avgm logo desktop

Uitslagen

09-04-2022 Competitie C/D-junioren Poule 62 R1 Venray

JC: Jorrit Verhagen 100m 13,79 (10), 100mH 16,81 (4), hoog 1,55 (1); Wouter Obbema 100m 14,95 (18), 800m 2.44,62 (10), hoog 1,30 (8).

MC: Lotte Aerts 800m 2.29,12 (1), 80mH 15,37 (1), kogel 9,88 (1); Avalon Sanders 80m 12,21 (8), 80mH 16,96 (6), hoog 1,35 (3); Veroline Sanders 80m 11,88 (5), 800m 2.51,00 (5); Sara van Beers discus 10,79 (11), ver 2,76 (13); Anna Lemaire discus 10,21 (12), kogel 6,94 (6); Gaby van Sluisveld 800m 2.59,95 (7), hoog 1,30 (6); 4x80m: 52,47 (7).

JD: Thomas vd Berg speer 14,55 (8), hoog 1,15 (12), ver 3,43 (9); Bram van Tongeren 80m 13,34 (20), kogel 4,53 (11), ver 2,92 (20); Thijn Looman 1000m 4.29,63 (16), speer 8,43 (16), kogel 3,91 (16); Stan Beenker 80m 13,47 (23), hoog 1,30 (4), ver 3,01 (18); Jelle Vink 1000m 4.04,9 (13), speer 11,32 (12), kogel 4,42 (13); Niek Hoogland 80m 13,03 (19), 80mH 16,75 (4), hoog 1,25 (7).

MD: Joyce van Sluisveld 1000m 4.12,44 (17), hoog 1,30 (3); Tess Aerts 60mH 14,28 (19), kogel 9,25 (2); Eline de Laat 60m 9,85 (13), speer 9,19 (15), discus 16,01 (3); Dani Pesuwarissa 1000m 4.01,9 (12), ver 3,20 (12); Lana vd Heijkant 60m 10,42 (25), ver 2,97 (16); Niley Hermans speer 16,49 (3), discus 15,85 (4), kogel 6,42 (10); Sophie Luijbregts 60mH 12,88 (6), discus 19,25 (1), kogel 11,32 (1); Esmee Reker 60mH 13,22 (9), speer 16,23 (5), hoog 1,15 (10); Lessa Kramer 60m 11,07 (29), kogel 5,18 (12), ver 2,95 (17); Vera Tubée 60m 11,29 (30), 1000m 4.25,11 (20), ver 2,51 (23); 4x60m: 37,90 (6).

10-04-2022 Marathon Rotterdam

Hele marathon:
Maarten Merkx 3.26.47,
Maureen de Bresser 3.38.47.

Kwart marathon:
Lieke Neijens 10,4 km 52.17.

10-04-2022 NN-Run Nijmegen

Tonnie de Benis 5km 16.45 (1).

10-04-2022 Halve van Helmond

Henny Brugmans 1.33.19,
Paul Hanique 1.41.51.

02-04-2022 Onderlinge wedstrijd blokmeerkamp Best

MSen: Stijn Groen 100m 12,0 (1), 800m 2.28,9 (1), speer 22,01 (2), hoog 1,50 (2), ver 5,27 (2); Rik van Laarhoven 100m 12,6 (2), speer 22,16 (1), hoog 1,55 (1), ver 5,48 (1); Bart Quadflieg 100m 15,0 (3), 800m 3.56,1 (2).

VSen: Ilonka de Bresser speer 19,00 (1); Weijers speer 14,46 (2), hoog 1,40 (1), ver 4,15 (1).

M-U20: Mathies Van Laarhoven 2:46,0 (1), hoog 1,45 (1), ver 4,26 (1).

V-U20: Veerle van Erp 800m 2.40,6 (1); Jantine Strikwerda speer 20,95 (1).

M-U18: Nick van Bree 100m 13,1 (1), speer 27,17 (1), hoog 1,45 (1), ver 5,02 (1).

