avgm logo desktop

Uitslagen

14-05-2022 Competitie C/D-junioren Poule 62 R2 Helmond

JC: Jorrit Verhagen 150m 21,33 (15), 100mH 17,48 (5), hoog 1,55 (4).

MC: Milou Keulstra 150m 19,55 (1), 80mH 12,93 (1), ver 4,85 (1); Veroline Sanders 150m 23,05 (10), 1500m 5.41,54 (4); Sara van Beers 150m 29,82 (21), kogel 5,43 (14), ver 2,96 (18); Lotte Aerts 1500m 5.02,60 (1), speer 30,32 (1), kogel 9,96 (1); Gaby van Sluisveld 1500m 6.41,55 (10), hoog 1,30 (5); Avalon Sanders 80mH 16,75 (7), hoog 1,30 (5); Anna Lemaire speer 16,11 (6), discus 11,25 (11); 4x 80m estafette (Lemaire-Sanders-Sluisveld-Sanders) 46,68 (4).

JD: Casper Deij 80m 12,93 (14), 600m 2.23,59 (22), discus 12,54 (13); Bram van Tongeren 80m 13,43 (16), kogel 4,44 (17), ver 3,15 (17); Mats Holman 80m 13,45 (17), 80mH 18,45 (21), discus 11,20 (16); Thomas vd Berg 80m 13,48 (18), 600m 2.19,38 (20), 80mH 17,94 (17); Jurre vd Wiel 80m 14,14 (23), kogel 4,42 (18), ver 2,85 (20); Lars van Hout 80m 14,42 (24), 600m 2.41,97 (24), ver 2,74 (21); Jelle Vink 600m 2.12,25 (14), discus 11,95 (15), hoog 1,20 (13); Chris Hoogeveen 600m 2.13,01 (17), kogel 4,59 (16), ver 3,12 (18); Niek Hoogland 80mH 16,73 (12), hoog 1,30 (5); Stan Beenker 80mH 17,64 (16), kogel 5,55 (12), hoog 1,30 (5).

MD: Dani Pesuwarissa 60m 9,38 (5), 600m 2.07,08 (9); Joyce van Sluisveld 60m 9,66 (10) 600m 2.04,89 (7), hoog 1,35 (2); Eline de Laat 60m 9,76 (13), kogel 6,82 (13); Lessa Kramer 60m 10,88 (27), kogel 5,57 (14), ver 3,11 (15); Esmee Reker 600m 2.09,43 (11), 60mH 12,89 (7), speer 18,22 (4); Lana vd Heijkant 600m 2.14,20 (16), ver 3,13 (14); Sophie Luijbregts 60mH 12,15 (3), speer 19,62 (2), kogel 11,46 (1); Tess Aerts 60mH 13,92 (17), hoog 1,30 (3); Niley Hermans speer 14,47 (8), kogel 7,50 (6); 4x 60m estafette (Pesuwarissa-Laat-Heijkant-Aerts) 36,86 (5).

01-05-2022 Competitie 3e div. poule 14 R1 Roermond

Robin Heywood 100m 13,42 (24), 400m 1.01,72 (15);
Nick van Bree 100m 13,54 (25), hoog 1,50 (9);
Luc Geeris 200m 25,53 (14), 800m 2.30,05 (20);
Stijn Groen 400m 55,63 (9), 110mH 20,93 (9), discus 19,97 (19);
Matthijs vd Broek 5000m 16.16,77 (7);
Zweedse estafette 400-300-200-100m (Geeris-Vd Broek-Heywood-Van Bree) 2.25,95 (14).

01-05-2022 Competitie 2e div. poule 4 R1 Uden

Ilonka de Bresser 100m 13,93 (12);
Manon Enting 100m 14,50 (17), 200m 30,16 (17);
Channelyn Ambrosiussen 200m 28,19 (10), 400m 1.03,56 (7);
Veerle van Erp 800m 2.41,21 (11);
Lianne Verloop 3000m 11.21,50 (8);
Maureen de Bresser 3000m 11.44,42 (12);
Simone Weijers 100mH 19,02 (11), hoog 1,40 (11), hinkstapsprong 8,55 (16);
Judith Witteveen speer 17,00 (12), kogel 7,13 (19);
Ingrid Wouters discus 30,97 (7), kogel 10,06 (9);
Emma vd Valk hoog 1,50 (7), hinkstapsprong 8,07 (18);
Zweedse estafette 400-300-200-100m (De Bresser, Van Erp, Ambrosiussen, Enting) 2.37,17 (8).

