Spaar nu bij PLUS Ton Henst & Erwin Kenter voor onze clubkas

06-09
Algemeen
BEST - Ook AVGM doet mee aan deze actie. Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen en wekelijkse actieproducten een sponsorpunt met een unieke code. Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro's dat oplevert voor AVGM! Ook kun je... Lees meer

Beginnen met hardlopen

23-08
Lopen
BEST - Meerdere malen per jaar wordt er bij GM een cursus gegeven voor de beginnende hardloper. In drie maanden tijd bouwen we het lopen op van 0 naar 5 km onafgebroken lopen. Er wordt getraind volgens een vast schema. De eerste 6 weken trainen we 1 maal per week als groep en 1 keer per week... Lees meer

Jan van Kasteren

Jan van Kasteren300    

Woensdagavond - Duurloop

Zaterdagochtend - Duurloop


Mail voor meer informatie

 

Ik ben al meer dan 15 jaar looptrainer. In 1993 ben ik begonnen met hardlopen.

Samen met Bart te Walvaart lopen we op de woensdagavond 19.00 uur en op zaterdagmorgen om 9.30 uur. Als trainer vind ik het belangrijk dat iedereen, die meeloopt, een plezierige training heeft gehad. Ook is er gelegenheid om bij ons aan te sluiten om te herstellen na een blessure. Gezelligheid is ons motto. En altijd samen uit en samen thuis. Daarom is iedere loper, die een uur achter elkaar kan lopen, altijd welkom in onze groep. Je kunt dit als opstart gebruiken of als herstel. Als iedereen weer met een glimlach terug komt dan hebben wij ons doel bereikt. De routes die we lopen zijn afwisselend. We lopen echter voor het grootste deel over de weg, maar er komen ook wel zandpaden en een stukje bos bij.


Deel op sociale media:

Terug naar boven