Uitslagen

24-09-2017 Clubkampioenschappen meerkamp Best

Msen: 1. Rohan de Bresser, 2. René vd Ven, 3. Niels Groen.
Vsen: 1. Ilonka de Bresser, 2. Maureen de Bresser, 3. Demi Saris.
JA: 1. Sander Smits, 2. Stijn Groen, 3. Matthijs Slegt.
MA: 1. Emma vd Valk, 2. Sandra Luijten.
JB: 1. Luc Geeris. MB: 1. Sarah vd Stam, 2. Saskia Smink, 3. Lotte Maas.
JC: 1. Tom van Schijndel, 2. Mats Keulstra, 3. Niklas Dhondt.
MC: 1. Floor van Veen, 2. Eline van Wanrooij, 3. Jantine Strikwerda.
JD: 1. Mike van Bree, 2. Bas van Schijndel, 3. Finn Passchier.
MD: 1. Veerle van Erp, 2. Sterre Robben, 3. Anna van Straten.
JPA2: 1. Orlando Louwers, 2. Nick van Bree, 3. Nathan Wierenga.
MPA2: Micki Geijsels, 2. Eliza Dielhof, 3. Iris van Sluisveld.
JPA1: 1. Bram van Stiphout, 2. Rens Timmermans, 3. Sven Faessen.
MPA1: 1. Milou Keulstra, 2. Lotte Aerts, 3. Gaby van Sluisveld.
JPB: 1. Mathijs Tebbens, 2. Rob vd Wiel.
MPB: 1. Veroline Sanders, 2. Avalon Sanders, 3. Lisa vd Wiel.
JPC: 1. Lars van Stiphout, 2. Stijn Pero, 3. Stan Beenker.
MPC: 1. Joyce van Sluisveld, 2. Fleur Pero, 3. Vera Tubée.
JPM: 1. Romein Geijsels, 2. Tijn Breukink, 3. Thomas vd Berg.
MPM: 1. Tess Aerts. MVB: 1. Martijn de Laat, 2. Mike van Kuijk, 3. Sjoerd vd Heuvel.
VVB: 1. Marianne Verdonk, 2. Jolanda van Kuik, 3. Carlijn van Erp. 

Voor de complete uitslag, zie atletiek.nu.

17-09-2017 BK Athletics Champs Teams Someren

60m-duur-60mH-sling-vortex-ver:
JPA1: Bram van Stiphout 10,49-1525-11,68-17,50-24,50-3,30;
JPA2: Orlando Louwers 9,46-1450-11,35-19,50-28,50-3,90, Nick van Bree 10,39-1525-10,89-20,50-30,50-3,65;
MPA1: Lotte Aerts 10,04-1575-11,72-18,00-33,00-3,65, Milou Keulstra 9,44-1500-10,57-18,50-28,00-3,45, Gaby van Sluisveld 11,24-1450-12,05-15,50-20,00-3,10, Isabella Passchier 10,50-1300-12,40-11,00-15,00-2,70;
MPA2: Micki Geijsels 9,89-1375-10,90-19,00-24,00-3,45, Iris van Sluisveld 10,39-1450-11,37-18,00-21,00-3,30, Eliza Dielhof 10,28-1500-11,87-15,00-18,50-3,30, Sanne vd Wiel 10,27-1500-12,05-14,00-16,50-3,20, Daniëlle Vis 10,89-1275-13,29-15,00-16,50-2,75.

Duur-Mbal-vortex-hoog-ver:
JPC: Lars van Stiphout 1025-6,00-18,50-1,15-2,90, Sven Tielen 850-6,10-20,50-1,15-2,60, Stijn Pero 925-5,80-17,50-1,15-2,65, Stan Beenker 850-4,70-15,00-1,00-2,45;
JPM: Tijn Breukink 850-4,50-14,00-0,95-2,40, Luka Verhagen 900-4,10-12,50-1,00-2,20, Wouter Kampkes 925-3,90-11,00-0,95-2,35, Romein Geijsels 875-3,70-9,00-1,00-2,30;
MPC: Joyce van Sluisveld 925-4,70-11,00-1,10-2,45, Maud Verbaandert 800-4,40-9,00-1,00-2,40,
Fleur Pero NM-4,00-10,00-0,95-2,25; MPM: Tess Aerts 825-4,50-9,00-0,90-2,15.

