Uitslagen

11-04-2018 Avondwedstrijd Best 11 april

JD: Orlando Louwers hoog 1,40 (1), Nick van Bree hoog 1,20 (2), Kasper Merkx hoog 1,00 (3), Sebastiaan Kleihorst hoog 0,95 (4), Dario Delgado hoog 0,90 (5);

JPA: Bram van Stiphout 60m 9,8 (1), vortex 26,00 (1), ver 3,50 (1), Jorrit Verhagen 60m 10,0 (2), vortex 21,50 (3), ver 3,20 (2), Rens Timmermans 60m 10,1 (3), vortex 26,00 (1), ver 2,70 (4), Thomas Rutgers 60m 10,8 (4), vortex 20,00 (4), ver 2,90 (3), Mathijs Tebbens 60m 10,8 (4), vortex 14,00 (5), ver 2,70 (4), Rob van de Wiel 60m 12,3 (6), vortex 10,50 (6), ver 2,00 (6);

JPB: Stijn Pero 40m 6.8 (1), vortex 19,00 (1), ver 3,20 (1), Lars van Stiphout 40m 7,0 (2), vortex 18,00 (2), ver 3,20 (1), Stan Beenker 40m 7,7 (3), vortex 15,00 (3), ver 2,95 (3);

JPC: Tygo Tebbens hoog 0,90 (1), Thomas van den Berg hoog 0,90 (1), Andreas de Beer hoog 0,90 (1), Casper Deij hoog 0,85 (4), Luka Verhagen hoog 0,85 (4), Jelle Vink hoog 0,85 (4), Jaime Delgado hoog 0,85 (4), Tijn Breukink hoog 0,85 (4), Thijn Looman hoog 0,75 (9), Tim de Raad hoog 0,65 (10);

JPM: Levi van Schalen hoog 0,65 (1);

MD: Emma van ‘t Westende hoog 1,20 (1), Anna van Straten 1,15 (2), Loes van Gaalen hoog 1,10 (3), Ilse van de Wiel hoog 1,10 (3), Iris van Sluisveld hoog 1,05 (5), Gitta de Rooij hoog 1,05 (5), Eliza Dielhof hoog 1,00 (7), Daniëlle Vis 0,95 (8), Sanne van de Wiel hoog 0,95 (8), Caroline Strikwerda hoog 0,90 (10);

MPA: Milou Keulstra 60m 9,1 (1), vortex 34,50 (1), ver 3,80 (1), Lotte Aerts 60m 9,6 (2), vortex 30,00 (2), ver 3,60 (2), Veroline Sanders 60m 10,4 (3), vortex 20,00 (4), ver 3,00 (3), Jasmijn van de Vijver 60m 10,9 (4), vortex 14,50 (7), ver 2,50 (6), Hilde van Dam 60m 11,2 (5), vortex 20,50 (3), ver 2,75 (5), Lisa van de Wiel 60m 11,3 (6), vortex 18,50 (6), ver 2,90 (4), Daphne Kessels 60m 11,5 (7), vortex 9,00 (10), ver 2,15 (9), Anna Lemaire 60m 11,6 (8), vortex 14,50 (7), ver 2,25 (7), Sanne Olislagers 11,9 (9), vortex 20,00 (4), ver 2,25 (7), Sara van Beers 60m 13,1 (10), vortex 10,00 (9), ver 1,90 (10);

MPB: Joyce van Sluisveld 40m 7,5 (1), vortex 15,50 (1), ver 2,95 (1), Fleur Pero 40m 8,1 (2), vortex 10,50 (4), ver 2,45 (5), Maud Verbaandert 40m 8,1 (2), vortex 12,00 (2), ver 2,70 (2), Niley Batong 40m 8,1 (2), vortex 10,50 (5), ver 2,50 (4), Vera Tubée 40m 8,2 (5), vortex 11,00 (3), ver 2,55 (3);

MPC: Tess Aerts hoog 0,90 (1), Esmee Reker hoog 0,85 (2), Eline de Laat hoog 0,75 (3).

