avgm logo desktop

Uitslagen

17-06-2023 Competitie U16/U14 Poule 62 R3 Vught

M-U16:
Stijn Pero 100m 13,52 (12), discus 29,45 (3), kogel 9,37 (4).
Wouter Obbema hoog 1,35 (11).

V-U16:
Avalon Sanders 80m 12,33 (16), hoog 1,35 (9).
Anna Lemaire 80m 13,00 (25), speer 18,88 (11), kogel 6,67 (12).
Veroline Sanders 800m 2.32,75 (4), ver 4,29 (7).
Joyce van Sluisveld 800m 3.07,83 (20), hoog 1,25 (12).
Niley Hermans speer 15,91 (14), kogel 6,75 (11).
Mila vd Ven ver 3,37 (19).
4 x 80m Avalon Sanders-Joyce van Sluisveld-Mila vd Ven-Veroline Sanders 47,05 (7).

M-U14:
Romein Geijsels 80m 12,82 (15) , 80mH 16,66 (8).
Jurre vd Wiel 80m 13,58 (20), 80mH 18,87 (16).
Levi van Schalen 80m 14,27 (22), kogel 4,63 (13), ver 2,92 (17).
Jochem van IJzendoorn 1000m 4.08,36 (13), 80mH 17,23 (11).
Bram van Tongeren 1000m 4.15,43 (17), ver 3,13 (16).
Thomas vd Berg speer 18,29 (6), discus 15,63 (8), hoog 1,25 (9).
Casper Deij speer 14,14 (12), discus 15,81 (7), kogel 6,45 (6).
4 x 80m Bram van Tongeren-Jochem van IJzendoorn-Jurre vd Wiel-Romein Geijsels 50,01 (6).

V-U14:
Dani Pesuwarissa 60m 9,10 (6), 1000m 3.42,23 (8), 60mH 12,82 (15).
Eline de Laat 60m 9,40 (12), ver 3,54 (12).
Lana vd Heijkant 60m 9,85 (20).
Silke Wouters 1000m 3.37,14 (4), 60mH 12,67 (12).
Esmee Reker 1000m 3.38,99 (5), 60mH 12,02 (5), ver 4,12 (4).
Tess Aerts discus 21,11 (2), kogel 11,50 (1) hoog 1,30 (5).
Emmely van Delft discus 12,88 (14), kogel 5,61 (15).
Olivia van Diessen hoog 1,25 (11).
4 x 60m Eline de Laat-Olivia van Diessen-Lana vd Heijkant-Silke Wouters 36,46 (4).

10-06-2023 3e Wedstrijd Athletics Champs - Regio 14 - Veldhoven

Duur-60mH-kogel-vortex-hoog-polsver-pnt:

M-U12:
Thies Bekkers 1425-12,1-5,60-17,50-0,90-3,60-279.
Pepijn de Wit 1350-12,0-5,90-23,00-1,05-3,40-304.
Bram Aanraad 1300-13,6-3,70-14,00-0,90-2,95-193.

V-U12:
Nyma van Agt 1250-11,5-5,90-14,50-1,05-3,60-321.
Manou Boelens 1325-13,1-5,40-15,50-1,05-3,40-296.
Lenne Molenaar 1150-12,8-5,40-20,50-1,00-3,35-291.
Cato van Beers 1150-14,3-4,50-14,50-0,80-3,30-210.
Elise van Delft 1000-14,3-4,40-9,50-1,00-3,15-198.
Lisa Deij 1275-DNS-4,50-DNS-1,00-DNS-123.
Yenthe Smits DNS-DNS-3,80-9,00-0,95-2,85-123.

M-U11:
Jens Vink 1400-11,7-5,40-32,50-1,20-3,65-371.
Thijs Bakker 1225-12,3-6,20-27,00-1,25-3,60-339.
Mick-Ryan van Hamond 1325,00-11,8-5,30-22,00-1,05-2,85-276.
Carlo Laaper 1125-13,8-5,70-17,00-1,00-3,20-226.
Joshua Gullik Fernandez 1150-13,5-4,00-15,00-0,95-3,00-193.

V-U11:
Maud de Ridder 1300-12,4-3,80-14,50-1,00-3,25-265.
Katie van den Heijkant 1200-12,7-4,00-15,00-1,00-3,00-246.
Thirza van Agt 1150-12,7-3,50-10,00-0,95-2,90-205.
Celeste Welten 825-17,8-3,60-10,00-0,70-2,10-81.

40m-duur-40mH-sling-vortex-hurk-pnt:

M-U10:
Julian Suurmond 6,7-1000-7,2-12,00-28,00-0,90-436.
Bauke Smits 6,7-975-7,2-14,00-22,00-1,00-433.
Tim van Grinsven 6,4-975-7,1-12,00-20,50-0,90-410.
Abel Jonker 6,8-900-7,2-13,50-20,00-0,80-377.
Jasper van Meer 6,6-875-8,0-10,00-22,50-0,85-358.
Tein Serkel 6,7-850-7,2-11,50-13,50-0,95-350.
Eivin Smits 7,1-850-8,0-9,50-17,00-0,90-319.

