avgm logo desktop

Mededelingen

15-04Komende donderdagmiddag website tijdelijk niet bereikbaar (zie AVGM-bericht)

Uitslagen

21-05-2023 Competitie 3e Divisie Poule 14 R2 Sittard

Nick van Bree 100m 12,56 (17), hoog 1,70 (6).
Bart Quadflieg 100m 14,90 (28), 200m 31,48 (29), kogel 4,62 (29).
Stijn Groen 200m 25,26 (12), 400mH 1.06,41 (6).
Mathies van Laarhoven 400m 1.04,71 (22), ver 4,55 (22).
Robin Heywood 1500m 4.55,65 (16).
Rik van Laarhoven speer 25,47 (22), kogel 8,60 (12), ver 5,58 (7).
Mathies van Laarhoven – Nick van Bree - Robin Heywood - Stijn Groen 4x100m 49,59 (13).

21-05-2023 Competitie 2e Divisie Poule 4 R2 Eindhoven

Manon Enting 100m 14,21 (18).
Channelyn Ambrosiussen 200m 27,59 (8), 400m 1.01,48 (4).
Sanne Kastelijn 200m 29,78 (15), ver 4,39 (14).
Lianne Verloop 800m 2.33,56 (8).
Veerle van Erp 800m 2.34,23 (10).
Ilonka de Bresser 400mH 1.12,42 (8), kogelslingeren 20,56 (11).
Lotte Aerts 3000m steeple chase 12.26,69 (2), speer 24,16 (12).
Jantine Strikwerda speer 20,98 (16), kogel 6,65 (18).
Ingrid Wouters kogel 9,61 (6), kogelslingeren 23,92 (10).
Emma van de Valk hoog 1,45 (8).
Simone Weijers hoog 1,40 (12).
Milou Keulstra ver 4,03 (18).
4x100m C. Ambrosiussen - I. de Bresser - M. Enting - S. Kastelijn 52,78 (6).

18-05-2023 Goudse Stroopwafelwedstrijd Gouda

Masters: 6. Henk Plasman 5000m snelwandelen 26.54,8 (NR M65).

18-05-2023 Recordwedstrijd Gorinchem

V-U14: Silke Wouters 1000m 3.40,66 (9), 60mH 12,74 (22), ver 3,25 (22).

14-05-2023 Athletics Champs regio 14 Eindhoven

60m-duur-60mH-sling-vortex-ver-pnt:

M-U12:
Gábor Peeters 10,0-1275-11,4-16,50-31,00-2,55-325.
Pepijn de Wit 10,0-1350-11,9-16,50-21,50-2,85-301.
Bram Aanraad 10,3-1225-13,5-12,50-16,00-2,15-209.

V-U12:
Nyma van Agt 10,4-1250-11,5-15,00-19,00-3,00-319.
Lisa Deij 10,5-1275-12,7-18,00-18,00-2,75-305.
Yenthe Smits 10,5-1325 -11,8-13,50-9,50-2,95-274.
Lenne Molenaar 11,1-1200-12,4-14,50-14,50-2,95-262.
Manou Boelens 10,7-1275-13,6-14,50-14,00-2,70-253.
Maartje Vink 10,7-1225-13,0-13,50-12,00-2,45-236.
Cato van Beers 12,2-1100-14,6-14,00-13,50-2,55-188.
Elise van Delft 11,8-1075-15,1-10,00-8,50-2,15-136.

M-U12:
Jens Vink 10,3-1300-11,7-19,50-29,00-2,95-336.
Mick-Ryan van Hamond 10,0-1250-11,5-13,50-13,50-2,55-249.
Carlo Laaper 12,0-1075-14,0-16,00-21,00-2,35-198.
Giel de Ruiter 12,5-1175-15,4-16,00-18,00-2,10-172.

V-U11:
Maud de Ridder 10,5-1350-12,2-9,50-14,50-2,75-264.
Thirza van Agt 11,8-1175-13,5-10,00-9,50-2,45-176.
Celeste Welten 13,7-975-18,0-8,50-7,00-1,95-71.

Duur-M-bal-vortex-hoog-ver-pnt:

M-U10:
Bauke Smits 975-6,10-19,50-1,10-3,40-342.
Julian Suurmond 975-5,30-24,00-1,05-3,00-330.
Tein Serkel 875-5,20-18,00-1,10-3,35-304.
Tim van Grinsven 950-6,00-17,00-1,00-3,10-300.
Abel Jonker 850-6,50-18,50-1,00-3,05-295.
Eivin Smits 825-4,80-16,00-1,00-2,85-250.
Jelte Wouters 575-2,20-8,50-0,60-1,10-63.

V-U10:
Elena Vink 800-4,80-14,00-1,00-2,45-248.
Evi van Ingen Schenau 800-4,40-10,50-0,95-2,95-237.
Kato van den Heijkant 700-4,50-11,00-0,95-2,75-218.
Kate van Wanrooij 700-4,20-14,00-0,95-2,45-217.
Iris de Wit 800-3,30-8,50-0,95-2,50-196.
Sanne van Tongeren 850-3,60-6,50-0,95-2,40-196.
Vera Deij 750-3,00-7,50-0,95-2,35-174.