09-04-2018 Avondwedstrijd Best 9 april

JD: Orlando Louwers 80m 11,9 (1), speer 14,03 (2), ver 4,07 (1), Kasper Merks 80m 12,7 (2), speer 7,23 (4), ver 3,11 (3), Nick van Bree 80m 12,8 (3), speer 17,95 (1), ver 3,54 (2), Dario Delgado 80m 15,2 (4), speer 8,94 (3), ver 2,99 (4), Sebastiaan Kleihorst 80m 15,7 (5), speer 7,23 (4), ver 2,62 (5);

JPA: Rens Timmermans hoog 1,25 (1), Mathijs Tebbens hoog 1,05 (2), Thomas Rutgers hoog 1,00 (3), Jorrit Verhagen hoog 0,95 (4), Simon de Beer hoog 0,95 (4), Rob van de Wiel hoog 0,85 (6);

JPB: Stijn Pero hoog 1,05 (1), Stan Beenker hoog 1,05 (1), Lars van Stiphout hoog 1,05 (1);

JPC: Luka Verhagen 40m 7,6 (1), vortex 13,50 (3), ver 2,40 (5), Tijn Breukink 40m 7,9 (2), vortex 15,50 (2), ver 2,45 (3), Casper Deij 40m 8,0 (3), vortex 6,00 (7), ver 2,45 (3), Thomas vd Berg 40m 8,2 (4), vortex 12,50 (4), ver 2,35 (6), Tygo Tebbens 40m 8,3 (5), vortex 9,50 (6), ver 2,25 (7), Jaime Delgado 40m 8,3 (5), vortex 11,50 (5), ver 2,55 (2), Andreas de Beer vortex 16,00 (1), ver 2,90 (1);

MD: Anna van Straten 60m 9,1 (1), speer 19,19 (1), ver 4,16 (1), Eliza Dielhof 60m 9,4 (2), speer 7,31 (10), ver 3,48 (4), Loes van Gaalen 60m 9,4 (2), speer 17,73 (2), ver 3,50 (3), Caroline Strikwerda 60m 9,6 (4), speer 12,31 (5), ver 3,06 (8), Ilse van de Wiel 60m 9,7 (5), speer 16,68 (3), ver 3,65 (2), Sophia Gardien 60m 9,7 (5), speer 11,72 (7), ver 3,04 (9), Sanne van de Wiel 60m 9,9 (7), speer 6,84 (11), ver 3,29 (6), Gitta de Rooij 60m 9,9 (7), speer 12,00 (6), ver 2,95 (10), Iris van Sluisveld 60m 10,0 (10), speer 10,63 (8), ver 3,47 (5), Emma van ‘t Westende 60m 10,0 (9), speer 15,10 (4), ver 3,16 (7), Daniëlle Vis 10,2 (11), speer 8,90 (9), ver 2,95 (10);

MPA: Milou Keulstra hoog 1,20 (1), Lotte Aerts hoog 1,20 (1), Hilde van Dam hoog 1,15 (3), Veroline Sanders hoog 1,10 (4), Lisa vd Wiel hoog 0,90 (5), Anna Lemaire hoog 0,90 (5), Lydia de Kruijff hoog 0,90 (5), Sanne Olislagers hoog 0,90 (5), Jasmijn van de Vijver hoog 0,80 (9), Sara van Beers hoog 0,80 (9), Daphne Kessels hoog 0,80 (9);

MPB: Joyce van Sluisveld hoog 1,00 (1), Vera Tubée hoog 0,90 (2), Fleur Pero hoog 0,85 (3), Maud Verbaandert hoog 0,75 (4);

MPC: Esmee Reker 40m 7,8 (1), vortex 9,50 (2), ver 2,50 (1), Eline de Laat 40m 8,0 (2), vortex 9,50 (2), ver 2,10 (3), Tess Aerts 40m 8,1 (3), vortex 11,00 (1), ver 2,15 (2).

