avgm logo desktop

Uitslagen

20-02-2022 Commanderijecross (BK cross) Milheeze

MC 1960m: 1. Lotte Aerts 7.39, 4. Veroline Sanders 8.39.

19-02-2022 NK Indoor Apeldoorn

M-U18: 13. Orlando Louwers hoog 1,67.
V-U18: 7. Lotte Aerts 3000m 11.21,75.

12-02-2022 NK Indoor Masters Apeldoorn

3000m snelwandelen: M60: 1. Henk Plasman 15.55,23.

13-02-2022 Cross-Duathlon Etten-Leur

V40 (6-20-3km): 2. Hanneke van Breugel 1.41.21.

13-02-2022 Wedertcross Valkenswaard

MSen 9720m: 21. Robin Heywood 44.06.
M45 7770m: 9. Patrick Aerts 34.03.
M korte cross 2560m: 1. Matthijs vd Broek 8.44; 5. Olivier Risseeuw 9.30; 8. Stijn Groen 9.55.
MA 3870m: 1. Veerle van Erp 16.27.
MB 3870m: 4. Iris van Sluisveld 19.55.
MC 2000m: 1. Avalon Sanders 8.49; 4. Veroline Sanders 9.10.
JD 1550m: 8. Niek Hoogland 6.55; 14. Stan Beenker 7.22; 17. Bram van Tongeren 8.50.
MD 1550m: 4. Dani Pesuwarissa 7.00; 9. Esmee Reker 7.32; 10. Joyce van Sluisveld 7.32; 11. Lana vd Heijkant 7.48.
MPA 1110m: 7. Silke Wouters 4.38.
MPC 750m: 2. Kato vd Heijkant 3.15.
MRec 7770m: 14. Frank Abbink 37.13.

05-02-2022 Indoor Oirschot

MD 50m-60m-hoog-kogel-50mH-60mH: Joyce van Sluisveld 8,4-9,9-1,23-7,98-11,3-13,6; Lana vd Heijkant 9,7-11,5-1,13-5,43-12,1-16,0; Sophie Luijbregts 8,9-10,1-1,13-10,73-11,4-13,8.
JD 50m-60m-hoog-kogel-50mH-60mH: Casper Deij 9,1-10,8-1,03-4,63-12,8-15,5; Niek Hoogland 8,4-10,0-1,33-5,90-11,0-13,6; Stijn Pero 8,0-9,6-1,18-8,21-10,5-12,7; Mats Hofman 8,7-10,5-1,03-4,76-12,4-16,8.
JA 50m-60m-hoog-kogel-50mH-60mH: Mathies van Laarhoven 7,8-9,3-1,36-6,28-10,7-12,3.

06-02-2022 Indoor Antwerpen

MC: Milou Keulstra 60m 8,18 (1), 60mH 9,59 (5).

06-02-2022 AtH Cross Helmond

MC: 1. Lotte Aerts 2840m 11.49.

15-01-2022 Baancross (jeugd t/m 17) - 15-01

Bijgevoegd de volledige uitslag van de Baancross van de alternatieve crosscompetitie voor jeugd t/m 17 jaar.

Uitslag

12-12-2021 Indoor-meerkamp Naaldwijk

MC: 1. Milou Keulstra 60m 8,28, 60mH 9,76, kogel 10,29, ver 4,62, 2421 pnt.


Deel op sociale media:

Terug naar boven