Uitslagen

13-01-2019 Broos van Erp Crosscompetitie 2018-2019

tussenstand is op 13-1-2018 gewijzigd

eindstand is op 15-1-2019 toegevoegd

Tussenstand Broos van Erp Crosscompetitie

Eindstand Broos van Erp Crosscompetitie 2018-2019

13-01-2019 Blokhutcross

Uitlag Blokhutcross

12-01-2019 VB Indoor Utrecht

Msen 60m: 21. Anton Koppers 10,34, 37. Ruud Kock 14,72, 40. Mike van Kuijk 21,72;
Vsen 60m: 1. Marianne Verdonk 9,08, 12. Jolanda van Kuik 12,87.

12-01-2019 Indoor Beek en Donk

JB 50m-kogel-hoog-pnt: 4. Mats Keulstra 6,8-8,02-1,45-1116;
JD 50m-kogel-hoog-pnt: 1. Orlando Louwers 7,1-8,74-1,45-1683;
MD 50m-kogel-hoog-pnt: 1. Milou Keulstra 7,4-7,63-1,30-1434, 4. Lotte Aerts 8,1-8,67-1,25-1310, 6. Iris van Sluisveld 8,4-7,06-1,35-1241, 7. Gaby van Sluisveld 8,7-7,46-1,30-1176.
Athletics Chaps:
JPA 40m-40mH-kogel-hoog-pnt: 5. Lars van Stiphout 6,2-7,6-5,50-1,05-231, 6. Stijn Pero 6,7-7,3-5,50-1,10-228, 8. Jorrit Verhagen 7,1-7,3-6,90-1,05-223, 20. Stan Beenker 7,4-7,8-4,50-1,05-176, 35. Boet Bruinsma 7,5-9,0-6,00-0,95-152, 63. Rob vd Wiel 8,0-11,1-4,80-0,85-86;
MPA 40m-40mH-kogel-hoog-pnt: 5. Veroline Sanders 6,7-7,8-5,60-1.00-235, 19. Sophie Luijbrechts 7,3-8,1-5,50-0,90-190, 19. Avalon Sanders 7,0-8,7-5,30-0,95-190, 27. Lisa vd Wiel 7,4-9,2-5,40-1,05-181, 37. Joyce van Sluisveld 7,4-8,9-4,60-1,00-170, 40. Anna Lemaire 7,7-9,3-5,00-0,90-144, 41. Lydia de Kruijff 7,4-9,6-4,70-0,90-143, 45. Fleur Pero 7,6-9,3-4,50-0,85-135, 53. Sara van Beers 8,8-12,2-4,10-0,85-65;
JPB: 40m-40mH-Mbal-hurk-pnt: 15. Casper Deij 7,6-7,9-5,30-0,75-215, 24. Jelle Vink 8,1-9,0-4,30-0,80-175, 30. Bram van Tongeren 8,5-9,8-2,80-0,55-106, 31. Tim de Raad 9,2-10,5-3,00-0,60-92;
JPC 40m-40mH-Mbal-hurk-pnt: 2. Tim van Lieshout 7,3-8,0-4,00-0,80-251, 9. Bram Linssen 8,6-8,0-3,20-0,65-180, 13. Levi van Schalen 8,4-9,4-3,70-0,55-152;
MPB: 40m-40mH-Mbal-hurk-pnt: 6. Tess Aerts 7,6-8,1-6,10-0,80-251, 10. Esmee Reker 7,7-8,6-4,50-0,95-236, 16. Eline de Laat 7,9-9,0-4,80-0,85-213, 19. Dani Pesuwarissa 7,6-8,3-4,10-0,75-210.

13-01-2019 Halve van Egmond

Peter Eshuis 1.25.23, Peter Cras 1.40.16, Frank van Thiel 1.47.17, Kuno Huisman 1.48.29, Remko Rop 2.25.00.

23-12-2018 Try Out Games Apeldoorn

Msen: Sander Smits 60mH 8,63 (3, clubrecord), hoog 1,90 (1);
Vsen: Emma vd Valk hoog 1,50 (8).

30-12-2018 Auwjaorscross Oirschot

M35 9360m: 5. Peter Eshuis 38.01, 12. Ron Dielhof 41.19;
M45 7020m: 8. Walter vd Pol 31.43;
Vsen 7020m: 2. Lianne Verloop 34.52, 6. Maureen de Bresser 37.48;
KCRM 2120m: 4. Tonnie de Benis 7.04, 6. Tom van Schijndel 7.26;
JA 3180m: 2. Mats Keulstra 15.12;
MC 2120m: 2. Ilse vd Wiel 8.55;
JD: 4. Bram van Stiphout 6.04;
MD 1520m: 1. Milou Keulstra 5.53, 2. Eliza Dielhof 6.14, 3. Iris van Sluisveld 6.15, 4. Gaby van Sluisveld 6.20, 7. Sanne vd Wiel 6.53, 12. Daniëlle Vis 7.15;
JPA 1060m: 8. Lars van Stiphout 4.22, 22. Stan Beenker 4.59, 26. Rob vd Wiel 5.25;
MPA 1060m: 3. Veroline Sanders 4.18, 6. Avalon Sanders 4.34, 8. Joyce van Sluisveld 4.41, 19. Sanne Olislagers 5.00, 27. Lisa vd Wiel 5.18, 31. Sara van Beers 6.03;
JPB 1060m: 16. Casper Deij 5.30;
MPB: 5. Dani Pesuwarissa 5.08, 10. Eline de Laat 5.37;
Recr. 9360m: Wichard de Benis 37.28, Ronny Voets 40.53, Dennis van Beers 45.45.

31-12-2018 Sylvestercross Soest

MD: 12. Lotte Aerts 2000m 8.41.

06-01-2019 Lunettencross Vught

Recr. 9000m: Ronny Voets 39.12, Guido Kluijtmans 41.56.

06-01-2019 Bedaf-cross Uden

Msen: 54. Huub vd Elzen 50.09.


Deel op sociale media:

Terug naar boven