Spaar nu bij PLUS Ton Henst & Erwin Kenter voor onze clubkas

06-09
Algemeen
BEST - Ook AVGM doet mee aan deze actie. Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen en wekelijkse actieproducten een sponsorpunt met een unieke code. Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro's dat oplevert voor AVGM! Ook kun je... Lees meer

Beginnen met hardlopen

23-08
Lopen
BEST - Meerdere malen per jaar wordt er bij GM een cursus gegeven voor de beginnende hardloper. In drie maanden tijd bouwen we het lopen op van 0 naar 5 km onafgebroken lopen. Er wordt getraind volgens een vast schema. De eerste 6 weken trainen we 1 maal per week als groep en 1 keer per week... Lees meer

Update corona-maatregelen

Algemeen

BEST - De Rijksoverheid heeft tijdens een persconferentie op dinsdag 14 september 2021 wijzigingen in het corona-beleid aangekondigd. Deze wijzigingen gaan per zaterdag 25 september in. Het bestuur werkt de consequenties hiervan uit voor onze vereniging. Hierbij zijn de gedetailleerde informatie van de Rijksoverheid en de protocollen van de sportsector noodzakelijk, welke de komende dagen worden verwacht. In de loop van de week van 20 september worden de wijzigingen in de corona-maatregelen bij AVGM via een nieuwsbericht op deze website bekend gemaakt.

tekst Paul Hoen


Deel op sociale media:

Terug naar boven