47;
M55 7780m: 4. Peter Cras 34.23, 7. Peter Brouwers 38.09;
M65 7780m: 4. Frans Dijkman 41.24;
M korte cross 2540m: 7. Tom van Schijndel 9.43;
JD 1460m: 5. Orlando Louwers 6.12, 7. Nick van Bree 6.25;
MD 1460m: 1. Ilse vd Wiel 6.03, 3. Eliza Dielhof 6.22, 4. Sanne vd Wiel 6.27, 5. Iris van Sluisveld 6.33, 7. Daniëlle Vis 7.16;
JPC 775m: 5. Sem Verreijt 4.12;
JPA 1260m: 1. Bram van Stiphout 5.11, 25. Rob vd Wiel 6.42;
MPA 1260m: 3. Veroline Sanders;
JPB 775m: 1. Lars van Stiphout 1.40, 7. Stan Beenker 1.57;
MPB 775m: 1. Tess Aerts 3.47.


26-11-2017 ‘t is (voor) Niks Loop Geldrop

Addie vd Vleuten 42,5km 4.12.


25-11-2017 Warandeloop Hilvarenbeek

MC1 2350m: 17. Veerle van Erp 7.50 ;
MPA2 1350m: 3. Lotte Aerts 4.30, 4. Milou Keulstra 4.31.


18-11-2017 Vijverloop

 

Uitslag


12-11-2017 Molenvencross Helmond

JD 1890m: 3. Max Kees 7.12;
MPA 1470m: 1. Milou Keulstra 5.28, 2. Lotte Aerts 5.31.


12-11-2017 Dieprijtcross Eersel

M35 8km: 12. Peter Eshuis 32.38;
M55 8km: 8. Peter Brouwers 39.45;
M65 8km: 4. Frans Dijkman 44.08;
JA/B 4300m: 3. Matthijs vd Broek 16.56;
MC 2200m: 2. Veerle van Erp 9.01;
JD 1500m: 4. Orlando Louwers 6.01, 10. Nick van Bree 6.32;
MD 1500m: 1. Ilse vd Wiel 6.16, 2. Eliza Dielhof 6.23, 4. Sanne vd Wiel 6.40, 5. Iris van Sluisveld 6.41;
JPA 1310m: 1. Bram van Stiphout 5.04, 31. Rob vd Wiel 6.39;
MPA 1310m: 2. Veroline Sanders 5.20, 4. Gaby van Sluisveld 5.34, 7. Sanne Olislagers 6.03, 10. Lisa vd Wiel 6.16;
JPB 1120m: 2. Lars van Stiphout 4.25, 5. Stan Beenker 4.48;
MPB 1120m: 2. Joyce van Sluisveld 4.45;
JPC 705m: 1. Tijn Breukink 3.26;
MPC 750m: 4. Tess Aerts 3.37.


12-11-2017 Trailrun Weert

M45+ 30km: 8. Ronny Voets 30km 2.36.50;
M45+ 20km: 27. Peter Cras 1.58.08.


05-11-2017 Valkenloop Valkenswaard

Halve marathon: Peter Cras 1.34.23, Ronnie van Dortmont 1.39.40, Karel Rikkers 1.43.47, Frank van Thiel 1.46.37, Edwin Heddes 1.46.55, Frans Strikwerda 1.49.11, Ans Bressers 1.50.30, Maartje Denis 1.50.30, Piet Pijnenburg 1.54.29, Jeroen de Jong 1.54.35, Nathalie Robben 1.56.50, Theo Bookelmann 1.58.05, Paul van Bree 1.58.48, Cecile Wijne 2.04.09, Susan Stroomenbergh 2.04.47.

12,5km: Frank Coppelmans 1.04.56.


04-11-2017 Maalbeekcross Belfeld

MPA 1650m: 2. Lotte Aerts 6.31;
JD 2690m: 2. Max Kees 8.58, 5. Tim Kees 9.17.


29-10-2017 IJzeren Man Cross Weert

MPA 1145m: 1. Milou Keulstra 4.19, 4. Lotte Aerts 4.27.


