avgm logo desktop

Uitslagen

02-07-2022 Triatlon Het Groene Woud Oirschot

kwart triatlon (1km zwemmen, 40km fietsen, 10km lopen): M: Peter Eshuis 2.12,24 (4), Perry van Vught 2.22,31 (17), Volkan Arslan 2.27,13 (24), Robin Heywood 2.33.48 (48), Patrick vd Sande 2.52.26 (76); V: Hanneke van Breugel 2.21,27 (1).

25-06-2022 BK CD-junioren Den Bosch

MC: Veroline Sanders 80m 11,57 (23), 800m 2.41,15 (10); Lotte Aerts 800m 2.21,98 (1); Milou Keulstra speer 33,59 (2), ver 4,85 (2). JD: Niek Hoogland 80mH 16,90 (11).

MD: Sophie Amelie Luijbregts 60mH 11,60 (6), discus 24,29 (2), kogel 11,37 (2), speer 21,27 (5).

24-06-2022 Wedstrijd Circuit 14 Best

 

MSen: Rohan de Bresser 400m 58,97 (6), discus 28,12 (3); Matthijs vd Broek 1500m 4.05,25 (1).

MMas: Kees Langeveld discus 31,59 (3), kogel 10,88 (3); Marcel Leijten discus 30,34 (4), kogel 8,90 (4); Marcel Vis discus 21,94 (5), kogel 7,71 (5).

VSen: Sanne Kastelijn 100m 14,10 (1), discus 19,60 (5); Manon Enting 100m 14,28 (2); Ilonka de Bresser discus 28,19 (1); Simone Weijers discus 21,15 (3), hss 8,69 (1); Carlijn van Erp discus 8,89 (7), kogel 4,24 (2).

VMas: Lianne Verloop 1500m 5.27,15 (2); Ingrid Wouters discus 29,48 (1), kogel 8,91 (1).

M-U20: Mathies van Laarhoven 100m 14,16 (2), 400m 1.05,27 (3), kogel 6,41 (1).

M-U18: Nick van Bree 100m 13,06 (3), discus 18,55 (6).

V-U18: Milou Keulstra discus 26,46 (1), hss 9,98 (1); Daniëlle Vis kogel 6,39 (2); Veerle van Erp 400m 1.12,76 (1).

JC: Bram van Tongeren 100m 16,00 (4); Casper Deij 100m 16,42 (5), discus 12,31 (2); Thomas vd Berg 100m 16,58 (6), discus 13,53 (1), kogel 5,00 (1).

MC: Eline de Laat 80m 12,48 (1), 300m 55,35 (2); Olivia van Diessen 80m 12,98 (2); Lana vd Heijkant 80m 13,14 (3), 300m 57,54 (4).

19-06-2022 NK U20 en U18 Amsterdam

U18: 4. Lotte Aerts 2000m steeple 7.46,97.

19-06-2022 Vaderdaglopen Sint Oedenrode

M55: 4. Henny Brugmans 21,1km 1.35.56.
M55: 1. Wichard de Benis 10km 39.21.
M45: 3. Frank Abbink 10km 44.53.
V35: 1. Lianne Verloop 10km 41.16.
M: 1. Tonnie de Benis 5km 17.21.
V: 2. Maureen de Bresser 5km 20.42.

10-06-2022 Track Meeting Utrecht

MSen: Stijn Groen 400m 57,44 (30); Matthijs vd Broek 1500m 4.05,77 (8).

11-06-2022 Competitie C/D-junioren Poule 62 R3 Someren 11 juni:

JC: Jorrit Verhagen 100m 14,01 (13), kogel 9,18 (5), hoog 1,55 (5); Wouter Obbema 100m 14,53 (15), 800m 2.30,55 (5), hoog 1,35 (10).        

JD: Mats Holman 80m 13,19 (11), kogel 6,10 (7), hoog 1,20 (10); Thomas vd Berg 80m 13,43 (14), speer 13,79 (10), ver 3,60 (8); Niek Hoogland 1000m 3.51,12 (11), 80mH 16,66 (9); Stan Beenker 1000m 4.06,69 (15), 80mH 17,82 (14), hoog 1,35 (5); Bram van Tongeren 1000m 4.27,68 (18), kogel 4,66 (10), ver 3,22 (14); Casper Deij 1000m 4.35,76 (19), speer 9,19 (14), discus 13,05 (6); Stijn Pero discus 21,36 (2), kogel 8,91 (2); Lars van Hout kogel 3,60 (13), ver 2,30 (19).

MC: Milou Keulstra 80m 10,51 (1), 300mH 51,43 (1), ver 4,96 (1); Veroline Sanders 80m 11,86 (11), 800m 2.41,31 (7); Lotte Aerts 800m 2.24,26 (1), speer 22,76 (3), kogel 9,92 (1); Gaby van Sluisveld 800m 3.05,85 (13), hoog 1,35 (6); Avalon Sanders 300mH 59,82 (9), hoog 1,35 (6); Anna Lemaire speer 16,02 (9), kogel 6,22 (10); 4x80m Lemaire-Sanders-Sluisveld-Sanders 46,68 (6).

MD: Dani Pesuwarissa 60m 9,39 (7), 1000m 3.56,46 (12); Eline de Laat 60m 9,62 (14), kogel 7,23 (10); Vera Tubée 60m 10,73 (25), ver 2,77 (21); Joyce van Sluisveld 1000m 3.50,32 (8), hoog 1,30 (5); Esmee Reker 1000m 3.52,92 (10), ver 3,55 (8), 60mH 12,44 (6); Sophie Amelie Luijbregts 60mH 11,37 (2), discus 23,50 (1), kogel 11,20 (1); Tess Aerts 60mH 13,51 (15), ver 3,71 (4); 4x60m Pesuwarissa-Laat-Sluisveld-Aerts 35,82 (1).

05-06-2022 Halve triatlon Maastricht

M50: 1. Bart van Linder 4.28.09.

05-06-2022 BK Meerkamp Gemert

MC1: Veroline Sanders 80mH 17,65, hoog 1,35, kogel 6,61, 150m 22,26, ver 3,94, speer 15,81, 600m 1.55,11, 2624 pnt (13).
MC2: Lotte Aerts 80mH 14,72, hoog 1,35, kogel 9,54, 150m 20,65, ver 4,26, speer 21,85, 600m 1.43,44, 3452 pnt (6).
MD1: Tess Aerts 600m 2.08,45, 60mH 13,77, kogel 8,93, speer 10,60, hoog 1,25, ver 3,62, 1916 pnt (10).
MD2: Sophie Amelie Luijbregts 600m 2.07,76, 60mH 12,14, kogel 10,58, speer 21,24, hoog 1,30, ver 3,51, 2384 pnt (13).

03-06-2022 Asterix Trackmeeting Eindhoven

MSen: Stijn Groen 60m 7,63, 100m 11,87, 200m 24,11, 2031 pnt (5); Bart Quadflieg 100m 14,74 (6), 400m 1.22,34 (9).
VSen: Manon Enting 60m 8,97, 100m 14,38, 200m 30,57, 1563 pnt (5); Channelyn Ambrosiussen 400m 1.03,14 (1); Simone Weijers ver 3,79 (7).
V-U20: Veerle van Erp 400m 1.08,09 (2).


Deel op sociale media:

Terug naar boven