17-09-2017 Beekse Marathon Hilvarenbeek

Rianne Timmermans 6km 41.19;
Ronny Voets 31km 2.24.26.

03-09-2017 Tilburg Ten Miles

Ronnie van Dortmont 10EM 1.08.10.

01-09-2017 Track Meeting Utrecht

 JA: Tonnie de Benis 800m 2.08,66 (pr).

02-09-2017 Hollands Duin Trail Noordwijk

Peter Cras 30km 2.13.39 (7), Harm Bakker 10km 1.09.10 (71).

02-09-2017 BK Athletics Champs Roosendaal

Duur-60mH-kogel-vortex-hoog-polsver-pnt:
JPA: 13. Orlando Louwers 1400-10,6-7,70-30,50-1,30-4,25-447, 20. Nick van Bree 1425-10,6-5,80-29,50-1,25-4,05-409;
MPA: 3. Lotte Aerts 1525-11,4-7,30-31,50-1,20-4,10-494, 5. Milou Keulstra 1500-10,2-6,10-26,00-1,15-4,45-479, 8. Micki Geijsels 1375-10,6-6,80-24,00-1,25-4,05-456, 11. Iris van Sluisveld 1475-11,0-6,90-22,00-1,15-4,05-440, 19. Eliza Dielhof 1475-11,3-4,80-22,50-1,10-4,05-402, 26. Gaby van Sluisveld 1375-11,2-5,60-18,50-1,10-3,65-367, 33. Sanne vd Wiel 1475-12,0-5,30-18,00-1,05-3,70-356.

40m-duur-40mH-sling-vortex-hurk-pnt:
JPB: 9. Jorrit Verhagen 7,1-925-7,4-14,50-21,50-0,90-408;
MPB: 8. Veroline Sanders 7,0-925-7,8-12,00-17,00-0,95-410;
JPC: 8. Lars van Stiphout 7,2-1000-7,8-11,00-22,00-0,75- 445, 9. Stijn Pero 7,3-900-8,0-13,50-20,50-0,85-442;
MPC: 15. Joyce van Sluisveld 7,8-875-8,4-10,50-10,50-0,75-375, 26. Tess Aerts 8,5-850-8,9-8,50-9,00-0,65-294.

03-09-2017 Nationale D-spelen Amsterdam

MD2: 18. Veerle van Erp 1000m 3.23,09.

24-08-2017 Baancircuit Rotterdam

Msen: Tewelde Kflom 3000m 9.54,78 (24), Daan van Hoof 3000m 10.06,25 (30);
M70: Frans Dijkman 3000m 13.50,62 (34);
JA: Stijn Groen 800m 2.19,25 (3), Tonnie de Benis 3000m 10.09,82 (3);
Vsen: Lieke Neijens 800m 2.39,56 (3).

26-08-2017 CBA-meerkamp Gemert

JC 100m-1000m-100mH-kogel-ver: 1. Tom van Schijndel 13,09-3.11,59-16,93-10,81-5,38. JPA 60m-duur-kogel-vortex-hoog-polsver: 3. Orlando Louwers 9,50-1410-9,00-32,50-1,30-4,30.
JPB 40m-duur-Mbal-vortex-hurk-ver: 12. Rob vd Wiel 9,00-790-4,40-9,50-0,55-2,20.
MD 60m-60mH-speer-hoog-ver: 6. Veerle van Erp 9,71-13,18-17,30-1,30-3,78; 8. Sterre Robben 9,75-13,18-16,88-1,15-3,58; 12. Ilse vd Wiel 10,05-13,58-12,84-1,25-3,84.
MPA 60m-duur-kogel-vortex-hoog-polsver: 1. Lotte Aerts 9,80-1530-7,90-31,50-1,20-4,35; 5. Sanne vd Wiel 10,10-1450-6,00-16,50-1,05-3,60. 40m-duur-Mbal-vortex-hurk-ver: MPB: 5. Lisa vd Wiel 7,50-850-5,30-16,00 -0,75-2,75;
MPC: 6. Tess Aerts 8,20-840-4,50-10,50-0,65-2,55.


Deel op sociale media:

Terug naar boven