28-10-2017 Indoor meerkamp Reusel

JPA: 1. Orlando Louwers 40m 6,6, 600m 2.10,0, kogel 8,90, hoog 1,35, 2177 pnt;
MPA: 1. Lotte Aerts 40m 7,0, 600m 2.08,2, kogel 8,30, hoog 1,15, 1929 pnt, 2. Iris van Sluisveld 40m 6,8, 600m 2.12,8, kogel 7,30, hoog 1,10, 1838 pnt, 5. Eliza Dielhof 40m 6,8, 600m 2.09,0, kogel 5,60, hoog 1,10, 1771 pnt, 11. Gaby van Sluisveld 40m 7,4, 600m 2.27,3, kogel 6,20, hoog 1,10, 1534 pnt;
MPC: 1. Joyce van Sluisveld 40m 7,4, duurloop 900, M-bal 5,40, hurkhoog 0,85, 312 pnt;
MPM: 2. Tess Aerts 40m 7,9, duurloop 825, M-bal 5,00, hurkhoog 0,70, 314 pnt.


15-10-2017 Devil’s Trail Drunense Duinen

Pé Brouwer 22km 2.12.18, Roeland Reijenga 22km 2.17.27, Guido Kluijtmans 22km 2.23.53, Addie vd Vleuten 33km 3.12.51.


08-10-2017 Marathon Eindhoven

Hele marathon: Bas van Hoof 3.38.25, Rob Kuppens 3.58.28.

Halve marathon: Robin Spijkerboer 1.22.51, Daan van Hoof 1.24.09, Ronnie van Dortmont 1.27.39, Ron Dielhof 1.28.06, Frank Abbink 1.33.32, Gerard Verbeek 1.35.46, Walter van Sluisveld 1.37.30, Mieke van Hoof 1.44.03, Kevin Leijtens 1.44.31, Miranka de Leest 1.45.08, Lieke Neijens 1.47.08, Lianne Verloop 1.48.42, Paul Hoen 1.49.27, Roxanne Schuitemaker 1.50.17, Frans Strikwerda 1.52.21, Patrick Bindels 1.51.47, Maartje Denis 1.55.21, Ans Bressers 1.55.45, Theo Bookelmann 1.57.17, Sandra Luijten 2.01.04, Paul van Bree 2.02.23, Ursula Kroesen 2.07.29, Emiel van Dommelen 2.09.18, Madzy de Vries 2.13.37, Anja te Walvaart 2.15.10, Anne van Hooff 2.31.10.

ED 10km: Guido Kluijtmans 45.21, Luc Geeris 51.37, Piet Pijnenburg 52.58, Cor Bressers 1.05.43, René Uijthoven.

IAK City Run 5km: Lotte Aerts 20.45, Orlando Louwers 24.39, Eliza Dielhof 27.41.


30-09-2017 Metalyralympics Lier (B)

Marianne Verdonk ver 3,67, 100m 13,91, 800m 2.48,74;
Carlijn van Erp ver 1,54, 100m 24,84, kogel 2,95;
Jolanda van Kuik ver 1,70, 100m 20,26, 200m 44,64;
Martijn de Laat 100m 15,05, 400m 1.07,84 ver 4,00;
Mike van Kuijk 100m 32,54, 200m 1.34,76, ver 1,20.


