avgm logo desktop

Uitslagen

09-09-2022 Brabants Kampioenschap 10 km op de weg Berghem

M-Sen: 13. Robin Heywood 40.11. V35+: 1. Lianne Verloop 41.00.

04-09-2022 Nationale D-Spelen Amsterdam

MD1: Tess Aerts discus 22,17 (4), kogel 10,01 (6).

MD2: Sophie Amelie Luijbregts kogel 12,68 (2).

03-09-2022 Blokmeerkamp C/D-junioren Gemert

MC: 80m-80mH-speer-hoog-ver-pnt:

Milou Keulstra 10,46-12,57-33,29-1,40-5,09-3071 (1); Lotte Aerts 11,66-15,84-25,75-1,25-4,10-2145 (5).

JD 80m-1000m-80mH-kogel-ver-pnt:

Stijn Pero 11,59-4.04,37-17,34-8,26-4,00-1912 (2); Thomas vd Berg 13,29-4.05,34-17,96-5,91-3,43-1403 (4); Stan Beenker 13,12-4.08,49-18,86-5,50-3,28-1304 (6).

MD 60m-600m-60mH-kogel-ver-pnt:

Eline de Laat 9,70-2.17,19-13,29-6,98-3,30-1587 (8); Lana vd Heijkant 9,91-2.6,14-13,94-6,26-3,13-1437 (11).

02-09-2022 Avondwedstrijd Circuit 14 Reusel

M-Sen: Rohan de Bresser kogel 8,73 (2), hoog 1,60 (1).

M-U18: Nick van Bree 100m 13,05 (2), speer 25,48 (1), hoog 1,60 (2).

JC: Casper Deij 100m 16,74 (4), 300m 1.01,76 (5), kogel 4,34 (3), speer 8,88 (6), ver 3,30 (4).

MC: Lotte Aerts 300m 45,31 (1), kogel 9,78 (1), speer 26,96 (1); Tess Aerts 300m 52,93 (2).

27-08-2022 Nationale C-spelen Amsterdam

Lotte Aerts 1500m steeplechase 5.46,77 (2), 1500m 5.05,29 (8);
Milou Keulstra hinkstapsprong 10,25 (4).

06-08-2022 Ironman 70.3 Maastricht

Robin Heywood halve triatlon 6.17.16 uur.

23-07-2022 Trackmeeting Eindhoven

M-Sen: Stijn Groen 100m 12,07 (17), 200m 24,78 (15).
M45: Patrick Aerts 3000m 11.33,50 (15).
M-U18: Nick van Bree 200m 26,16 (7), hoog 1,60 (3), ver 5,18 (4).
V-U18: Milou Keulstra 200m 26,40 (2), ver 5,01 (3); Lotte Aerts 3000m 11.16,72 (5).
JD: Casper Deij 80m 13,16 (12), 600m 2.29,67 (9), discus 12,37 (7), ver 3,00 (13).
MPA: Silke Wouters 60m 10,34 (15), 1000m 4.01,76 (6), kogel 5,50 (7), ver 3,10 (15); Lisa Deij 60m 11,45 (18), 600m 2.42,36 (11), kogel 4,32 (14), ver 2,65 (17).
MPC: Vera Deij 40m 9,09 (6), 600m 3.06,44, kogel 3,18 (5), ver 2,15 (5).

12-07-2022 Open LIMBRA-baanwedstrijd Venray

V-Sen: Lotte Aerts 800m 2.20,95 (2).

15-07-2022 Circuit 14 wedstrijd Veldhoven

M-Sen: Rohan de Bresser 200m 26,13 (3), kogel 10,06 (1), hoog 1,55 (1); Rik van Laarhoven kogel 8,66 (4), hoog 1,50 (2).
M-Masters: Marcel Vis kogel 7,86 (2).
JB: Orlando Louwers hoog 1,75 (1), ver 5,37 (2); Nick van Bree speer 27,16 (3), hoog 1,60 (2), ver 5,07 (4).
JC: Casper Deij 1000m 4.44,62 (3), speer 7,36 (7), hoog 1,10 (5), ver 2,92 (7).

16-07-2022 Open baanwedstrijd Rijen

MD: Tess Aerts 400m 1.17,19 (1), discus 20,25 (2).


Deel op sociale media:

Terug naar boven