We gaan goed!

Algemeen

BEST - Zoals je vast wel weet doen we dit jaar als vereniging ook weer mee met de Grote Clubactie. Onze jeugdleden verkopen loten voor 3 euro per stuk. Hiervan gaat maarliefst 2,40 euro naar onze club! Bovendien maak je zelf kans op mooie prijzen, tot wel 100.000 euro!

We zijn hard op weg om ons doel te halen en misschien zelfs wel te overtreffen. Dat is heel mooi, want dit betekent een mooie extra opbrengst voor onze clubkas.

Help jij ons met het halen, of zelf overtreffen van ons doel? Je kunt lopen kopen bij onze pupillen, zowel via hun verkoopboekje als online. Wil je direct online loten kopen, of heb je onze verkopertjes gemist en wil je toch mee doen? Dat kan via deze link!

fotobijschrift Help ons doel te overtreffen!

tekst Martin Nijkamp
foto Petri van Horrik


Deel op sociale media:

Terug naar boven