Uitslagen

21-05-2018 Pinksterwedstrijden Hulst

MPA2: Lotte Aerts 1000m 3.35,77 ET (1), meerkamp 60m 10,21 (ET), kogel 2kg 7,97, hoog 1,20, 1454 pnt (3)

15-05-2018 Avondwedstrijd circuit 14 Valkenswaard

Msen: Rohan de Bresser 400m 56,93 (6), ver 5,85 (2); Vsen: Ilonka de Bresser 100m 13,27 (1), ver 4,88 (1), Inge Faessen 100m 13,91 (2), Marianne Verdonk 100m 14,56 (3), 200m 30,68 (3), Demi Saris discus 26,80 (1), kogel 8,53 (1); Vmas: Ingrid Wouters discus 29,75 (1), kogel 9,45 (1);
JB: Tom van Schijndel 200m 25,55 (1), kogel 10,50 (2), ver 5,15 (2), Niklas Dhondt 200m 27,35 (3), ver 5,09 (3); MB: Sarah vd Stam 100m 14,09 (2), ver 4,22 (3), Simone Weijers 100m 15,34 (3), Eline van Wanrooij ver 4,06 (4);
MC: Jantine Strikwerda ver 3,43 (4).

19-05-2018 CD-competitie 2e wedstrijd Venray

JC (5): Noah Terhoeve 150m 19,31 (5), 100mH 17,20 (5), ver 4,67 (5), Olivier Risseeuw 150m 21,21 (10), 800m 2.25,08 (3), Luuk Arends speer 29,63 (4), kogel 9,69 (7), hoog 1,65 (1);
JD (9): Kasper Merkx 80m 13,07 (17), ver 3,20 (15), Dario Delgado 80m 14,24 (27), ver 3,12 (17), Sebastiaan Kleihorst 80m 15,14 (30), discus 9,67 (19), kogel 4,37 (22), Orlando Louwers 1000m 3.30,07 (4), hoog 1,45 (1), Nick van Bree 80mH 16,76 (8), hoog 1,30 (8), 4x80m 50,09 (7);
MC (9): Jantine Strikwerda 150m 23,45 (14), speer 18,78 (5), kogel 7,83 (3), Veerle van Erp 800m 2.38,93 (5), kogel 7,62 (7), hoog 1,25 (11);
MD (3): Anna van Straten 60m 9,38 (6), ver 3,94 (2), Caroline Strikwerda 60m 9,83 (17), 1000m 4.00,22 (17), Sanne vd Wiel 60m 9,91 (20), 60mH 19,01 (25), Ilse vd Wiel 1000m 3.36,65 (6), ver 3,76 (5), Eliza Dielhof 1000m 3.39,25 (8), 60mH 13,23 (11), Loes van Gaalen 60mH 12,31 (6), speer 19,11 (5), Gitta de Rooij speer 17,01 (8), kogel 6,52 (11), Iris van Sluisveld kogel 6,63 (9), hoog 1,20 (12), Emma van ’t Westende hoog 1,35 (2), 4x60m 35,63 (2).

08-05-2018 Open Limbra Baancircuit Helmond

JD: Orlando Louwers kogel 7,49 (2), hoog 1,40 (2).

10-05-2018 Harry Schulting Games Vught

 JD: Orlando Louwers 1000m 3.36,03 (17).

11-05-2018 Track Meeting Utrecht

Tonnie de Benis 800m 2.07,28,
Daan van Hoof 800m 2.08,43.

12-05-2018 Oirschotse Stoelloop

M35+: 7. Ron Dielhof 10km 40.59;
M45+: 11. Peter Brouwers 10km 48.41;
Jeugd t/m 12 jaar: 4. Eliza Dielhof 2,7km 12.11;
Recreanten: Joost van Rosendaal 7,6km 37.33, Gerard Verbeek 10km 42.38.

13-05-2018 Competitie B-junioren Veldhoven

JB: Tom van Schijndel 100m 12,76 (9), speer 35,47 (8), Niklas Dhondt 100m 13,02 (14), 200m 26,99 (12), Mike van Aken 200m 28,76 (17), Matthijs vd Broek 800m 2.30,13 (13), Tom Michielsen 100mH 18,60 (9), hoog 1,55 (7), hss 9,64 (10), Jens van Gaalen speer 25,31 (14), discus 23,94 (7), kogel 9,67 (8), Luuk Schot hoog 1,65 (4), 4x100m 54,59 (8);

MB: Shannon Baijens 100m 15,60 (16), 100mH 21,77 (16), Simone Weijers 100m 15,76 (17), 800m 3.03,52 (13), Floor van Veen 200m 31,99 (16), Jantine Strikwerda 200m 33,78 (17), speer 18,93 (13), kogel 7,63 (8), Eline van Wanrooij 800m 3.01,98 (12), Noa Wiltschek speer 12,74 (24), discus 14,85 (11), kogel 6,44 (13), Sarah vd Stam hoog 1,40 (4), hss 9,63 (3), 4x100m 59,88 (8).

26-04-2018 Avondinstuif Wijchen

JA: 2. Tonnie de Benis 1EM 5.01,01 (pr);
M35+: 2. Peter Eshuis 10km 37.00,57 (pr).

22-04-2018 Competitie senioren 3e divisie Valkenswaard

Tom van Schijndel 400m 55,34 (5), Mike van Aken 800m 2.34,61 (20), Sander Smits 100mH 15,99 (2), hoog 1,70 (8).


Deel op sociale media:

Terug naar boven