avgm logo desktop

Uitslagen

03-04-2022 Atledo Back on Trackmeeting Dongen

V40: Ingrid Wouters discus 26,41 (2), kogel 8,81 (1).
MC: Lotte Aerts 150m 21,61 (5), 300m 45,00 (2, pr).
MD: Tess Aerts 150m 23,93 (8), discus 18,94 (1), hoog 1,20 (4); Esmee Reker 150m 25,64 (10), speer 13,93 (2), hoog 1,10 (6).

28-03-2022 Top-3 Kempische Cross Competitie

V35: 3. Mijke Aerts-Jennen.
M-KORT: 3. Matthijs vd Broek.
V-KORT: 1. Veerle van Erp.
MC: 1. Lotte Aerts; 2. Veroline Sanders; 3. Avalon Sanders.

27-03-2022 Auwjaorscross Oirschot

V35 7780m: 2. Mijke Aerts-Jennen 37.35.
V-KORT 2120m: 2. Veerle van Erp 9.01.
M-KORT 2120m: 3. Matthijs vd Broek 6.34; 8. Robin Heywood 7.36; 9. Stijn Groen 7.38.
MB 3180m: 4. Iris van Sluisveld 14.46.
MC 2120m: 2. Avalon Sanders 8.49; 3. Veroline Sanders 8.51.
JD 1520m: 9. Niek Hoogland 6.09; 14. Bram van Tongeren 7.43.
MD 1520m: 3. Dani Pesuwarissa 6.16; 6. Esmee Reker 6.27; 12. Joyce van Sluisveld 6.44; 13. Lana vd Heijkant 6.53.
MPA 1060m: 4. Silke Wouters 4.19.
JPC 760m: 3. Jasper van Meer 3.18; 4. Julian Suurmond 3.20.
MPC 760m: 3. Kato vd Heijkant 3.51.
RECR 9360m: Frank Abbink 43.48.

20-03-2022 Joe Mann Bosloop Best

M45 8340m: 6. Bart van Linder 36.12; 8. Patrick Aerts 38.23.
M55 8340m: 4. Joost Gallé 43.34.
VSEN 8340m: 3. Maureen de Bresser 39.27.
V35 8340m: 3. Hanneke van Breugel 39.37; 6. Mijke Aerts-Jennen 43.35.
MKORT 2440m: 1. Matthijs vd Broek 8.04; 4. Robin Heywood 9.12; 6. Koen vd Boomen 9.24; 10. Stijn Groen 10.00.
VKORT 2440m: 3. Veerle van Erp 10.43.
M-U18 3020m: 2. Iris van Sluisveld 15.07.
MC 2060m: 1. Lotte Aerts 8.54.
JD 2060m: 8. Niek Hoogland 10.03; 11. Thomas vd Berg 10.35; 16. Bram van Tongeren 13.04; 17. Casper Deij 13.32.
MD 1540m: 6. Dani Pesuwarissa 7.10; 7. Esmee Reker 7.12; 8. Lana vd Heijkant 7.29; 10. Joyce van Sluisveld 7.33.
JPA 1540m: 8. Pepijn de Wit 7.28; 11. Tim van Lieshout 7.46; 19. Gábor Peeters 8.44.
MPA 1540m: 4. Silke Wouters 7.22; 6. Jill vd Ven 7.40; 18. Manou Boelens 8.24; 24. Lisa Deij 9.23.
JPB: 12. Sam van Houwelingen 6.29.
JPC 1060m: 3. Julian Suurmond 5.17; 4. Jasper van Meer 5.24.
MPC 1060m: 8. Iris de Wit 6.26; 9. Vera Deij 6.54; 10. Kato vd Heijkant 6.59.
M-VB 1060m: 1. Martijn de Laat 5.23; 2. Sjoerd vd Heuvel 7.00.
V-VB 1060m: 1. Marianne Verdonk 5.29; 2. Jolanda van Kuik 7.30; 3. Carlijn van Erp 7.52.

12-03-2022 Broos van Erp 2021/2022 Blokhutloop en einduitslag

Bijgevoegd de uitslag van de Blokhutloop (voor de jeugd de 2e wedstrijd van de BvE) en de einduitslag van de Broos van Erp competitie 2021/2022 met de Cross kampioenen

Uitslag Blokhutloop

Cross kampioenen Broos van Erp competitie 2021/2022

13-03-2022 Dieprijtcross Eersel

M45 7500m: 6. Patrick Aerts 36.15.
V35 7500m: 4. Mijke Aerts-Jennen 39.48.
M-korte cross 2900m: 1. Matthijs vd Broek 10.38.
V-U20 5600m: 1. Veerle van Erp 26.59.
MC 2900m: 1. Lotte Aerts 13.12; 2. Veroline Sanders 13.36; 3. Avalon Sanders 13.44.
JD 1500m: 13. Thomas vd Berg 6.52.
MD 1500m: 6. Esmee Reker 6.57; 7. Dani Pesuwarissa 7.03; 11. Lana vd Heijkant 7.32.
MPA 1500m: 3. Silke Wouters 6.55.
Recreanten: Frank Abbink 7500m 36.52.

13-03-2022 Indoor CD-junioren Sittard

MC: Milou Keulstra 60m 8,17 (3), 60mH 9,89 (3), kogel 10,63 (5).

12-03-2022 NSK Indoor Apeldoorn

MSen: 11. Luuk Schot hoog 1,76.

06-03-2022 Paarse Boscross Waalre

M45 7930m: 10. Patrick Aerts 32.32.
V35 7930m: 3. Mijke Aerts-Jennen 35.26.
M korte cross 2400m: 5. Stijn Groen 9.04.
V-U20 4210m: 1. Veerle van Erp 18.41.
V-U18 3330m: 2. Iris van Sluisveld 16.22.
MC 1930m: 1. Lotte Aerts 7.53, 2. Veroline Sanders 8.13, 3. Avalon Sanders 8.13.
JD 1480m: 10. Niek Hoogland 6.36, 11. Thomas vd Berg 6.38, 18. Bram van Tongeren 7.56.
MD 1480m: 5. Dani Pesuwarissa 6.42, 8. Joyce van Sluisveld 7.02, 9. Esmee Reker 7.07, 18. Lana vd Heijkant 8.25.
MPA 1250m: 4. Silke Wouters 7.29.
MRecr 10540m: Frank Abbink 45.49.

06-03-2022 Leemkuilcross NSK Nijmegen

5. Tonnie de Benis 8400m 32.52;
Tom van Schijndel 3600m 13.50.


Deel op sociale media:

Terug naar boven