Open Zuid Nederlandse Kampioenschappen Senioren / B-junioren

29-08
29 aug 2021
Open Zuid Nederlandse Kampioenschappen Senioren / B-junioren Baanatletiek Wanneer: 29 aug 2021 , 11.00 uur
AVGM organiseert de Open Zuid Nederlandse Kampioenschappen voor Senioren en B-junioren. Voor dit kampioenschap zijn... Lees meer

Geocachen in Best!

17-07
17 jul 2021
Geocachen in Best! Wandelen Wanneer: 17 jul 2021 - 15 aug 2021
Het laatste evenement in de maand van het wandelen is een Geocaching evenement voor alle GM’ers en introducées. Dit is een leuke en actieve manier om de zomer... Lees meer

Uitslagen

25-01-2020 Nationale CD Indoor Apeldoorn

JC1: Orlando Louwers 60m series 7,92, finale 8,00 (6); hoog 1,55 (9);
MD2: Milou Keulstra ½ finale 8,84 (19); 60mH series 10,75, ½ finale 10,80 (17); ver 4,27 (16).

26-01-2020 Indoor meerkamp Den Bosch

JPA: 2. Stijn Pero 35m 5,7 (cr), 35mH 6,5, kogel 7,60, hoog 1,15, 246 pnt, 20. Casper Deij 35m 6,3 (pr), 35mH 7,5, kogel 4,40, hoog 0,90 (pr), 133 pnt;
MPA: 9. Fleur Pero 35m 6,6, 35mH 7,7, kogel 6,20 (pr), hoog 0,85, 154 pnt.

26-01-2020 Mastboscross (Nationaal Crosscircuit) Breda

MD: 3. Lotte Aerts 1853m 6.50.

26-01-2020 Joe Mann Bosloop

M35 8340m: 1. Peter Eshuis 31.16;
M45 8340m: 4. Ron Dielhof 33.50, 12. Ronnie van Dortmont 36.38;
M55 8340m: 4. Peter Cras 39.33, 9. Pieter Grootes 43.27;
Msen 2440m: 1. Tonnie de Benis 8.25, 4. Stijn Groen 9.25, 7. Koen vd Boomen 9.53, 10. Martin Nijkamp 11.09; JA 5980m: 1. Matthijs vd Broek 23.37;
JB 4500m: 1. Mats Keulstra 16.51, 3. Tijn van Grunsven 23.38;
MB 3020m: 1. Veerle van Erp 13.21;
JC 3020m: 4. Darío Delgado 14.05;
MC 2060m: 1. Ilse vd Wiel 9.14, 4. Eliza Dielhof 9.50, 5. Sanne vd Wiel 10.11, 6. Daniëlle Vis 10.57;
JD 2060m: 3. Bram van Stiphout 8.51, 7. Finn van Hest 9.12, 14. Jorben van Hest 10.08. 18. Rob vd Wiel 11.07;
MD 1540m: 1. Milou Keulstra 6.19, 2. Veroline Sanders 6.29, 3. Avalon Sanders 6.41, 14. Lisa vd Wiel 8.16, 18. Sara van Beers 9.33,
JPA 1540m: 5. Lars van Stiphout 6.56, 6. Stan Beenker 7.05, 7. Niek Hoogland 7.09, 14. Thomas vd Berg 7.35, 16. Thijn Looman 7.50, 20. Bram van Tongeren 8.38, 21. Casper Deij 8.51;
MPA 1540m: 5. Lana vd Heijkant 7.29, 8. Esmee Reker 7.46, 12. Dani Pesuwarissa 8.00;
JPB 1060m: 7. Tim van Lieshout 5.32;
MPC: 5. Lisa Deij 7.08, 7. Cato van Beers 7.18;
JPM 1060m: 5. Sam Vasen 6.52;
MPM 1060m: 2. Manou Boelens 5.46;
M-VB: 1. Martijn de Laat 5.51, 2. Sjoerd vd Heuvel 6.44, 4. Anton Koppers 7.45;
V-VB 1060m: 1. Marianne Verdonk 5.03, 2. Jolanda van Kuik 8.04, 3. Carlijn van Erp 9.43;
Recr 5880m: Patrick vd Sande 30.09,
Recr 8340m: Marco Breuls 39.27, Hanneke van Breugel 39.55, Felix vd vleuten 40.47, Dennis van Beers 41.45, Karel Rikkers 42.44, Maureen de Bresser 43.07, Gieljan van Iersel 45.16, Rob Kuppens 46.11, Paul Hoen 46.12, Frank van Thiel 46.12, Guido Kluijtmans 46.13, Remko Rop 49.52.

