Uitslagen

27-09-2020 Clubkampioenschappen GM Best

Clubkampioenen:

Meerkamp: Msen: Tonnie de Benis; Mmas: Demian Pot; Vsen: Ilonka de Bresser; JA: Tom Michielsen; MA: Sarah vd Stam; JB: Noah Terhoeve; MB: Sterre Robben; JC: Orlando Louwers; MC: Ilse vd Wiel; JD: Rens Timmermans; MD: Milou Keulstra; JPA1: Rens Timmermans; MPA1: Tess Aerts; JPA2: Stijn Pero; MPA2: Sophie Amelie Luijbrechts; JPB: Levi van Schalen; MPB: Silke Wouters; JPC: Maurits Lammers; MPC: Nyma van Agt; JPM: Sam Vasen; MPM: Eva van Meerten. 1000m: JPA1: Niek Hoogland, MPA1: Dani Pesuwarissa; JPA2: Stijn Pero, MPA2: Joyce van Sluisveld, JPB: Tim van Lieshout, MPB: Silke Wouters; VB-atleten: Msen: Martijn de Laat (100m, 400m, ver), Henry Vermeer (kogel); Vsen: Marianne Verdonk (100m, 400m, ver, kogel). Voor de complete uitslag zie avgm.nl.

20-09-2020 Energie Flex Meeting Barendrecht

MD: Lotte Aerts meerkamp 60m 9,42, 60mH 12,47, discus 21,03, kogel 10,46, ver 3,95, 2082 pnt (11);
JPA: Casper Deij meerkamp 60m 10,67, kogel 4,46, ver 2,97, 997 pnt (14), 600m 2.34,83 (11);
MPA: Tess Aerts meerkamp 60m 10,77, kogel 6,76, ver 3,11, 1160 pnt (18);
MPC: Lisa Deij meerkamp 40m 8,49, kogel 3,79, ver 2,35, 721 pnt (2), 600m 2.57,68 (4).

20-09-2020 Nazomerwedstrijd Zuiderpark Den Haag

MD: Milou Keulstra 150m 20,15 (1), speer 32,80 (1), hoog 1,38 (2).

20-09-2020 10EM van Cranendonck

V35: 2. Jolanda Visser 10EM 1.20.57.
M40: 1. Peter Eshuis 10EM 1.01.00;
M60: 3. Peter Cras 10EM 1.20.59;

19-09-2020 NSK Baan Nijmegen

Msen: Tom van Schijndel speer 40,56 (12), ver 5,33 (14), Luuk Schot hoog 1,80 (6), Tonnie de Benis 800m 2.06,35 (14), Matthijs vd Broek 5000m 17.44,90 (18);
Vsen: Emma vd Valk hoog 1,45 (7).

19-09-2020 Athletics Champs Hengelo

JPA: Casper Deij 60mH 12,8, hoog 1,00, kogel 4,10, duur 1250, polsver 3,40, vortex 9,00, 212 pnt.

18-09-2020 Track Meeting Wageningen

MB: 10. Veerle van Erp 1500m 5.29,79.

13-09-2020 Nationale Meerkamp CD-junioren Zoetermeer

MD meerkamp 60mH-hoog-speer-ver-kogel-600m-pnt: 6. Milou Keulstra 10,34-1,40-34,52-4,42-10,71-1.48,99-3285; 18. Lotte Aerts 12,50-1,30-30,30-4,02-10,89-1.46,51-2871.

13-09-2020 Rondje Rijen

M35: 3. Peter Eshuis 10km 35.28.

12-09-2020 Snelwandelen Drunen

Msen: Henk Plasman 1000m 5.05,80 (7), 2000m 10.31,80 (7), 3000m 15.45,20 (6);
Vsen: Anja Deij 1000m 7.54,10 (6);
JPA: Casper Deij 400m 2.50,60 (1), 600m 4.24,60 (1).


Deel op sociale media:

Terug naar boven