24-09-2017 Clubkampioenschappen meerkamp Best

Msen: 1. Rohan de Bresser, 2. René vd Ven, 3. Niels Groen.
Vsen: 1. Ilonka de Bresser, 2. Maureen de Bresser, 3. Demi Saris.
JA: 1. Sander Smits, 2. Stijn Groen, 3. Matthijs Slegt.
MA: 1. Emma vd Valk, 2. Sandra Luijten.
JB: 1. Luc Geeris. MB: 1. Sarah vd Stam, 2. Saskia Smink, 3. Lotte Maas.
JC: 1. Tom van Schijndel, 2. Mats Keulstra, 3. Niklas Dhondt.
MC: 1. Floor van Veen, 2. Eline van Wanrooij, 3. Jantine Strikwerda.
JD: 1. Mike van Bree, 2. Bas van Schijndel, 3. Finn Passchier.
MD: 1. Veerle van Erp, 2. Sterre Robben, 3. Anna van Straten.
JPA2: 1. Orlando Louwers, 2. Nick van Bree, 3. Nathan Wierenga.
MPA2: Micki Geijsels, 2. Eliza Dielhof, 3. Iris van Sluisveld.
JPA1: 1. Bram van Stiphout, 2. Rens Timmermans, 3. Sven Faessen.
MPA1: 1. Milou Keulstra, 2. Lotte Aerts, 3. Gaby van Sluisveld.
JPB: 1. Mathijs Tebbens, 2. Rob vd Wiel.
MPB: 1. Veroline Sanders, 2. Avalon Sanders, 3. Lisa vd Wiel.
JPC: 1. Lars van Stiphout, 2. Stijn Pero, 3. Stan Beenker.
MPC: 1. Joyce van Sluisveld, 2. Fleur Pero, 3. Vera Tubée.
JPM: 1. Romein Geijsels, 2. Tijn Breukink, 3. Thomas vd Berg.
MPM: 1. Tess Aerts. MVB: 1. Martijn de Laat, 2. Mike van Kuijk, 3. Sjoerd vd Heuvel.
VVB: 1. Marianne Verdonk, 2. Jolanda van Kuik, 3. Carlijn van Erp. 

Voor de complete uitslag, zie atletiek.nu.


24-09-2017 Marathon Berlijn

Johan Robben 3.49.26.


24-09-2017 Parel Run Eersel

M45: 3. Ronnie van Dortmont 15km 59.39.


24-09-2017 30 van Almere

M40+: 19. Ronny Voets 30km 2.20.55.


23-09-2017 NK Estafette Amstelveen

JA: 9. Stijn Groen, Stef Hankel, Vincent Hein, Tom van Schijndel 4x400m 4.00,06.


17-09-2017 Beekse Marathon Hilvarenbeek

Rianne Timmermans 6km 41.19;
Ronny Voets 31km 2.24.26.


17-09-2017 BK Athletics Champs Teams Someren

60m-duur-60mH-sling-vortex-ver:
JPA1: Bram van Stiphout 10,49-1525-11,68-17,50-24,50-3,30;
JPA2: Orlando Louwers 9,46-1450-11,35-19,50-28,50-3,90, Nick van Bree 10,39-1525-10,89-20,50-30,50-3,65;
MPA1: Lotte Aerts 10,04-1575-11,72-18,00-33,00-3,65, Milou Keulstra 9,44-1500-10,57-18,50-28,00-3,45, Gaby van Sluisveld 11,24-1450-12,05-15,50-20,00-3,10, Isabella Passchier 10,50-1300-12,40-11,00-15,00-2,70;
MPA2: Micki Geijsels 9,89-1375-10,90-19,00-24,00-3,45, Iris van Sluisveld 10,39-1450-11,37-18,00-21,00-3,30, Eliza Dielhof 10,28-1500-11,87-15,00-18,50-3,30, Sanne vd Wiel 10,27-1500-12,05-14,00-16,50-3,20, Daniëlle Vis 10,89-1275-13,29-15,00-16,50-2,75.

Duur-Mbal-vortex-hoog-ver:
JPC: Lars van Stiphout 1025-6,00-18,50-1,15-2,90, Sven Tielen 850-6,10-20,50-1,15-2,60, Stijn Pero 925-5,80-17,50-1,15-2,65, Stan Beenker 850-4,70-15,00-1,00-2,45;
JPM: Tijn Breukink 850-4,50-14,00-0,95-2,40, Luka Verhagen 900-4,10-12,50-1,00-2,20, Wouter Kampkes 925-3,90-11,00-0,95-2,35, Romein Geijsels 875-3,70-9,00-1,00-2,30;
MPC: Joyce van Sluisveld 925-4,70-11,00-1,10-2,45, Maud Verbaandert 800-4,40-9,00-1,00-2,40,
Fleur Pero NM-4,00-10,00-0,95-2,25; MPM: Tess Aerts 825-4,50-9,00-0,90-2,15.