26-01-2020 63e Joe Mann Bosloop

Uitslag

19-01-2020 Dieprijtcross Eersel

M45 8000m: 5. Ron Dielhof 31.12;
JA 6000m: 1. Matthijs vd Broek 21.58;
JB 4000m: 1. Mats Keulstra 13.47;
JC 3000m: 4. Darío Delgado 12.07;
MC 2000m: 2. Ilse vd Wiel 7.57, 4. Eliza Dielhof 8.32, 5. Sanne vd Wiel 8.38, 6. Daniëlle Vis 8.45;
JD 1700m: 1. Bram van Stiphout 6.55, 6. Finn van Hest 7.23, 12. Jorben van Hest 7.55, 19. Rob vd Wiel 907; MD 1700m: 1. Milou Keulstra 7.04, 2. Veroline Sanders 7.21, 4. Avalon Sanders 7.30, 17. Lisa vd Wiel 9.27; JPA 1000m: 4. Lars van Stiphout 3.44, 9. Stan Beenker 4.03;
Recr 8000m: Frank Abbink 37.03.

19-01-2020 Leemkuilcross Berg en Dal

Msen korte cross: 4. Tonnie de Benis 3600m 12.34.

19-01-2020 Abdijcross (Nationaal Crosscircuit) Kerkrade

MD: 8. Lotte Aerts 1750m 6.52.

18-01-2020 Indoormeerkamp Zoetermeer

JPA2: 4. Stijn Pero 40m 6,84, kogel 7,90, hoog 1,15, 184 pnt;
MPA2: 35. Fleur Pero 40m 7,77, kogel 6,00, ver 2,65, 137 pnt.

11-01-2020 Indoor D’n Ouwe Toren Beek en Donk

Meerkamp 50m-kogel-hoog-pnt:
JC: 4. Orlando Louwers 6,9-8,53-1,55-1803;
MD: 2. Milou Keulstra 7,4-9,58-1,35-1572, 3. Lotte Aerts 7,8-10,08-1,30-1474, 12. Veroline Sanders 7,9-5,60-1,15-1099, 13. Avalon Sanders 8,1-5,97-1,15-1084.

Athletics Champs:
JPA 40m-40mH-kogel-hoog-pnt: 3. Lars van Stiphout 6,4-7,4-6,60-1,25-254, 19. Stan Beenker 7,1-8,2-5,60-1,10-182, 26. Boet Bruinsma 7,5-8,8-7,40-1,00-167, 54. Casper Deij 7,5-9,4-4,80-0,90-115, 56. Jelle Vink 7,9-9,0-DNS-1,05-93, 58. Thijn Looman 8,1-11,1-4,00-0,95-79, 60. Bram van Tongeren 7,8-11,2-DNS-0,80-40;
MPA 40m-40mH-kogel-hoog-pnt: 18. Tess Aerts 7,2-8,9-6,40-1,00-187, 36. Dani Pesuwarissa 7,1-8,8-4,10-0,95-156, 42. Esmee Reker 7,2-9,3-4,50-0,95-148;
JPB 40m-40mH-Mbal-hurk-pnt: 6. Tim van Lieshout 7,2-8,0-4,90-0,85-221, 17. Levi van Schalen 8,3-9,1-4,20-0,70-148; MPB 40m-40mH-Mbal-hurk-pnt: Jill vd Ven DNS-8,8-DNS-0,65-81;
JPC 40m-40mH-Mbal-hurk-pnt: 4. Tygo Toirkens 7,3-8,6-3,90-0,85-232, 13. Maurits Lammers 7,8-9,5-3,30-0,80-183;
MPC 40m-40mH-Mbal-hurk-pnt: 15. Lisa Deij 8,6-10,0-3,30-0,55-140, 20. Cato van Beers 9,3-11,7-2,30-0,60-90; JPM 40m-40mH-Mbal-Hurk-pnt: 11. Giel de Ruiter 9,9-11,9-3,60-0,55-106;
MPM 40m-40mH-Mbal-hurk-pnt: 3. Katie Fioole 8,5-9,7-2,40-0,70-202.


Deel op sociale media:

Terug naar boven