avgm logo desktop

Uitslagen

03-07-2022 Competitie 2e divisie poule 4 Nijmegen

Sanne Kastelijn 100m 13,93 (13);
Manon Enting 100m 14,08 (17), 200m 29,83 (18), ver 4,36 (19);
Ilonka de Bresser 400m 1.06,73 (13);
Veerle van Erp 1500m 5.30,12 (12);
Simone Weijers 100mH 18,26 (15), hoog 1,50 (14), ver 4,17 (20);
Maureen de Bresser 300m steeple 12.59,41 (3);
Ingrid Wouters discus 23,24 (6), kogel 9,36 (3);
Emma vd Valk hoog 1,55 (4);
4x 400m Bresser-Kastelijn-Bresser-Valk 5.04,17 (10).

03-07-2022 Competitie 3e divisie poule 14 Valkenswaard

Rick van Laarhoven 100m 12,89 (18), ver 5,55 (5);
Stijn Groen 200m 25,09 (6), 800m 2.29,14 (17) 110mH 20,87 (6);
Luc Geeris 200m 25,66 (10), 400m 58,82 (13);
Matthijs vd Broek 5000m 16.10,83 (3);
Kees Langeveld kogel 11,64 (2), kogelslingeren 24,54 (8);
Tom Michielsen kogel 9,73 (7);
Luuk Schot hoog 1,80 (30);
4x400m Langeveld-Geeris-Broek-Michielsen 3.55,95 (7).

02-07-2022 Kermismeerkamp Best

M-U20: 100m-ver-kogel-hoog-400m-110mH-discus-polsstok-speer-1500m-pnt:
Mathies van Laarhoven 14,03-3,87-5,58-1,46-1.05,59-22,42-12,68-NM-13,02-5.35,41-2085 (5).

M-U18: 100m-ver-kogel-hoog-400m-110mH-discus-polsstik-speer-1500m-pnt:
Orlando Louwers 12,11-5,51-9,08-1,72-56,47-19,27-17,78-NM-25,57-5.24,92-3946 (4),
Nick van Bree 13,15-5,18-7,60-1,64-1.02,73-19,08-21,16-2,23-27,43-5.42,24-3532 (7).

MC: 80mH-hoog-kogel-150m-ver-speer-600m-pnt:
Milou Keulstra 12,35-1,37-9,76-19,42-4,88-31,57-1.56,95-3937 (1),
Veroline Sanders 17,34-1,32-6,39-22,02-4,32-18,36-1:50,72-2809 (14).

JD 80m-ver-speer-80mH-hoog-kogel 1000m-pnt:
Niek Hoogland 12,95-3,51-20,33-17,09-1,27-6,04-3.57,08-2327 (15),
Thomas vd Berg 13,09-3,44-4,43-17,77-1,22-5,99-3.57,05-2096 (16),
Mats Holman 12,75-3,27-13,21-18,14-1,12-6,05-DNF-1655 (18),
Bram van Tongeren 12,74-3,33-10,50-DNF-1,02-4,86-4.40,60-1406 (19).

MD: 600m-60mH-kogel-speer-hoog-ver-pnt:
Tess Aerts 2.07,77-13,72-9,54-14,10-1,32-3,69-2107 (11),
Lana vd Heijkant 2.16,62-14,49-6,45-11,28-1,12-3,16-1484 (15).               

01-07-2022 Nationale Mastermeerkamp Best

Bram Flierman 100m 23,96, kogel 5,40.

02-07-2022 Open ZNK Barendrecht

MC2: Lotte Aerts 1500m steeple chase 5.32,87 (1).

02-07-2022 Triatlon Het Groene Woud Oirschot

kwart triatlon (1km zwemmen, 40km fietsen, 10km lopen): M: Peter Eshuis 2.12,24 (4), Perry van Vught 2.22,31 (17), Volkan Arslan 2.27,13 (24), Robin Heywood 2.33.48 (48), Patrick vd Sande 2.52.26 (76); V: Hanneke van Breugel 2.21,27 (1).

25-06-2022 BK CD-junioren Den Bosch

MC: Veroline Sanders 80m 11,57 (23), 800m 2.41,15 (10); Lotte Aerts 800m 2.21,98 (1); Milou Keulstra speer 33,59 (2), ver 4,85 (2). JD: Niek Hoogland 80mH 16,90 (11).

MD: Sophie Amelie Luijbregts 60mH 11,60 (6), discus 24,29 (2), kogel 11,37 (2), speer 21,27 (5).

24-06-2022 Wedstrijd Circuit 14 Best

 

MSen: Rohan de Bresser 400m 58,97 (6), discus 28,12 (3); Matthijs vd Broek 1500m 4.05,25 (1).

MMas: Kees Langeveld discus 31,59 (3), kogel 10,88 (3); Marcel Leijten discus 30,34 (4), kogel 8,90 (4); Marcel Vis discus 21,94 (5), kogel 7,71 (5).

VSen: Sanne Kastelijn 100m 14,10 (1), discus 19,60 (5); Manon Enting 100m 14,28 (2); Ilonka de Bresser discus 28,19 (1); Simone Weijers discus 21,15 (3), hss 8,69 (1); Carlijn van Erp discus 8,89 (7), kogel 4,24 (2).

VMas: Lianne Verloop 1500m 5.27,15 (2); Ingrid Wouters discus 29,48 (1), kogel 8,91 (1).

M-U20: Mathies van Laarhoven 100m 14,16 (2), 400m 1.05,27 (3), kogel 6,41 (1).

M-U18: Nick van Bree 100m 13,06 (3), discus 18,55 (6).

V-U18: Milou Keulstra discus 26,46 (1), hss 9,98 (1); Daniëlle Vis kogel 6,39 (2); Veerle van Erp 400m 1.12,76 (1).

JC: Bram van Tongeren 100m 16,00 (4); Casper Deij 100m 16,42 (5), discus 12,31 (2); Thomas vd Berg 100m 16,58 (6), discus 13,53 (1), kogel 5,00 (1).

MC: Eline de Laat 80m 12,48 (1), 300m 55,35 (2); Olivia van Diessen 80m 12,98 (2); Lana vd Heijkant 80m 13,14 (3), 300m 57,54 (4).

19-06-2022 NK U20 en U18 Amsterdam

U18: 4. Lotte Aerts 2000m steeple 7.46,97.

19-06-2022 Vaderdaglopen Sint Oedenrode

M55: 4. Henny Brugmans 21,1km 1.35.56.
M55: 1. Wichard de Benis 10km 39.21.
M45: 3. Frank Abbink 10km 44.53.
V35: 1. Lianne Verloop 10km 41.16.
M: 1. Tonnie de Benis 5km 17.21.
V: 2. Maureen de Bresser 5km 20.42.


Deel op sociale media:

Terug naar boven