avgm logo desktop

Uitslagen

25-05-2022 Avondwedstrijd Circuit 14 Valkenswaard

MSen: Stijn Groen 400mH 1.04,96 (1); Rohan de Bresser 400mH 1.07,52 (3), discus 27,10 (4), kogel 9,00 (4); Rik van Laarhoven discus 25,42 (5), kogel 8,01 (5), ver 5,38 (1).
M-Masters: Marcel Leijten discus 31,54 (4), kogel 8,84 (6); Marcel Vis discus 21,83 (8), kogel 7,33 (8).
VSen: Channelyn Ambrosiussen 200m 28,57 (1).
V-Masters: Ingrid Wouters discus 32,26 (1), kogel 9,31 (1).
V-U18: Daniëlle Vis kogel 6,53 (3).
JC: Bram van Tongeren 100m 16,40 (7), ver 3,22 (7).
MC: Milou Keulstra 80m 10,45 (1), 300mH 49,98 (1), discus 26,29 (2); Lotte Aerts 300mH 51,50 (2), discus 21,25 (3), kogel 9,11 (1); Tess Aerts 80m 12,47 (11), discus 16,04 (7), ver 3,55 (12); Esmee Reker 80m 12,86 (12), ver 3,64 (11); Eline de Laat 80m 12,88 (13), ver 3,55 (12); Sophie Amelie Luijbregts 300mH 59,89 (4), discus 20,48 (4), kogel 8,59 (3).

21-05-2022 2e wedstrijd Athletics Champs Regio 14 Valkenswaard

Pupillen A 60m-duur-60mH-sling-vortex-ver-pnt: JPA2: Jochem van IJzendoorn 9,7-1400-11,5-16,00-21,00-3,05-322; Tim van Lieshout 9,7-1375-11,4-15,50-20,50-2,70-307; Levi van Schalen 11,4-1150-12,6-13,00-26,00-2,80-245. JPA1: Gábor Peeters-10,8-1150-13,2-17,00-20,50-2,25-233; Bram Aanraad 10,8-1150-14,4-11,50-11,50-2,35-170. MPA2: Silke Wouters DNS-DNS-11,2-15,50-19,00-2,85-225; Sophie Otten 11,6-DNS-13,5-11,00-13,00-1,80-145. MPA1: Nyma van Agt 10,7-1175-11,2-13,50-14,50-3,00-284; Yenthe Smits 10,6-1200-12,1-13,00-10,50-2,50-242; Lenne Molenaar 10,5-1150-12,2-11,50-10,00-2,40-224; Manou Boelens 11,9-1200-15,2-14,00-12,00-2,20-180; Naomi Visser 10,0-800-15,0-11,50-9,00-2,25-168; Cato van Beers 11,6-1050-13,6-11,50-10,00-2,00-163; Jady Erkelens 12,5-DNS-14,8-11,50-10,00-2,25-119.

Pupil B/C/mini duur-Mbal-vortex-hoog-ver-pnt: JPB: Jens Vink 950-4,30-26,50-1,05-2,50-305; Giel de Ruiter 750-5,10-15,00-0,90-1,80-195; Joshua Gullik Fernandez 775-3,30-14,00-0,90-2,40-187; Sam van Houwelingen 775-3,50-10,50-0,85-2,35-168. MPB: Maud de Ridder 850-3,90-10,00-0,90-2,25-204; Katie vd Heijkant 800-3,70-9,50-0,85-2,45-190; Thirza van Agt 775-3,10-8,50-0,90-2,25-174. JPC: Bauke Smits 925-4,60-13,00-1,00-2,50-288; Jasper van Meer 900-4,60-17,00-0,90-2,35-283; Julian Suurmond 950-4,40-16,00-0,80-2,45-273; Tim van Grinsven 875-4,20-15,00-0,90-2,25-257; Abel Jonker 850-5,10-11,50-0,85-2,40-247; Jelte Wouters 600-1,90-5,50-0,15-0,70-38. MPC: Kato vd Heijkant 550-3,30-8,00-0,90-2,25-187; Vera Deij 750-2,60-7,50-0,85-1,80-175; Jolijne van Diessen 475-2,60-6,50-0,85-1,95-140. JPM: Jasper van Geffen 850-4,40-14,00-0,85-2,30-327. MPM: Julia Rijk 875-3,40-6,50-0,75-2,25-270.