03-09-2017 Nationale D-spelen Amsterdam

MD2: 18. Veerle van Erp 1000m 3.23,09.


03-09-2017 Tilburg Ten Miles

Ronnie van Dortmont 10EM 1.08.10.


02-09-2017 BK Athletics Champs Roosendaal

Duur-60mH-kogel-vortex-hoog-polsver-pnt:
JPA: 13. Orlando Louwers 1400-10,6-7,70-30,50-1,30-4,25-447, 20. Nick van Bree 1425-10,6-5,80-29,50-1,25-4,05-409;
MPA: 3. Lotte Aerts 1525-11,4-7,30-31,50-1,20-4,10-494, 5. Milou Keulstra 1500-10,2-6,10-26,00-1,15-4,45-479, 8. Micki Geijsels 1375-10,6-6,80-24,00-1,25-4,05-456, 11. Iris van Sluisveld 1475-11,0-6,90-22,00-1,15-4,05-440, 19. Eliza Dielhof 1475-11,3-4,80-22,50-1,10-4,05-402, 26. Gaby van Sluisveld 1375-11,2-5,60-18,50-1,10-3,65-367, 33. Sanne vd Wiel 1475-12,0-5,30-18,00-1,05-3,70-356.

40m-duur-40mH-sling-vortex-hurk-pnt:
JPB: 9. Jorrit Verhagen 7,1-925-7,4-14,50-21,50-0,90-408;
MPB: 8. Veroline Sanders 7,0-925-7,8-12,00-17,00-0,95-410;
JPC: 8. Lars van Stiphout 7,2-1000-7,8-11,00-22,00-0,75- 445, 9. Stijn Pero 7,3-900-8,0-13,50-20,50-0,85-442;
MPC: 15. Joyce van Sluisveld 7,8-875-8,4-10,50-10,50-0,75-375, 26. Tess Aerts 8,5-850-8,9-8,50-9,00-0,65-294.


02-09-2017 Hollands Duin Trail Noordwijk

Peter Cras 30km 2.13.39 (7), Harm Bakker 10km 1.09.10 (71).


01-09-2017 Track Meeting Utrecht

 JA: Tonnie de Benis 800m 2.08,66 (pr).


28-08-2017 Tussenstand PR competitie GM

Uitslag


27-08-2017 ZNK Vught

JB: Matthijs vd Broek 1500m 4.53,27 (3, BM);
Msen: Sander Smits hoog 1,80 (5), ver 5,65 (2);
Vsen: Ingrid Wouters discus 31,96 (4).


26-08-2017 CBA-meerkamp Gemert

JC 100m-1000m-100mH-kogel-ver: 1. Tom van Schijndel 13,09-3.11,59-16,93-10,81-5,38. JPA 60m-duur-kogel-vortex-hoog-polsver: 3. Orlando Louwers 9,50-1410-9,00-32,50-1,30-4,30.
JPB 40m-duur-Mbal-vortex-hurk-ver: 12. Rob vd Wiel 9,00-790-4,40-9,50-0,55-2,20.
MD 60m-60mH-speer-hoog-ver: 6. Veerle van Erp 9,71-13,18-17,30-1,30-3,78; 8. Sterre Robben 9,75-13,18-16,88-1,15-3,58; 12. Ilse vd Wiel 10,05-13,58-12,84-1,25-3,84.
MPA 60m-duur-kogel-vortex-hoog-polsver: 1. Lotte Aerts 9,80-1530-7,90-31,50-1,20-4,35; 5. Sanne vd Wiel 10,10-1450-6,00-16,50-1,05-3,60. 40m-duur-Mbal-vortex-hurk-ver: MPB: 5. Lisa vd Wiel 7,50-850-5,30-16,00 -0,75-2,75;
MPC: 6. Tess Aerts 8,20-840-4,50-10,50-0,65-2,55.