16-04-2022 Vennenloop Oisterwijk

Lianne Verloop 10km 42.51.

18-04-2022 Testwedstrijd Vught

MSen: Patrick Aerts 2000m 7.19,11 (3); Marcel Vis discus 23,89 (3), kogel 7,44 (6).
VSen: Ingrid Wouters discus 30,97 (2), kogel 9,53 (1).
MB: Daniëlle Vis kogel 7,21 (8).
MC: Milou Keulstra 80m 10,64 (2), kogel 9,34 (3); Lotte Aerts 2000m 7.06,32 (1), speer 26,76 (3).
JD: Casper Deij 80m 13,49 (8), 600m 2.29,66 (5), discus 11,85 (5), kogel 4,63 (8), speer 13,32 (13), ver 3,10 (9).
MD: Tess Aerts 60m 9,66 (14), discus 16,87 (7), kogel 8,52 (6).

09-04-2022 Competitie C/D-junioren Poule 62 R1 Venray

JC: Jorrit Verhagen 100m 13,79 (10), 100mH 16,81 (4), hoog 1,55 (1); Wouter Obbema 100m 14,95 (18), 800m 2.44,62 (10), hoog 1,30 (8).

MC: Lotte Aerts 800m 2.29,12 (1), 80mH 15,37 (1), kogel 9,88 (1); Avalon Sanders 80m 12,21 (8), 80mH 16,96 (6), hoog 1,35 (3); Veroline Sanders 80m 11,88 (5), 800m 2.51,00 (5); Sara van Beers discus 10,79 (11), ver 2,76 (13); Anna Lemaire discus 10,21 (12), kogel 6,94 (6); Gaby van Sluisveld 800m 2.59,95 (7), hoog 1,30 (6); 4x80m: 52,47 (7).

JD: Thomas vd Berg speer 14,55 (8), hoog 1,15 (12), ver 3,43 (9); Bram van Tongeren 80m 13,34 (20), kogel 4,53 (11), ver 2,92 (20); Thijn Looman 1000m 4.29,63 (16), speer 8,43 (16), kogel 3,91 (16); Stan Beenker 80m 13,47 (23), hoog 1,30 (4), ver 3,01 (18); Jelle Vink 1000m 4.04,9 (13), speer 11,32 (12), kogel 4,42 (13); Niek Hoogland 80m 13,03 (19), 80mH 16,75 (4), hoog 1,25 (7).

MD: Joyce van Sluisveld 1000m 4.12,44 (17), hoog 1,30 (3); Tess Aerts 60mH 14,28 (19), kogel 9,25 (2); Eline de Laat 60m 9,85 (13), speer 9,19 (15), discus 16,01 (3); Dani Pesuwarissa 1000m 4.01,9 (12), ver 3,20 (12); Lana vd Heijkant 60m 10,42 (25), ver 2,97 (16); Niley Hermans speer 16,49 (3), discus 15,85 (4), kogel 6,42 (10); Sophie Luijbregts 60mH 12,88 (6), discus 19,25 (1), kogel 11,32 (1); Esmee Reker 60mH 13,22 (9), speer 16,23 (5), hoog 1,15 (10); Lessa Kramer 60m 11,07 (29), kogel 5,18 (12), ver 2,95 (17); Vera Tubée 60m 11,29 (30), 1000m 4.25,11 (20), ver 2,51 (23); 4x60m: 37,90 (6).

10-04-2022 Marathon Rotterdam

Hele marathon:
Maarten Merkx 3.26.47,
Maureen de Bresser 3.38.47.

Kwart marathon:
Lieke Neijens 10,4 km 52.17.

10-04-2022 NN-Run Nijmegen

Tonnie de Benis 5km 16.45 (1).

10-04-2022 Halve van Helmond

Henny Brugmans 1.33.19,
Paul Hanique 1.41.51.

02-04-2022 Onderlinge wedstrijd blokmeerkamp Best

MSen: Stijn Groen 100m 12,0 (1), 800m 2.28,9 (1), speer 22,01 (2), hoog 1,50 (2), ver 5,27 (2); Rik van Laarhoven 100m 12,6 (2), speer 22,16 (1), hoog 1,55 (1), ver 5,48 (1); Bart Quadflieg 100m 15,0 (3), 800m 3.56,1 (2).

