27 okt 2025

Adem de winst in – Workshop

 Lopen 

2025 10 27 workshop ademhalingOp maandagavond 27 oktober organiseert AV Generaal Michaëlis een bijzondere workshop over ademhaling, als alternatief voor de reguliere intervaltraining. Van 19.30 tot 20.30 uur krijgen lopers en trainers op de baan praktische inzichten aangereikt over hoe je met minder ademhaling juist méér uit je lichaam haalt.

De workshop wordt door Frank Coppelmans gegeven en is gebaseerd op de methode uit de boeken Zuurstofwinst van Marion Meesters, Verademing van Koen de Jong, en op de ervaringen van Steven Zwerink, die deze ademtechnieken tijdens een looptrainersdag presenteerde. De insteek is vooral praktisch, dus sportkleding wordt aanbevolen.

De ademhalingstechnieken die aan bod komen zijn wetenschappelijk onderbouwd en bieden concrete voordelen voor sporters. Door bewust minder te ademen, wordt zuurstof efficiënter door het lichaam opgenomen en benut. Dit leidt tot betere prestaties, meer energie, scherpere focus en een fitter lichaam. De methode simuleert zelfs de effecten van hoogtetraining, gewoon hier in Nederland.

Iedereen die zijn gezondheid en sportprestaties wil verbeteren, is van harte welkom. De workshop is toegankelijk voor alle niveaus en biedt direct toepasbare technieken die je kunt integreren in je trainingen.

Locatie: D’n Opstap, Atletiekbaan AV Generaal Michaëlis
Kledingadvies: Sportkleding aanbevolen

Mis deze kans niet om letterlijk en figuurlijk op adem te komen.

 Wanneer  27 oktober 2025, 19.30 - 20.30 uur
 Waar  Gildelaan 2, 5684 EZ Best

PowerPoint Presentatie van deze workshop nu beschikbaar:

Workshop ademhaling oktober 2025.pdf

Fotoalbum of video inzenden

 Jouw fotoalbum of video hier op de website? Gebruik dan onderstaand formulier om deze bij ons aan te melden:

 

Je naam ontbreekt
Ongeldig e-mailadres
Wat wil je insturen? Fotoalbum of video
De keuze ontbreekt
De activiteit ontbreekt
De datum ontbreekt