M-U9:
Damian van Delft 950-4,70-16,50-0,90-2,80-308.
Jasper van Geffen 750-4,60-18,00-0,90-2,60-270.
Thijs Franssen 800-4,60-15,50-0,75-2,70-247.
Max Hendriks 750-3,40-12,00-0,80-2,20-190.
Tom van den Heijkant 850-3,30-11,00-0,60-2,15-173.

V-U9:
Nova Molenaar 750-4,20-9,00-0,90-2,65-257.
Evi de Bresser 700-3,50-8,50-0,80-2,30-198.

M-U8:
Jim Broers 775-4,70-11,00-0,70-2,30-268.

V-U8:
Olivia Nieuwenhuijsen 850-3,60-10,00-0,75-2,35-299.
Esmee van Delft 675-2,70-5,50-0,60-1,60-139.

13-05-2023 Competitie U16/U14 Poule 62 R2 Valkenswaard

M-U16:
Stan Beenker 150m 23,43 (22), 100mH 22,12 (15), hoog 1,30 (15).
Stijn Pero speer 26,78 (7), kogel 9,57 (1).

V-U16:
Veroline Sanders 1500m 5:23,21 (5), ver 4,17 (10).
Joyce van Sluisveld 1500m 6:40,78 (18), hoog 1,40 (5).
Avalon Sanders 80mH 16,83 (18), hoog 1,25 (11).
Anna Lemaire speer 20,05 (9), kogel 6,64 (11).
Niley Hermans speer 14,34 (14), discus 15,81 (13), kogel 7,01 (8).
Anna Lemaire-Avalon Sanders-Joyce van Sluisveld-Veroline Sanders 4x80m 46,58 (6)

M-U14:
Jurre van de Wiel 80m 13,04 (16), 80mH 18,92 (15).
Thijn Looman 80m 14,30 (22), 600m 2.29,21 (19), kogel 4,30 (18).
Bram van Tongeren 600m 2.10,83 (13), ver 3,85 (5).
Romein Geijsels 80mH 18,68 (13), hoog 1,25 (8).
Thomas van den Berg discus 15,70 (6), kogel 6,20 (7), hoog 1,30 (3).
Jelle Vink discus 13,13 (11), ver 3,55 (8).
Bram van Tongeren-Jelle Vink-Jurre van de Wiel-Romein Geijsels 4x80m 49,78 (7).

V-U14:
Dani Pesuwarissa 60m 8,93 (3), 600m 2.03,47 (11).
Eline de Laat 60m 9,59 (18), 60mH 13,52 (19).
Olivia van Diessen 60m 9,61 (19), hoog 1,25 (11).
Lana van den Heijkant 600m 2.05,86 (14), speer 14,22 (8).
Emmely van Delft 600m 2.50,28 (30), kogel 4,81 (18), ver 2,40 (24).
Esmee Reeker 60mH 12,19 (7), speer 23,49 (1), ver 4,08 (4).
Tess Aerts 60mH 12,91 (6), kogel 10,30 (1), hoog 1,35 (4).
Dani Pesuwarissa-Eline de Laat-Lana van den Heijkant-Olivia van Diessen 4x60m 35,48 (5).

Teamklassement M-U16: 11/12, V-U16: 9/12, M-U14: 6/11, V-U14: 4/12. Competitiestand landelijk: M-U16: 146, V-U16: 147, M-U14: 106, V-U14: 28.

13-05-2023 Kaaienloop Oosterhout

V35: 1. Lianne Verloop 5km 19.47.

13-05-2023 GO Triathlon Brouwersdam

V40+: 1. Hanneke van Breugel 1km zwemmen - 79km fietsen - 10km lopen 3.27.40 uur.

10-05-2023 1e Limbra baanwedstrijd Helmond

M-U18: Nick van Bree hoog 1,65 (1), ver 5,35 (2).
V-U14: Tess Aerts 400m 1.11,89 (5), kogel 10,32 (2).

07-05-2023 Seniorencompetitie-V 2e Divisie Poule 4 R1 Best

Milou Keulstra 100m 14,03 (13), 200m 29,25 (15), hss 9,79 (5).
Manon Enting 100m 14,57 (16).
Channelyn Ambrosiussen 200m 28,14 (8), 400m 1.01,81 (6).
Ilonka de Bresser 400m 1.07,43 (14), 100mH 17,43 (5), discus 25,63 (10).
Lotte Aerts 800m 2.26,64 (4), speer 23,06 (9).
Veerle van Erp 800m 2.36,70 (9).
Lianne Verloop 3000m 11.13,51 (6).
Simone Weijers 100mH 18,79 (13), hoog 1,40 (10).
Ingrid Wouters discus 31,32 (4), kogel 9,68 (7).
C. Ambrosiussen - L. Aerts - M. Enting - V. van Erp Zweedse estafette 2.35,68 (7).


Deel op sociale media:

Terug naar boven