Spaar nu bij PLUS Ton Henst & Erwin Kenter voor onze clubkas

06-09
Algemeen
BEST - Ook AVGM doet mee aan deze actie. Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen en wekelijkse actieproducten een sponsorpunt met een unieke code. Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro's dat oplevert voor AVGM! Ook kun je... Lees meer

Beginnen met hardlopen

23-08
Lopen
BEST - Meerdere malen per jaar wordt er bij GM een cursus gegeven voor de beginnende hardloper. In drie maanden tijd bouwen we het lopen op van 0 naar 5 km onafgebroken lopen. Er wordt getraind volgens een vast schema. De eerste 6 weken trainen we 1 maal per week als groep en 1 keer per week... Lees meer

Peter Cras

Peter Cras300    

Maandagavond - Duurloop

Dinsdagavond - Interval

Donderdagavond - Duurloop

Zaterdagochtend - Afwisselend

Mail voor meer informatie

 

Ik ben in 2006 gestart met de cursus “assistent recreatieve loopgroepen. In 2011 heb ik een clinic chi-running gevolgd en in 2016 heb ik de opleiding Running-therapeut voltooid. Ik spring bij als één van de assistent trainers van de groep ‘Adleten’, genoemd naar onze  oud-trainer Ad van Kollenburg en, indien noodzakelijk, ook wel bij andere groepen. De trainingen vinden plaats op dinsdag- en donderdagavond om 19.00 uur en op de zaterdag-/ zondagochtend om 9.30 uur, afhankelijk van marathontrainingen of wedstrijden. Door de week, voor het kortere werk, intervallen we op de baan, en voor het iets langere snelheidswerk hebben we tempo’s op de weg. Als je bij onze groep meeloopt is het handig als je een tempo van 5 min/km gedurende een kilometer of 15 kunt lopen. In onze groep vind je de wedstrijdlopers en prestatieve lopers. Tevens heb ik verschillende keren een marathongroepje getraind op de zondagochtend voor de hele marathon. Ik vind het leuk om mensen te verrassen met routes, inzichten, trainingsmethoden, met de actiefoto’s die ik tijdens trainingen zo af en toe van hen maak en met mijn praatjes. De marathontrainingen kennen lange duurlopen en die vinden in overleg meestal op zondagmorgen plaats vanaf 3 maanden voorafgaande aan de marathon. De lange duurlopen gaan altijd over de harde weg, op de zaterdag wordt er ook in bos en hei getraind.


Deel op sociale media:

Terug naar boven