22-05-2022 Competitie 2e Divisie Poule 4 R2 Eindhoven

11e plaats: Inge Faessen 100m 14,32 (17); Manon Enting 100m 14,52 (19), 200m 29,92 (20); Channelyn Ambrosiussen 200m 28,35 (15), 400m 1.04,37 (12); Veerle van Erp 800m 2.40,88 (14); Lianne Verloop 3000m 11.40,01 (12); Maureen de Bresser 3000m 12.02,56 (13), kogelslingeren 16,32 (18); Ilonka de Bresser 400mH 1.13,23 (9); Ingrid Wouters speer 21,45 (20), kogel 9,50 (12), kogelslingeren 23,86 (10); Jantine Strikwerda speer 19,45 (21); Sanne Kastelijn kogel 7,53 (19); Emma vd Valk hoog 1,50 (8); Simone Weijers hoog 1,45 (12), ver 4,21 (19); 4x100m (Ambrosiussen-Enting-Kastelijn-Enting) 54,17 (9)

22-05-2022 Competitie 3e Divisie Poule 14 R2 Best

7e plaats: Stijn Groen 100m 11,91 (7); Robin Heywood 13,22 (26), 1500m 4.57,64 (14); Demian Pot 200m 26,45 (14); Nick van Bree 200m 27,26 (19); Luc Geeris 400m 57,77 (16); Rik van Laarhoven 400m 59,87 (18), ver 5,51 (9); Matthijs vd Broek 1500m 4.14,41 (2), polsstok 2,30 (8); Stijn Groen 400mH 106,02 (10); Rohan de Bresser speer 38,66 (4), kogel 9,85 (7), ver 5,51 (10); Nick van Bree hoog 1,55 (8); 4x100m (Langeveld-Groen-Geeris-Laarhoven) 47,71 (8).

13-05-2022 Track Meeting Utrecht

MSen: Matthijs vd Broek 800m 2.04,37 (25).
MB: Lotte Aerts 1500m 5.02,95 (5).

14-05-2022 Competitie C/D-junioren Poule 62 R2 Helmond

JC: Jorrit Verhagen 150m 21,33 (15), 100mH 17,48 (5), hoog 1,55 (4).

MC: Milou Keulstra 150m 19,55 (1), 80mH 12,93 (1), ver 4,85 (1); Veroline Sanders 150m 23,05 (10), 1500m 5.41,54 (4); Sara van Beers 150m 29,82 (21), kogel 5,43 (14), ver 2,96 (18); Lotte Aerts 1500m 5.02,60 (1), speer 30,32 (1), kogel 9,96 (1); Gaby van Sluisveld 1500m 6.41,55 (10), hoog 1,30 (5); Avalon Sanders 80mH 16,75 (7), hoog 1,30 (5); Anna Lemaire speer 16,11 (6), discus 11,25 (11); 4x 80m estafette (Lemaire-Sanders-Sluisveld-Sanders) 46,68 (4).

JD: Casper Deij 80m 12,93 (14), 600m 2.23,59 (22), discus 12,54 (13); Bram van Tongeren 80m 13,43 (16), kogel 4,44 (17), ver 3,15 (17); Mats Holman 80m 13,45 (17), 80mH 18,45 (21), discus 11,20 (16); Thomas vd Berg 80m 13,48 (18), 600m 2.19,38 (20), 80mH 17,94 (17); Jurre vd Wiel 80m 14,14 (23), kogel 4,42 (18), ver 2,85 (20); Lars van Hout 80m 14,42 (24), 600m 2.41,97 (24), ver 2,74 (21); Jelle Vink 600m 2.12,25 (14), discus 11,95 (15), hoog 1,20 (13); Chris Hoogeveen 600m 2.13,01 (17), kogel 4,59 (16), ver 3,12 (18); Niek Hoogland 80mH 16,73 (12), hoog 1,30 (5); Stan Beenker 80mH 17,64 (16), kogel 5,55 (12), hoog 1,30 (5).

