avgm logo desktop

Uitslagen

16-07-2022 4e Athletics Champs wedstrijd regio 14 Reusel

Pupil A meerkamp 60m-duur-60mH-sling-vortex-ver-pnt:
JPA2 Tim van Lieshout 9,8-1325-12,0-16,00-23,00-3,25-317; Levi van Schalen 10,7-1125-12,6-13,00-20,00-2,95-238.
MPA2: Silke Wouters 10,1-1450-10,8-14,50-19,00-3,05-362; Sophie Otten 11,1-1050-14,9-11,00-15,00-2,25-182.
JPA1: Gábor Peeters 10,8-1200-12,6-16,00-23,50-2,60-259; Pepijn de Wit 10,7-1300-14,1-12,50-15,50-2,55-211; Bram Aanraad 10,3-1150-14,3-12,00-12,00-2,30-182.
MPA1: Nyma van Agt 10,1-1150-11,7-14,00-15,50-3,25-303; Yenthe Smits 10,4-1150-11,8-12,50-11,00-2,55-247; Lenne Molenaar 10,9-1200-12,9-14,50-12,00-2,80-245; Maartje Vink 10,8-1175-13,9-11,00-12,50-2,50-208; Naomi Visser 11,3-1200-15,4-13,00-10,50-2,85-199; Jady Erkelens 12,0-1075-15,9-13,00-11,00-2,30-155; Manou Boelens 11,4-DNS-17,3-14,00-13,00-2,40-147; Cato van Beers 11,4-950-15,0-9,50-8,50-2,40-139; Robin Kastelijn 11,6-DNS-DNF-9,50-DNS-2,15-84.

Pupil B/C/mini meerkamp duur-mbal-vortex-hoog-ver-pnt:
JPB: Jens Vink 975-6,80-22,50-1,05-3,20-350.
MPB: Maud de Ridder 925-4,10-11,00-0,95-2,80-250, Katie vd Heijkant 725-4,80-9,50-0,95-2,75-220.
JPC: Bauke Smits 975-5,70-16,50-1,00-3,00-353; Julian Suurmond 1000-4,40-20,50-0,90-2,70-331; Abel Jonker 850-6,20-14,00-0,80-2,85-287; Tein Serkel 950-3,70-10,00-0,95-3,05-276; Tim van Grinsven DNS-4,70-13,00-0,85-2,75-209; Jelte Wouters 625-1,90-9,00-0,30-0,40-58.
MPC: Elena Vink 925-3,60-13,50-0,85-2,55-295; Iris de Wit 825-2,50-7,50-0,90-2,45-222.
MPC: Jolijne van Diessen 750-2,80-6,00-0,80-2,05-170; Kate van Wanrooij 325-3,40-8,50-0,80-2,15-159; Kato vd Heijkant 825-4,00-10,50-0,95-2,55-280; Vera Deij 775-2,80-5,00-0,90-2,20-192.
JPM: Damian van Delft 1000-4,10-12,50-0,85-2,75-374; Jasper van Geffen 900-4,60-14,00-0,90-2,60-368; Art de Wit 825-2,60-8,00-0,80-2,35-235.
MPM: Nova Molenaar 750-2,90-6,00-0,85-2,35-248.

17-07-2022 ZNK Sen & U18 Helmond

M-Sen: Stijn Groen 100m 12,44 (16), 400mH 1.08,84 (5).
V-Sen: Channelyn Ambrosiussen 200m 28,20 (7), 400m 1.02,83 (5); Ingrid Wouters discus 33,47 (3), kogel 9,50 (3).
V-U18: Milou Keulstra discus 27,93 (4), hss 10,32 (3).

09-07-2022 NSK Baan Wageningen 9/10 juli:

MSen: Matthijs vd Broek 800m 2.05,69 (9), 1500m 4.10,23 (7).

09-07-2022 City Run Gemert

M: Perry van Vught 10km 39.40 (17).

08-07-2022 Track Meeting Utrecht

MC: Lotte Aerts 1500m 4.59,28 (5).

03-07-2022 Competitie 2e divisie poule 4 Nijmegen

Sanne Kastelijn 100m 13,93 (13);
Manon Enting 100m 14,08 (17), 200m 29,83 (18), ver 4,36 (19);
Ilonka de Bresser 400m 1.06,73 (13);
Veerle van Erp 1500m 5.30,12 (12);
Simone Weijers 100mH 18,26 (15), hoog 1,50 (14), ver 4,17 (20);
Maureen de Bresser 300m steeple 12.59,41 (3);
Ingrid Wouters discus 23,24 (6), kogel 9,36 (3);
Emma vd Valk hoog 1,55 (4);
4x 400m Bresser-Kastelijn-Bresser-Valk 5.04,17 (10).

03-07-2022 Competitie 3e divisie poule 14 Valkenswaard

Rick van Laarhoven 100m 12,89 (18), ver 5,55 (5);
Stijn Groen 200m 25,09 (6), 800m 2.29,14 (17) 110mH 20,87 (6);
Luc Geeris 200m 25,66 (10), 400m 58,82 (13);
Matthijs vd Broek 5000m 16.10,83 (3);
Kees Langeveld kogel 11,64 (2), kogelslingeren 24,54 (8);
Tom Michielsen kogel 9,73 (7);
Luuk Schot hoog 1,80 (30);
4x400m Langeveld-Geeris-Broek-Michielsen 3.55,95 (7).

02-07-2022 Kermismeerkamp Best

M-U20: 100m-ver-kogel-hoog-400m-110mH-discus-polsstok-speer-1500m-pnt:
Mathies van Laarhoven 14,03-3,87-5,58-1,46-1.05,59-22,42-12,68-NM-13,02-5.35,41-2085 (5).

M-U18: 100m-ver-kogel-hoog-400m-110mH-discus-polsstik-speer-1500m-pnt:
Orlando Louwers 12,11-5,51-9,08-1,72-56,47-19,27-17,78-NM-25,57-5.24,92-3946 (4),
Nick van Bree 13,15-5,18-7,60-1,64-1.02,73-19,08-21,16-2,23-27,43-5.42,24-3532 (7).

MC: 80mH-hoog-kogel-150m-ver-speer-600m-pnt:
Milou Keulstra 12,35-1,37-9,76-19,42-4,88-31,57-1.56,95-3937 (1),
Veroline Sanders 17,34-1,32-6,39-22,02-4,32-18,36-1:50,72-2809 (14).

JD 80m-ver-speer-80mH-hoog-kogel 1000m-pnt:
Niek Hoogland 12,95-3,51-20,33-17,09-1,27-6,04-3.57,08-2327 (15),
Thomas vd Berg 13,09-3,44-4,43-17,77-1,22-5,99-3.57,05-2096 (16),
Mats Holman 12,75-3,27-13,21-18,14-1,12-6,05-DNF-1655 (18),
Bram van Tongeren 12,74-3,33-10,50-DNF-1,02-4,86-4.40,60-1406 (19).

MD: 600m-60mH-kogel-speer-hoog-ver-pnt:
Tess Aerts 2.07,77-13,72-9,54-14,10-1,32-3,69-2107 (11),
Lana vd Heijkant 2.16,62-14,49-6,45-11,28-1,12-3,16-1484 (15).               

01-07-2022 Nationale Mastermeerkamp Best

Bram Flierman 100m 23,96, kogel 5,40.

02-07-2022 Open ZNK Barendrecht

MC2: Lotte Aerts 1500m steeple chase 5.32,87 (1).


Deel op sociale media:

Terug naar boven