JC: Jorrit Verhagen 100m 13,9 (1), hoog 1,45 (1), ver 4,58 (1); Wouter Obbema 100m 15,8 (2), hoog 1,25 (2).

MC: Lotte Aerts speer 24,89 (1).

JD: Stan Beenker 80m 13,1 (1), 800m 3.30,4 (1), speer 17,27, hoog 1,25 (1), ver 3,43 (2); Niek Hoogland 80m 13,4 (2), speer 14,09 (2), hoog 1,25 (1), ver 3,57 (1); Mats Holman 80m 13,5 (3), hoog 1,15 (3), ver 3,14 (4); Thomas vd Berg 80m 13,8 (4), speer 12,55 (3), hoog 1,15 (3), ver 3,39 (3); Bram van Tongeren 80m 13,9 (5), 800m 3.53,1 (3), speer 9,28 (4), hoog 1,05 (5), ver 3,07 (5); Casper Deij 800m 3.33,4.

MD: Tess Aerts 60m 9,6 (1), hoog 1,25 (1), ver 3,56 (1); Sophie Amelie Luijbregts 60m 10,0 (2), 600m 2.27,2 (1), speer 20,11 (1), hoog 1,20 (2), ver 3,56 (1); Esmee Reker 60m 10,4 (3), speer 12,97 (2), hoog 1,10 (3), ver 3,29 (3); Lana vd Heijkant 60m 10,8 (4), 600m 2.27,8 (2), speer 9,31 (3), hoog 1,10 (3), ver 3,06 (4).

JPA1 duur-60mH-kogel-vortex-polsver-pnt: Gábor Peeters 1075-13,5-4,00-21,50-3,30-192 (1); Bram Aanraad 1025-14,5-3,40-11,00-2,75-120 (2).

JPA2 duur-60mH-kogel-vortex-polsver-pnt: Tim van Lieshout 1375-11,8-5,20-22,50-3,60-270 (1); Levi van Schalen 1250-12,2-5,00-24,00-3,20-240.

MPA1 duur-60mH-kogel-vortex-polsver-pnt: Nyma Van Agt 1200-12,7-4,50-15,00-2,75-206 (1); Manou Boelens 1250-15,2-4,00-12,00-2,70-162 (2); Robin Kastelijn 1175-14,5-3,70-11,00-2,80-157 (3); Yenthe Smits 1250-13,2-2,80-9,50-2,50-154 (4).

JPB duur-40mH-vortex-hurk-pnt: Jens Vink 925-7,8-23,50-0,95-269 (1); Giel de Ruiter 725-9,9-16,00-0,60-130 (2).

MPB duur-40mH-vortex-hurk-pnt: Katie Fioole 900-9,5-12,00-0,70-172 (1); Maud de Ridder 825-8,9-8,00-0,75-156 (2); Thirza van Agt 750-9,3-7,00-0,75-133 (3).

JPC duur-40mH-vortex-hurk-pnt: Julian Suurmond 850-9,0-16,00- 0,75-214; Bauke Smits 850-8,5-11,00-0,80-205 (2); Tim van Grinsven 850-8,7-11,50-0,75-197 (3); Jelte Wouters 525-10,8-5,00-0,10-35 (4).

MPC duur-40mH-vortex-hurkpnt: Kato van den Heijkant 850-9,3-8,50-0,70-191 (1); Iris de Wit 800-9,3-6,50-0,70-169 (2); Vera Deij 750-9,9-5,50-0,70-142 (3); Jolijne van Diessen 575-10,3     -4,00-0,60-85 (4); Vayen Volkerts DNS-10,2-8,50-DNS-62.

JPM duur-40mH-vortex-hurk-pnt: Jasper van Geffen 777-9,1-13,00-0,65-226 (1); Thijs Franssen 775-9,2-8,50-0,65-194 (2).

03-04-2022 Atledo Back on Trackmeeting Dongen

V40: Ingrid Wouters discus 26,41 (2), kogel 8,81 (1).
MC: Lotte Aerts 150m 21,61 (5), 300m 45,00 (2, pr).
MD: Tess Aerts 150m 23,93 (8), discus 18,94 (1), hoog 1,20 (4); Esmee Reker 150m 25,64 (10), speer 13,93 (2), hoog 1,10 (6).