V-U10:
Elena Vink 7,4-850-7,9-10,50-14,50-0,90-340.
Sanne van Tongeren 7,2-875-8,3-9,00-10,00-0,80-296.
Kate van Wanrooij 7,9-675-8,3-12,00-13,50-0,85-293.
Kato van den Heijkant 7,3-875-8,4-9,00-12,00-0,70-288.
Iris de Wit 7,1-850-8,8-9,50-7,50-0,75-272.
Mayra van Gulik Fernandes 7,9-825-8,8-8,50-13,50-0,75-267.
Evy Kastelijn 7,7-800-8,0-11,00-6,00-0,75-266.

M-U9:
Damian van Delft 7,4-925-8,1-10,00-16,00-0,90-386.
Max Hendriks 8,1-750-9,5-7,50-13,50-0,70-243.
Tom van den Heijkant 8,2-800-9,3-7,00-12,00-0,65-236.

V-U9:
Julia Rijk 7,2-850-8,9-6,50-10,50-0,75-331.
Nova Molenaar 7,8-750-8,5-7,00-14,00-0,80-331.
Evi de Bresser 7,8-750-8,9-6,00-9,50-0,75-279.

M-U8:
Jim Broers 8,0-725-8,3-9,50-12,00-0,75-375.

V-U8:
Esmee van Delft 9,5-675-10,9-4,00-5,00-0,50-137.

09-06-2023 Avondwedstrijd Circuit 14 wedstrijd 4 Valkenswaard

M-Senioren:
Stijn Groen 200m 24,02 (2).

M-Masters:
Marcel Leijten discus 29,28 (5), kogel 8,39 (6).
Marcel Vis discus 23,69 (6), kogel 6,90 (9).

V-Masters:
Ingrid Wouters discus 30,40 (1), kogel 9,52 (1).

M-U18:
Nick van Bree 200m 25,11 (3), discus 24,66 (3), ver 5,24 (3).

M-U16:
Stijn Pero discus 26,04 (4), kogel 8,81 (1).

V-U16:
Eline de Laat 150m 22,85 (17), 300m 51,69 (10).
Silke Wouters 150m 24,94 (20), 300m 54,98 (11).
Tess Aerts 300m 49,70 (6), discus 19,59 (7), ver 4,14 (8).

V-Specials:
Jolanda van Kuik 200m 48,52 (1), discus 8,34 (2).
Carlijn van Erp discus 9,05 (1), kogel 4,22 (1).

04-06-2023 Special Olympics Breda

F1: Jolanda van Kuik 100m 19,73 (1); F2: 200m 47,38 (4); F1: kogel 4,19 (1).
F2: Marianne Verdonk 100m 15,37 (1); F2: 400m 1.18,29 (1); ver 3,31 (2).
M1: Mike van Kuijk 100m 30,92 (2); M2: kogel 3,54 (4).
M2: Anton Koppers 100m 17,98 (1); M3: 200m 41,98 (7); M3: kogel 4,57 (3).
M3: Sjoerd van den Heuvel 100m 16,44 (3); M4: 200m 36,67 (5); M3: kogel 5,00 (2).
M4: Martijn de Laat 100m 18,25 (8); M3: 400m 1.08,01 (3); M1: ver 2,95 (1).

04-06-2023 Ironman EK Triathlon Hamburg

EK M50-54: 13. Bart van Linder 3,8km zwemmen, 180km fietsen, 42,2km lopen 9.47.54.

04-06-2023 Open NK Para-atletiek Vught

V-IPC35: Carlijn van Erp discus 8,87 (2), kogel 4,10 (1), speer 8,05 (1).

04-06-2023 Kleine Braakrun Tilburg

M: 21. Peter Brouwers 5km 25.57.

03-06-2023 Van Goghloop Nuenen

M: 2. Luc Schout 10km 33.22.

04-06-2023 Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp Gemert

M-U18: Meerkamp 100m-ver-kogel-hoog-400m-110mH-discus-polstokhoog-speer-1500m-pnt:
Nick van Bree 12,31-5,60-7,88-1,69-57,97-18,81-25,22-2,40-35,06-5.41,05-4231 (5).

V-U14: Meerkamp 600m-60mH-kogel-speer-hoog-ver-pnt:
Esmee Reker 1.56,63-12,16-7,61-24,46-1,20-3,88-2411 (10).
Tess Aerts 2.03,73-12,70-10,15-12,69-1,35-4,14-2339 (11).

02-06-2023 Asterix Track Meeting Eindhoven

M-Senioren:
Stijn Groen 60m 7,54, 100m 11,80, 200m 24,17, 2069 pnt (2).

V-Senioren:
Manon Enting 100m 14,47 (3).
Channelyn Ambrosiussen 400m 1.03,11 (1).
Emma van de Valk hoog 1,40 (1).

V-Masters:
Ingrid Wouters discus 30,56 (1), kogel 9,37 (1).


Deel op sociale media:

Terug naar boven