MD: Dani Pesuwarissa 60m 9,38 (5), 600m 2.07,08 (9); Joyce van Sluisveld 60m 9,66 (10) 600m 2.04,89 (7), hoog 1,35 (2); Eline de Laat 60m 9,76 (13), kogel 6,82 (13); Lessa Kramer 60m 10,88 (27), kogel 5,57 (14), ver 3,11 (15); Esmee Reker 600m 2.09,43 (11), 60mH 12,89 (7), speer 18,22 (4); Lana vd Heijkant 600m 2.14,20 (16), ver 3,13 (14); Sophie Luijbregts 60mH 12,15 (3), speer 19,62 (2), kogel 11,46 (1); Tess Aerts 60mH 13,92 (17), hoog 1,30 (3); Niley Hermans speer 14,47 (8), kogel 7,50 (6); 4x 60m estafette (Pesuwarissa-Laat-Heijkant-Aerts) 36,86 (5).

01-05-2022 Competitie 3e div. poule 14 R1 Roermond

Robin Heywood 100m 13,42 (24), 400m 1.01,72 (15);
Nick van Bree 100m 13,54 (25), hoog 1,50 (9);
Luc Geeris 200m 25,53 (14), 800m 2.30,05 (20);
Stijn Groen 400m 55,63 (9), 110mH 20,93 (9), discus 19,97 (19);
Matthijs vd Broek 5000m 16.16,77 (7);
Zweedse estafette 400-300-200-100m (Geeris-Vd Broek-Heywood-Van Bree) 2.25,95 (14).

01-05-2022 Competitie 2e div. poule 4 R1 Uden

Ilonka de Bresser 100m 13,93 (12);
Manon Enting 100m 14,50 (17), 200m 30,16 (17);
Channelyn Ambrosiussen 200m 28,19 (10), 400m 1.03,56 (7);
Veerle van Erp 800m 2.41,21 (11);
Lianne Verloop 3000m 11.21,50 (8);
Maureen de Bresser 3000m 11.44,42 (12);
Simone Weijers 100mH 19,02 (11), hoog 1,40 (11), hinkstapsprong 8,55 (16);
Judith Witteveen speer 17,00 (12), kogel 7,13 (19);
Ingrid Wouters discus 30,97 (7), kogel 10,06 (9);
Emma vd Valk hoog 1,50 (7), hinkstapsprong 8,07 (18);
Zweedse estafette 400-300-200-100m (De Bresser, Van Erp, Ambrosiussen, Enting) 2.37,17 (8).

16-04-2022 Vennenloop Oisterwijk

Lianne Verloop 10km 42.51.

18-04-2022 Testwedstrijd Vught

MSen: Patrick Aerts 2000m 7.19,11 (3); Marcel Vis discus 23,89 (3), kogel 7,44 (6).
VSen: Ingrid Wouters discus 30,97 (2), kogel 9,53 (1).
MB: Daniëlle Vis kogel 7,21 (8).
MC: Milou Keulstra 80m 10,64 (2), kogel 9,34 (3); Lotte Aerts 2000m 7.06,32 (1), speer 26,76 (3).
JD: Casper Deij 80m 13,49 (8), 600m 2.29,66 (5), discus 11,85 (5), kogel 4,63 (8), speer 13,32 (13), ver 3,10 (9).
MD: Tess Aerts 60m 9,66 (14), discus 16,87 (7), kogel 8,52 (6).


Deel op sociale media:

Terug naar boven