28-03-2022 Top-3 Kempische Cross Competitie

V35: 3. Mijke Aerts-Jennen.
M-KORT: 3. Matthijs vd Broek.
V-KORT: 1. Veerle van Erp.
MC: 1. Lotte Aerts; 2. Veroline Sanders; 3. Avalon Sanders.

27-03-2022 Auwjaorscross Oirschot

V35 7780m: 2. Mijke Aerts-Jennen 37.35.
V-KORT 2120m: 2. Veerle van Erp 9.01.
M-KORT 2120m: 3. Matthijs vd Broek 6.34; 8. Robin Heywood 7.36; 9. Stijn Groen 7.38.
MB 3180m: 4. Iris van Sluisveld 14.46.
MC 2120m: 2. Avalon Sanders 8.49; 3. Veroline Sanders 8.51.
JD 1520m: 9. Niek Hoogland 6.09; 14. Bram van Tongeren 7.43.
MD 1520m: 3. Dani Pesuwarissa 6.16; 6. Esmee Reker 6.27; 12. Joyce van Sluisveld 6.44; 13. Lana vd Heijkant 6.53.
MPA 1060m: 4. Silke Wouters 4.19.
JPC 760m: 3. Jasper van Meer 3.18; 4. Julian Suurmond 3.20.
MPC 760m: 3. Kato vd Heijkant 3.51.
RECR 9360m: Frank Abbink 43.48.

20-03-2022 Joe Mann Bosloop Best

M45 8340m: 6. Bart van Linder 36.12; 8. Patrick Aerts 38.23.
M55 8340m: 4. Joost Gallé 43.34.
VSEN 8340m: 3. Maureen de Bresser 39.27.
V35 8340m: 3. Hanneke van Breugel 39.37; 6. Mijke Aerts-Jennen 43.35.
MKORT 2440m: 1. Matthijs vd Broek 8.04; 4. Robin Heywood 9.12; 6. Koen vd Boomen 9.24; 10. Stijn Groen 10.00.
VKORT 2440m: 3. Veerle van Erp 10.43.
M-U18 3020m: 2. Iris van Sluisveld 15.07.
MC 2060m: 1. Lotte Aerts 8.54.
JD 2060m: 8. Niek Hoogland 10.03; 11. Thomas vd Berg 10.35; 16. Bram van Tongeren 13.04; 17. Casper Deij 13.32.
MD 1540m: 6. Dani Pesuwarissa 7.10; 7. Esmee Reker 7.12; 8. Lana vd Heijkant 7.29; 10. Joyce van Sluisveld 7.33.
JPA 1540m: 8. Pepijn de Wit 7.28; 11. Tim van Lieshout 7.46; 19. Gábor Peeters 8.44.
MPA 1540m: 4. Silke Wouters 7.22; 6. Jill vd Ven 7.40; 18. Manou Boelens 8.24; 24. Lisa Deij 9.23.
JPB: 12. Sam van Houwelingen 6.29.
JPC 1060m: 3. Julian Suurmond 5.17; 4. Jasper van Meer 5.24.
MPC 1060m: 8. Iris de Wit 6.26; 9. Vera Deij 6.54; 10. Kato vd Heijkant 6.59.
M-VB 1060m: 1. Martijn de Laat 5.23; 2. Sjoerd vd Heuvel 7.00.
V-VB 1060m: 1. Marianne Verdonk 5.29; 2. Jolanda van Kuik 7.30; 3. Carlijn van Erp 7.52.

12-03-2022 Broos van Erp 2021/2022 Blokhutloop en einduitslag

Bijgevoegd de uitslag van de Blokhutloop (voor de jeugd de 2e wedstrijd van de BvE) en de einduitslag van de Broos van Erp competitie 2021/2022 met de Cross kampioenen

Uitslag Blokhutloop

Cross kampioenen Broos van Erp competitie 2021/2022


Deel op sociale media:

Terug naar boven