Uitslagen

02-06-2013 Senioren competitie 2e wedstrijd

Uitslagen GM-atleten

Seniorencompetitie 2e divisie poule 5

Mannen: Bram Elevelt 200m 24,40 (pr), 400m 52,75 (pr); Mitchell Vereijken 100m 11,68, 200m 23,49, ver 6,80; Bas vd Lubbe discus 27,46; Bart vd Pasch 100m 12,26, 400mh 58,05; Niels Aarts 1500m 4.18,24 (pr); Ronnie van Dortmont 4.49,10; Gijs Tops hoog 1,95; Jeroen Duif kogel 8,94, 3000m steeple 11.23,19; Rohan de Bresser kogel 9,68; Mark van Wijgerden, Bram Elevelt, Bart vd Pasch, Bas vd Lubbe 4x100m estafette 45,30.

Vrouwen: Maureen Herremans hoog 1,45; Lena van Lee hoog 1,50; Demi Saris discus 25,02, speer 32,50; Renske van Os 100m 13,42, 400m 1.00,52; Inge Faessen 100m 14,36; Ilonka de Bresser hss 10,25, ver 5,07; Sandra van Bree kogel 9,25; Marianne Verdonk kogel 6,94, 400mh 1.13,32; Anne Marte Gardenier polsstok 1,80, 200m 28,39; Laura Hoogers 800m 2.28,18, 3000m 11.01,46; Jolijn Sandbrink 200m 27,10; Maureen de Bresser 800m 3.05,19; Ilonka de Bresser, Lena van Lee, Maureen Herremans, Renske van Os 4x100m estafette 50,10.

Uitslagen alle deelnemers

27-05-2013 CD competitie Someren 25 mei 2013

Uitslagen

Competitie CD-junioren Someren 25 mei:
MC: Tessa Bindels 80mh 17,55 (pr), ver 3,69, discus 14,76 (pr); Marijke Heddes hoog 1,30 (pr); Lisa vd Klei kogel 5,44, discus 13,14; Renée Kos 80m 11,90 (pr), hoog 1,30; Sandra Luijten 80mh 16,12 (pr); Jessie van Os 80mh 15,74 (pr), speer 25,68 (pr); Nina vd Pasch 80m 11,66 (pr), ver 4,29; Anne Valk speer 11,33; Isa Wiltschek 80m 14,09 (pr), kogel 4,53 (pr); Marijke Heddes, Renée Kos, Sandra Luijten, Jessie van Os 4x80m estafette 46,44.

JC: Koen vd Boomen hoog 1,35m (pr), ver 4,12m (pr); Stijn Groen 100m 15,62 (pr), speer 15,20; Vincent Hein 100mh 18,54 (pr), hoog 1,50; Roy van Kraaij 100m 14,91 (pr), speer 22,92 (pr); Donnie van Kerkoerle 100mh 16,49 (pr); Matthijs Slegt kogel 10,60 (pr), discus 31,71; Nick vd Worp 800m 2.50,09 (pr); Tonnie de Benis 800m 2.31,79 (pr); Max vd Donk kogel 7,94, discus 22,27 (pr); Lennart Mooijweer 100mh 20,33 (pr); Thomas Witteveen ver 3,88, 800m 2.48,76 (pr); Tonnie de Benis, Donnie van Kerkoerle, Lennart Mooijweer, Thomas Witteveen 4x100m estafette 54,60.

MD: Jelle Latijnhouwers 60m 10,26 (pr), discus 11,02 (pr), 1000m 4.05,32 (pr); Sarah vd Stam 60m 10,38 (pr), hoog 1,15 (pr); Cleo Crooijmans kogel 5,20 (pr), speer 11,14 (pr); Saskia Smink 60m 9,15 (pr), kogel 8,01 (pr), 1000m 4.07,42 (pr); Judith Witteveen discus 14,62 (pr), speer 13,25; Sanne Kastelijn ver 3,95, 60mh 13,07; Ning Slaats 60mh 11,34 (pr), hoog 1,30; Joelle Adams ver 4,20 (pr), 60mh 13,57 (pr); Joelle Adams, Ning Slaats, Sanne Kastelijn, Sarah vd Stam 4x60m estafette 35,30.

JD: Luc Geeris 80m 13,63 (pr), 80mh 22,40 (pr); Pim Scheiberlich hoog 1,20, 1000m 3.24,17 (pr); Loek Appeldoorn 80mh 15,58 (pr), speer 13,50; Stijn vd Klei kogel 4,55 (pr); Loek Appeldoorn, Luc Geeris, Stijn vd Klei, Pim Scheiberlich 4x80m estafette 50,84.

Brabant Kampioenschap Mila Pupillen 20 mei:
MPC 600m: 4. Milou Keulstra 2.29,60; JPA 1000m: 12. Mats Keulstra 3.36,41, 15. Tom van Schijndel 3.42,14.

