avgm logo desktop

Mededelingen

15-04Komende donderdagmiddag website tijdelijk niet bereikbaar (zie AVGM-bericht)

Uitslagen

07-05-2023 Seniorencompetitie-M 3e Divisie Poule 14 R1 Gemert

Stijn Groen 100m 12,14 (10), 400m 1:01,76 (19), 110mH 21,11 (10).
Mathies van Laarhoven 100m 13,72 (22), 400m 1.04,50 (23), discus 15,76 (27).
Nick van Bree 200m 25,34 (11), hoog 1,65 (5), hss 11,60 (8).
Bart Quadflieg 200m 31,33 (26), discus 9,58 (28), kogel 4,41 (29).
Robin Heywood 800m 2.18,05 (14), 5000m 19.35,30 (15).

27-04-2023 Wijboschloop Schijndel

V: 1. Lianne Verloop 5km 19.01.

22-04-2023 Competitie U16/U14 Poule 62 R1 Eindhoven

M-U16:
Stan Beenker 100m 16,44 (21), 800m 2.53,32 (18), hoog 1,40 (11).
Stijn Pero speer 25,91 (10), discus 20,73 (8), kogel 8,67 (4).

V-U16:
Mila van de Ven 80m 13,27 (24), 80mH 17,33 (22).
Anna Lemaire 80m 13,41 (25), discus 13,18 (12), kogel 6,98 (9).

M-U14:
Bram van Tongeren 80m 12,48 (9), 1000m 4.04,92 (16).
Jochem van IJzendoorn 80m 13,80 (19), 1000m 4.02,52 (15), speer 12,00 (11).
Thijn Looman 80m 14,56 (24), 1000m 4.23,02 (20).
Thomas van den Berg 80mH 17,75 (12), hoog 1,35 (3), ver 3,77 (6).
Casper Deij 80mH 18,21 (15), kogel 6,19 (7).
Jurre van de Wiel 80mH 18,75 (16).
Jelle Vink speer 11,80 (13).
Levi van Schalen kogel 4,45 (12), ver 2,81 (17).
Romein Geijsels hoog 1,20 (12).
4x 80m 49,65 (6).

V-U14:
Dani Pesuwarissa 60m 9,40 (9), 1000m 3.48,48 (7), 60mH 13,22 (11).
Olivia van Diessen 60m 9,89 (20), hoog 1,15 (12).
Emmely van Delft 60m 10,91 (30), kogel 5,10 (16).
Silke Wouters 1000m 3:40,84 (5), 60mH 12,89 (9).
Lana van den Heijkant 1000m 3:51,80 (12), ver 3,27 (14).
Esmee Reker 60mH 14,73 (20), speer 23,58 (2), ver 4,05 (4).
Eline de Laat speer 9,72 (15), discus 15,49 (10).
Tess Aerts discus 21,89 (1), kogel 10,67 (1), hoog 1,30 (7).
4x 60 meters 35,93 (4).

16-04-2023 Halve van Helmond

Halve marathon: M-Sen: 45. Paul Hanique 1.33.54.
10km: M45: 8. Ronnie van Dortmont 42.02; V-Sen: 18. Emmy van Duijnhoven 47.51.

16-04-2023 Rotterdam Marathon

Hele marathon: M50: 35. Patrick Aerts 3.09.41.

15-04-2023 Taxandria Vennenloop Oisterwijk

V-Recr 5km: 1. Lianne Verloop 19.21.

16-04-2023 Enschede Marathon

Hele marathon: M40: 5. Peter Eshuis 2.47.10; M50: 22. Maarten Merkx 3.20.49.

10-04-2023 Paaswedstrijd Helmond

M-U18: Nick van Bree 150m 18,90 (3), hoog 1,65 (1), ver 5,51 (1)
M-U16: Stijn Pero kogel 8,94 (1), speer 25,28 (4).

10-04-2023 Testwedstrijd Prins Hendrik Vught

M-Sen: Stijn Groen 100m 12,16 (10), 200m 24,64 (6); Marcel Vis kogel 7,56 (7).
V-Sen: Ingrid Wouters kogel 9,55 (2).
M-U14: Casper Deij 80m 12,52 (7), 80mH 18,01 (6), kogel 6,82 (2), speer 13,48 (7), ver 3,46 (10).
V-U14: Lana van den Heijkant 60m 9,90 (15), 600m 2.10,12 (12), speer 12,09 (8); Silke Wouters 60m 9,99 (18), 600m 2.06,65 (9), 60mH 12,95 (10), speer 13,74 (6).

10-04-2023 Paasloop Boxtel

M-Sen 10km: 20. David van Dun 44.15; 32. Peter Cras 48.37.


Deel op sociale media:

Terug naar boven