14-04-2018 CD-Competitie Helmond

JC: Olivier Risseeuw 100m 13,88 (11), 800m 2.31,73 (9), Gert Crooijmans 100m 15,12 (19), ver 3,54 (13), Cas Govers 100m 16,73 (24), 800m 3.17,31 (22), Mats Keulstra 800m 2.23,13 (4), hoog 1,50 (3), Sam vd Bersselaar 100mH 20,77 (11), speer 19,89 (8), discus 18,47 (8), Daniël de Goederen 100mH 21,10 (13), Bram van Rulo 100mH 22,85 (18), speer 19,70 (9), kogel 7,27 (8), Tygo Scheepers discus 16,68 (12), kogel 5,82 (12), Noah Terhoeve hoog 1,50 (3), ver 4,51 (6), 4x100m 52,70 (3);

JD: Sebastiaan Kleihorst 80m 14,60 (31), kogel 4,40 (21), Nick van Bree 1000m 3.44,34 (16), 80mH 17,04 (10), Orlando Louwers 80mH 16,69 (7), hoog 1,35 (5), Kasper Merkx speer 10,03 (22), ver 3,44 (14), 4x80m 51,17 (11);

MC: Anna van Straten 80m 12,14 (15), ver 3,72 (10), Sterre Robben 80m 12,15 (16), 80mH 15,60 (7), Veerle van Erp 800m 2.39,63 (4), hoog 1,30 (8), Ilse van de Wiel 800m 2.51,68 (12), ver 3,90 (8), Jantine Strikwerda 80mH 17,09 (15), discus 17,25 (5), kogel 7,10 (8), 4x80m 46,03 (6);

MD: Eliza Dielhof 60mH 12.89 (6), ver 3,53 (7), Emma van ’t Westende 60mH 13,60 (10), hoog 1,35 (2), Sanne vd Wiel 60mH 13,84 (12), Loes van Gaalen speer 18,88 (4), ver 3,67 (4), Daniëlle Vis speer 11,97 (10), hoog 1,10 (14), Gitta de Rooij discus 14,46 (6), kogel 6,34 (11), 4x60m 37,29 (4).

15-04-2018 BK 10km Bergen op Zoom

M45: 3. Ronnie van Dortmont 39.45.

08-04-2018 Marathon Rotterdam

Walter van de Pol 3.09.21.

07-04-2018 Grensloop Reusel 10EM (16.090m)

M55: 4. Peter Cras 1.13.19;
Recr: 15. Frank Abbink 1.10.06, 1. Lianne Verloop 1.13.12.

06-04-2018 Circuit 14 (1e wedstrijd) Veldhoven

MSen: Daan van Hoof 3000m 10.32,66 (10)
MMas: Peter Eshuis 3000m 10.13,47 (6);
JA: Tonnie de Benis 3000m 10.04,95 (2), Sander Smits 110mH 15,60 (1), kogel 9,20 (1);
JB: Niklas Dhondt 110mH 20,49 (2), ver 5,13 (4);
JC: Orlando Louwers hoog 1,45 (3), ver 3,77 (6), Nick van Bree hoog 1,30 (5), ver 3,49 (7);
VSen: Ilonka de Bresser 100mH 17,78 (2), kogel 9,40 (1), Demi Saris speer 32,56 (2);
MB: Floor van Veen 100mH 20,64 (2), kogel 9,14 (1);
MC: Veerle van Erp 1000m 3.33,26 (2), Sterre Robben 80mH 15,60 (2), Jantine Strikwerda 80mH 16,79 (3), kogel 8,05 (1).

04-04-2018 NK Veldloop Ambtenaren Bavel

M55: Wichard de Benis 12km 57.07 (1), 6km 24.15 (1).

31-03-2018 Openingswedstrijd Tilburg

JD1: Orlando Louwers 80mH 16,92 (3), hoog 1,40 (2), ver 3,90 (1).

31-03-2018 Openingswedstrijd Papendrecht

MPA: Lotte Aerts meerkamp 60m 10,04, kogel 8,02, hoog 1,22, 1498 pnt (3), 1000m 3.29,15 (2). MPC: Tess Aerts meerkamp 40m 8,20, bal 11,02, ver 1,97, 609 pnt (11), 600m 2.55,04 (11).


Deel op sociale media:

Terug naar boven