25-08-2017 Kruikenmeerkamp Tilburg

Vsen: Renske van Os 1000m 4.18,86, 100m 17,73, kogel 8,30; Jessie van Os 1000m 4.57,16, 100m 17,84; Demi Saris 100m 17,94, speer 32,71, 400m 1.39,92; Maureen de Bresser 100m 19,28, 400m 1.48,00, kogel 6,42, ver 4,91; Ilonka de Bresser 100m 13,73, 400m 1.11,32, discus 26,02, ver 5,10; Inge Faessen 100m 17,39, 400m 1.48,69, hoog 1,20; Maureen Herremans HSS 11,13, hoog 1,40.
Msen: Bart vd Pasch 1000m 3.16,77, 400m 59,66; Niels Faessen 100m 14,15, discus 18,58, kogel 7,32.


24-08-2017 Baancircuit Rotterdam

Msen: Tewelde Kflom 3000m 9.54,78 (24), Daan van Hoof 3000m 10.06,25 (30);
M70: Frans Dijkman 3000m 13.50,62 (34);
JA: Stijn Groen 800m 2.19,25 (3), Tonnie de Benis 3000m 10.09,82 (3);
Vsen: Lieke Neijens 800m 2.39,56 (3).


20-08-2017 Vlaardingse Polderwedstrijd

Meerkamp:
MPA1: 4. Lotte Aerts vortex 29,52 (pr), 60mH 14,21, ver 3,47, 800m 2.48,48, 275 pnt;
MPM: 4. Tess Aerts vortex 8,28, 40mH 9,42, ver 2,26, 400m 1.47,99, 260 pnt.


20-08-2017 Ironman Triathlon Kopenhagen

Addie vd Vleuten 3,6km zwemmen 1.07, 180km fietsen 5.35, 42km lopen 3.37 uur.


15-07-2017 NK Senioren Utrecht

Maureen Herremans hss 12,26-12,04-12,00-12,28-12,30 (finale).


14-07-2017 Limbra Avondinstuif

MA: 1. Emma van de Valk hoog 1,45.


14-07-2017 Asics NK Atletiek Kids Event

M10: 4. Milou Keulstra 60m 10,26.


09-07-2017 Brabants Kampioenschap CD-junioren Uden

JC: Tom van Schijndel 1500m 4.40,84 (4), kogel 10,59 (5), speer 25,83 (13), Matthijs vd Broek 1500m 4.43,94 (5), Tom Michielsen speer 37,95 (7), hoog 1,60 (5);

MD: Veerle van Erp 1000m 3.20,36 (8), Ilse vd Wiel ver 3,89 (14), Anna van Straten ver 3,52 (27).


08-07-2017 Oosterhoutse trail

M: Ronny Voets 23km 1.59,48 (23).


07-07-2017 Trackmeeting Wageningen

Msen: Tewelde Kflom 1500m 4.36,99 (20);
JA: Tonnie de Benis 4.35,82 (4).


04-07-2017 Limbra Baancircuit Venray

JB: Matthijs vd Broek 3000m 10.27,8 (1), Tom van Schijndel 3000m 10.39,3 (2), polshoog 2,70 (1).


02-07-2017 NK junioren Vught

JA: Sander Smits hoog 1,86 (6); Tonnie de Benis 400m 56,89 (23).


01-07-2017 Kermismeerkampen Best

Vsen: 3. Ilonka de Bresser, 7. Maureen de Bresser;
MB: 6. Sarah vd Stam; JC: 4. Tom van Schijndel, 9. Tom Michielsen, 13. Mats Keulstra, 16. Niklas Dhondt,
21. Noah terhoeve, 26. Sam vd Bersselaar; MC: 14. Floor van Veen, 17. Shannon Baijens, 21. Jantine Strikwerda;
JD: 7. Mike van Bree; MD: 14. Veerle van Erp, 21. Sterre Robben, 24. Ilse vd Wiel, 25. Anna van Straten,
28. Emma van ’t Westende;
VB-atleten: 1. Martijn de Laat, 2. Sjoerd vd Heuvel, 3. Mike van Kuijk, 1. Marianne vd Donk, 2. Jolanda van Kuik, 3. Carlijn van Erp.


 


Deel op sociale media:

Terug naar boven