15-05-2013 Avondwedstrijden 13 en 15 mei

Onderlinge Avondwedstrijden pupillen en junioren D

Uitslag

21-04-2013 Senioren competitie

In de bijlage de uitslag van de senioren competitie 1e wedstrijd

Uitslag

24-03-2013 Rabobank GBB-loop

Uitslagen Rabobank Goed Beter Best Loop

Uitslagen Rabobank Goed Beter Best Loop

17-03-2013 Clubkampioenschappen Indoor AVV GVAC GM

In de bijlagen de uitslagen van de Clubkampioenschappen indoor. De eerst bijlage bevat alle uitslagen, behalve de uitslagen van de B en C pupillen. De tweede bijlage bevat de uitslagen van de B en C pupillen. In deze uitslag staat onder balwerpen de uitslag van het Vortex werpen. 

Uitslag Clubkampioenschappen indoor 2013 (excl. B en C pupillen)

Uitslag Clubkampioenschappen indoor 2013, B en C pupillen

03-03-2013 Eindstand Broos van Erp competitie

Eindstand Broos van Erp cross-competitie 3 maart (clubkampioenen): Milou Keulstra (Minipupillen), Caroline Strikwerda (MPC), Mike van Bree (JPB), Floor van Veen (MPA), Mats Keulstra (JPA), Sanne Kastelijn (MD), Pim Scheiberlich (JD), Sandra Luijten (MC), Tonnie de Benis (JC), Maureen de Bresser (MB), Daan van Hoof (JB), Ilonka de Bresser (MA), Jeroen Duif (Msen), Ronnie van Dortmont (M35), Hein Asveld (M50), Bram Elevelt (M korte cross), Myriam Nuys (Vrecr lang), Jolanda van Os (Vrecr kort), Wichard de Benis (Mrecr lang, poule A), Joost van Rosendaal (Mrecr lang, poule B), Tiny Steenbakkers (Mrecr kort), Martijn de Laat en Marianne Verdonk (Specials).

Uitslag

03-03-2013 Heuveleindcross

Uitslag

24-02-2013 56e Joe Mann Bosloop

VB-atleten 1170m: 1. Marianne Verdonk 4.54, 2. Martijn de Laat 5.52, 3. Sjoerd vd Heuvel 7.33, 4. Thom Robben 7.39. M45-50 8700m: 11. Peter Cras 38.31. M55 8700m: 3. Hein Asveld 37.06, 8. Frans Dijkman 41.00, 9. Pieter Grootes 41.19. M 3000m: 13. Martin Nijkamp 13.53, 14. Marcel Reintjes 14.20, 17. Niels Groen 15.01. MB 3000m: 11. Maureen de Bresser 18.00. JC 3000m: 2. Tonnie de Benis 12.47, 7. Roy van Kraaij 14.57, 9. Vincent Hein 15.25, 10. Koen vd Boomen 16.33, 11. Nick vd Worp 17.15, 13. Matthijs Slegt 17.20. V 2340m: 1. Laura Hoogers 8.25. MC 2340m: 4. Sandra Luijten 10.27, 5. Jessie van Os 10.59. JD 2340m: 5. Pim Scheiberlich 9.12, 14. Luc Geeris 10.04, 18. Loek Appeldoorn 11.48. MD 1500m: 6. Sanne Kastelijn 8.11. JPA 1500m: 3. Mats Keulstra 6.28, 4. Tom van Schijndel 6.40, 13. Luuk Arends 8.27, 15. Arjen Schoonus 8.28. MPA 1500m: 13. Evi Thijssen 8.26, 17. Jantine Jia-Ting Strik 11.12. JPB 1170: 3. Mike van Bree 5.06, 7. Tygo Scheepers 5.50. MPB 1170: 7. Sterre Robben 5.54. MPC 1170m: 6. Caroline Strikwerda 7.07.

Tussenstand Broos van Erp competitie

Uitslag

17-02-2013 Wedertcross Valkenswaard

Trimloop 9500m: 16. Frank Abbink 44.50; Msen 9500m: 7. Jeroen Duif 37.38; M55+ 7600m: 2. Hein Asveld 31.16; M65+ 7600m: 2. Frans Dijkman 34.07; MB 2910m: 11. Maureen de Bresser 15.46; JC 2910m: 3. Tonnie de Benis 11.47; MKCR 2910m: 9. Johan Robben 12.35; VRKCR 2910m: 1. Laura Hoogers 11.29; JD 1940m: 11. Luc Geeris 8.40; MPB 1140m: 7. Sterre Robben 5.42; JPB 1140m: 5. Tygo Scheepers 5.30; JPA 1710m: 1. Mats Keulstra 6.51, 2. Tom van Schijndel 6.53, 5. Daniël Jochems 7.12.


Deel op sociale media:

Terug naar boven