VSen: Ilonka de Bresser speer 19,00 (1); Weijers speer 14,46 (2), hoog 1,40 (1), ver 4,15 (1).

M-U20: Mathies Van Laarhoven 2:46,0 (1), hoog 1,45 (1), ver 4,26 (1).

V-U20: Veerle van Erp 800m 2.40,6 (1); Jantine Strikwerda speer 20,95 (1).

M-U18: Nick van Bree 100m 13,1 (1), speer 27,17 (1), hoog 1,45 (1), ver 5,02 (1).

JC: Jorrit Verhagen 100m 13,9 (1), hoog 1,45 (1), ver 4,58 (1); Wouter Obbema 100m 15,8 (2), hoog 1,25 (2).

MC: Lotte Aerts speer 24,89 (1).

JD: Stan Beenker 80m 13,1 (1), 800m 3.30,4 (1), speer 17,27, hoog 1,25 (1), ver 3,43 (2); Niek Hoogland 80m 13,4 (2), speer 14,09 (2), hoog 1,25 (1), ver 3,57 (1); Mats Holman 80m 13,5 (3), hoog 1,15 (3), ver 3,14 (4); Thomas vd Berg 80m 13,8 (4), speer 12,55 (3), hoog 1,15 (3), ver 3,39 (3); Bram van Tongeren 80m 13,9 (5), 800m 3.53,1 (3), speer 9,28 (4), hoog 1,05 (5), ver 3,07 (5); Casper Deij 800m 3.33,4.

MD: Tess Aerts 60m 9,6 (1), hoog 1,25 (1), ver 3,56 (1); Sophie Amelie Luijbregts 60m 10,0 (2), 600m 2.27,2 (1), speer 20,11 (1), hoog 1,20 (2), ver 3,56 (1); Esmee Reker 60m 10,4 (3), speer 12,97 (2), hoog 1,10 (3), ver 3,29 (3); Lana vd Heijkant 60m 10,8 (4), 600m 2.27,8 (2), speer 9,31 (3), hoog 1,10 (3), ver 3,06 (4).

JPA1 duur-60mH-kogel-vortex-polsver-pnt: Gábor Peeters 1075-13,5-4,00-21,50-3,30-192 (1); Bram Aanraad 1025-14,5-3,40-11,00-2,75-120 (2).

JPA2 duur-60mH-kogel-vortex-polsver-pnt: Tim van Lieshout 1375-11,8-5,20-22,50-3,60-270 (1); Levi van Schalen 1250-12,2-5,00-24,00-3,20-240.

MPA1 duur-60mH-kogel-vortex-polsver-pnt: Nyma Van Agt 1200-12,7-4,50-15,00-2,75-206 (1); Manou Boelens 1250-15,2-4,00-12,00-2,70-162 (2); Robin Kastelijn 1175-14,5-3,70-11,00-2,80-157 (3); Yenthe Smits 1250-13,2-2,80-9,50-2,50-154 (4).

JPB duur-40mH-vortex-hurk-pnt: Jens Vink 925-7,8-23,50-0,95-269 (1); Giel de Ruiter 725-9,9-16,00-0,60-130 (2).

MPB duur-40mH-vortex-hurk-pnt: Katie Fioole 900-9,5-12,00-0,70-172 (1); Maud de Ridder 825-8,9-8,00-0,75-156 (2); Thirza van Agt 750-9,3-7,00-0,75-133 (3).

JPC duur-40mH-vortex-hurk-pnt: Julian Suurmond 850-9,0-16,00- 0,75-214; Bauke Smits 850-8,5-11,00-0,80-205 (2); Tim van Grinsven 850-8,7-11,50-0,75-197 (3); Jelte Wouters 525-10,8-5,00-0,10-35 (4).

MPC duur-40mH-vortex-hurkpnt: Kato van den Heijkant 850-9,3-8,50-0,70-191 (1); Iris de Wit 800-9,3-6,50-0,70-169 (2); Vera Deij 750-9,9-5,50-0,70-142 (3); Jolijne van Diessen 575-10,3     -4,00-0,60-85 (4); Vayen Volkerts DNS-10,2-8,50-DNS-62.

JPM duur-40mH-vortex-hurk-pnt: Jasper van Geffen 777-9,1-13,00-0,65-226 (1); Thijs Franssen 775-9,2-8,50-0,65-194 (2).


Deel op sociale media:

Terug naar boven