avgm logo desktop

Mededelingen

15-04Komende donderdagmiddag website tijdelijk niet bereikbaar (zie AVGM-bericht)

Uitslagen

16-12-2023 NK Cross Eersel

Trailrun 25 km: 24. Peter Cras 2.35.26.
M-korte cross 2480m: 66. Robin Heywood 8.57.
V-korte cross 2480m: 25. Veerle van Erp 10.52
V-U18 3700m: 15. Veroline Sanders 14.35.
J-U16 2480m: 44. Bram van Tongeren 12.20.
M-U14 1220m: 21. Silke Wouters 5.18.
J-U12 1220m: 26. Julian Suurmond 5.36.
M-U12 1220m: 15. Katie Fioole 5.51; 24. Maud de Ridder 6.22; 25. Kato van den Heijkant 6.32.
J-U8 630m: 6. Justin Suurmond 4.04.

10-12-2023 L'Avant Sylvestre Cross Reusel

M-korte cross 2020m: 10. Robin Heywood 8.02; 12. Stijn Groen 8.11.
V-korte cross 2020m: 2. Veroline Sanders 8.31; 5. Veerle van Erp 9.38
M-U16 2020m: 7. Bram van Tongeren 11.13.
M-U16 2020m: 6. Esmee Reker 10.10.
V-U14 1540m: 7. Silke Wouters 7.23; 12. Jill van der Leeuw 8.09.
M-U12 1540m: 12. Jens Vink 7.55.
V-U12 1540m: 11. Sanne van Tongeren 9.04; 16. Anna van der Leeuw 10.01.
M-Specials 1120m: 1. Martijn de Laat 5.58; 3. Sjoerd van den Heuvel 7.12; 4. Anton Koppers 11.06.
V-Specials 1120m: 1. Marianne Verdonk 5.24; 2. Jolanda van Kuik 9.26.

26-11-2023 Driedorpencross Sint-Oedenrode

M-REC 8060m:
7. Perry van Vught 35.01; 32. Edwin Heddes 45.06.

M-KORT 2600m:
6. Robin Heywood 10.36; 10. Stijn Groen 11.13.

V-KORT 2600m:
1. Veroline Sanders 11.16.

M-U16 2600m:
5. Stan Beenker 14.04; 6. Bram van Tongeren 14.29.

V-U14 1490m:
5. Silke Wouters 7.01; 16. Jill van der Leeuw 8.19.

V-U12 1290m:
10. Sanne van Tongeren 7.00; 19. Anna van der Leeuw 8.02.

M-U12 1290m:
8. Julian Suurmond 6.16; 11. Tim van Grinsven 6.22; 12. Jens Vink 6.25; 24. Tein Serkel 7.31.\

26-11-2023 Warandeloop Tilburg

V-korte cross: 22. Veerle van Erp 1875m 7.36.
V-U18: 20. Lotte Aerts 3750m 15.17.

19-11-2023 Zevenheuvelenloop Nijmegen

15km: Perry van Vught 1.00.39, Rohan de Bresser 1.01.14, David van Dun 1.05.31, Stefan Suurmond 1.06.40, Maarten Merkx 1.06.54, Maureen de Bresser 1.07.34, Hanneke van Breugel 1.07.35, Lianne Verloop 1.08.09, Marco Breuls 1.11.32, Joost Gallé 1.12.20, Wichard de Benis 1.13.29, Emmy van Duijnhoven 1.13.33, Jolanda Visser 1.13.34, Paul Vissers 1.14.32, Jeroen Bijnen 1.15.53, Kristel Alons 1.17.32, Peter Cras 1.17.33, René van der Heijden 1.20.24, Ralph Hopman 1.20.34, Henri de Leest 1.23.37.

19-11-2023 Indoor U16 Assendelft

V-U16: Tess Aerts 60m 9,48 (30, ½ finale), 9,74 (31, finale); kogel 8,75 (6); hoog 1,35 (10); ver 3,93 (16).

12-11-2023 Witvencross Veldhoven

M-korte cross 2450m: 10. Robin Heywood 9.20; 16. Stijn Groen 10.08.
V-korte cross 2450m: 1. Veroline Sanders 9.54; 2. Veerle van Erp 10.31.
M-U16 2450m: 5. Bram van Tongeren 12.29.
M-U14 1480m: 22. Pepijn de Wit 7.18.
V-U14 1480m: 6. Silke Wouters 6.22.
M-U12 1330m: 10. Jens Vink 6.21
V-U12 1330m: 5. Katie Fioole 6.43; 9. Sanne van Tongeren 7.14; 17. Kato van den Heijkant 8.29.
V-U9 920m: 4. Luana Clement-Demange 4.33.
Recreanten: Claudia Raaijmakers 5430m 28.38; Perry van Vught 7890m 33.46.

12-11-2023 34e Maresia L.C. Cross Waalwijk

V-U18 3300m: 5. Lotte Aerts 14.41.

05-11-2023 Krollenloop Veghel

J10-12: 5. Casper Deij 1km 4.15.
M10-12: 6. Lisa Deij 1km 4.53.
M7-9: 12. Vera Deij 1km 5.19.

04-11-2023 Vestingstadrun Woudrichem

M-Recr 11km: 8. Patrick van de Sande 54.09.
V-Recr 11km: 1. Lianne Verloop 45.52, 2. Maureen de Bresser 49.36, 3. Hanneke van Breugel 50.03.


Deel op sociale media:

Terug naar boven