avgm logo desktop

Uitslagen

06-08-2022 Ironman 70.3 Maastricht

Robin Heywood halve triatlon 6.17.16 uur.

23-07-2022 Trackmeeting Eindhoven

M-Sen: Stijn Groen 100m 12,07 (17), 200m 24,78 (15).
M45: Patrick Aerts 3000m 11.33,50 (15).
M-U18: Nick van Bree 200m 26,16 (7), hoog 1,60 (3), ver 5,18 (4).
V-U18: Milou Keulstra 200m 26,40 (2), ver 5,01 (3); Lotte Aerts 3000m 11.16,72 (5).
JD: Casper Deij 80m 13,16 (12), 600m 2.29,67 (9), discus 12,37 (7), ver 3,00 (13).
MPA: Silke Wouters 60m 10,34 (15), 1000m 4.01,76 (6), kogel 5,50 (7), ver 3,10 (15); Lisa Deij 60m 11,45 (18), 600m 2.42,36 (11), kogel 4,32 (14), ver 2,65 (17).
MPC: Vera Deij 40m 9,09 (6), 600m 3.06,44, kogel 3,18 (5), ver 2,15 (5).

12-07-2022 Open LIMBRA-baanwedstrijd Venray

V-Sen: Lotte Aerts 800m 2.20,95 (2).

15-07-2022 Circuit 14 wedstrijd Veldhoven

M-Sen: Rohan de Bresser 200m 26,13 (3), kogel 10,06 (1), hoog 1,55 (1); Rik van Laarhoven kogel 8,66 (4), hoog 1,50 (2).
M-Masters: Marcel Vis kogel 7,86 (2).
JB: Orlando Louwers hoog 1,75 (1), ver 5,37 (2); Nick van Bree speer 27,16 (3), hoog 1,60 (2), ver 5,07 (4).
JC: Casper Deij 1000m 4.44,62 (3), speer 7,36 (7), hoog 1,10 (5), ver 2,92 (7).

16-07-2022 Open baanwedstrijd Rijen

MD: Tess Aerts 400m 1.17,19 (1), discus 20,25 (2).

16-07-2022 4e Athletics Champs wedstrijd regio 14 Reusel

Pupil A meerkamp 60m-duur-60mH-sling-vortex-ver-pnt:
JPA2 Tim van Lieshout 9,8-1325-12,0-16,00-23,00-3,25-317; Levi van Schalen 10,7-1125-12,6-13,00-20,00-2,95-238.
MPA2: Silke Wouters 10,1-1450-10,8-14,50-19,00-3,05-362; Sophie Otten 11,1-1050-14,9-11,00-15,00-2,25-182.
JPA1: Gábor Peeters 10,8-1200-12,6-16,00-23,50-2,60-259; Pepijn de Wit 10,7-1300-14,1-12,50-15,50-2,55-211; Bram Aanraad 10,3-1150-14,3-12,00-12,00-2,30-182.
MPA1: Nyma van Agt 10,1-1150-11,7-14,00-15,50-3,25-303; Yenthe Smits 10,4-1150-11,8-12,50-11,00-2,55-247; Lenne Molenaar 10,9-1200-12,9-14,50-12,00-2,80-245; Maartje Vink 10,8-1175-13,9-11,00-12,50-2,50-208; Naomi Visser 11,3-1200-15,4-13,00-10,50-2,85-199; Jady Erkelens 12,0-1075-15,9-13,00-11,00-2,30-155; Manou Boelens 11,4-DNS-17,3-14,00-13,00-2,40-147; Cato van Beers 11,4-950-15,0-9,50-8,50-2,40-139; Robin Kastelijn 11,6-DNS-DNF-9,50-DNS-2,15-84.

Pupil B/C/mini meerkamp duur-mbal-vortex-hoog-ver-pnt:
JPB: Jens Vink 975-6,80-22,50-1,05-3,20-350.
MPB: Maud de Ridder 925-4,10-11,00-0,95-2,80-250, Katie vd Heijkant 725-4,80-9,50-0,95-2,75-220.
JPC: Bauke Smits 975-5,70-16,50-1,00-3,00-353; Julian Suurmond 1000-4,40-20,50-0,90-2,70-331; Abel Jonker 850-6,20-14,00-0,80-2,85-287; Tein Serkel 950-3,70-10,00-0,95-3,05-276; Tim van Grinsven DNS-4,70-13,00-0,85-2,75-209; Jelte Wouters 625-1,90-9,00-0,30-0,40-58.
MPC: Elena Vink 925-3,60-13,50-0,85-2,55-295; Iris de Wit 825-2,50-7,50-0,90-2,45-222.
MPC: Jolijne van Diessen 750-2,80-6,00-0,80-2,05-170; Kate van Wanrooij 325-3,40-8,50-0,80-2,15-159; Kato vd Heijkant 825-4,00-10,50-0,95-2,55-280; Vera Deij 775-2,80-5,00-0,90-2,20-192.
JPM: Damian van Delft 1000-4,10-12,50-0,85-2,75-374; Jasper van Geffen 900-4,60-14,00-0,90-2,60-368; Art de Wit 825-2,60-8,00-0,80-2,35-235.
MPM: Nova Molenaar 750-2,90-6,00-0,85-2,35-248.

17-07-2022 ZNK Sen & U18 Helmond

M-Sen: Stijn Groen 100m 12,44 (16), 400mH 1.08,84 (5).
V-Sen: Channelyn Ambrosiussen 200m 28,20 (7), 400m 1.02,83 (5); Ingrid Wouters discus 33,47 (3), kogel 9,50 (3).
V-U18: Milou Keulstra discus 27,93 (4), hss 10,32 (3).

09-07-2022 NSK Baan Wageningen 9/10 juli:

MSen: Matthijs vd Broek 800m 2.05,69 (9), 1500m 4.10,23 (7).

09-07-2022 City Run Gemert

M: Perry van Vught 10km 39.40 (17).

08-07-2022 Track Meeting Utrecht

MC: Lotte Aerts 1500m 4.59,28 (5).


Deel op sociale media:

Terug naar boven