Open Zuid Nederlandse Kampioenschappen Senioren / B-junioren

29-08
29 aug 2021
Open Zuid Nederlandse Kampioenschappen Senioren / B-junioren Baanatletiek Wanneer: 29 aug 2021 , 11.00 uur
AVGM organiseert de Open Zuid Nederlandse Kampioenschappen voor Senioren en B-junioren. Voor dit kampioenschap zijn... Lees meer

Geocachen in Best!

17-07
17 jul 2021
Geocachen in Best! Wandelen Wanneer: 17 jul 2021 - 15 aug 2021
Het laatste evenement in de maand van het wandelen is een Geocaching evenement voor alle GM’ers en introducées. Dit is een leuke en actieve manier om de zomer... Lees meer

Uitslagen

31-12-2019 Sylvestercross Soest

MD: 9. Lotte Aerts 2000m 8.40; G-cross: V: 1. Marianne Verdonk 600m 2.48; M: 9. Anton Koppers 600m 4.34.

29-12-2019 Auwjaorscross Oirschot

M45 7780m: 6. Ron Dielhof 30.29;
M 2120m: 2. Tonnie de Benis 7.04;
JA 5300m: Matthijs vd Broek 19.29;
JB 3180m: 1. Mats Keulstra 15.03;
JC 3180m: 5. Darío Delgado 13.46;
MC 2120m: 2. Ilse vd Wiel 8.55, 4. Iris van Sluisveld 9.03, 6. Eliza Dielhof 9.36, 8. Sanne vd Wiel 9.56, 9. Daniëlle Vis 10.37;
JD 1520m: 3. Bram van Stiphout 5.39, 7. Finn van Hest 6.00, 12. Jorben van Hest 6.19, 17. Niek Millenaar 6.41, 26. Rob vd Wiel 8.16;
MD 1520m: 1. Milou Keulstra 5.52, 3. Veroline Sanders 6.09, 6. Avalon Sanders 6.33, 8. Gaby van Sluisveld 6.51, 17. Lisa vd Wiel 8.43;
JPA 1060m: 6. Lars van Stiphout 4.12, 24. Chris Hoogeveen 5.05;
MPA 1060m: 16. Esmee Reker 5.07, 18. Eline de Laat 5.09, 20. Dani Pesuwarissa 5.14, 26. Lana vd Heijkant 5.26, 31. Olivia van Diessen 5.36;
MPC 760m: 4. Lisa Deij 4.43;
Recr 7020m: Joost van Rosendaal 39.22, 9360m: Hanneke van Breugel 44.00, Frank Abbink 44.02, Gerard Verbeek 44.03, Maarten Merkx 44.27, Patrick Aerts 45.02, Maureen de Bresser 48.02, Mijke Aerts-Jennen 48.12.

27-12-2019 Derde Kerstdagloop Arnhem

J-jeugdloop: 6. Casper Deij 1km 4.42

26-12-2019 TOF Kerstcross Breda

30. Patrick Aerts 4km 18.08, 9. Mijke Aerts-Jennen 4km 19.58.

14-12-2019 Phanos BosCross Amsterdam

MD: 4. Lotte Aerts 1600m 6.01.

15-12-2019 Broos van Erp-competitie Putjesbergencross Best

Winnaars:
Msen-lang: Tonnie de Benis,
M-masters: Ron Dielhof,
Vsen-lang: Maureen de Bresser,
Msen-kort: Tom Michielsen,
Vsen-kort: Veerle van Erp,
Mrecr-lang: Wichard de Benis,
Vrecr-lang: Hanneke van Breugel,
Specials: Martijn de Laat, Marianne Verdonk,
JA: Luc Geerts,
JB: Mats Keulstra,
JC: Dario Delgado,
MC: Ilse vd Wiel,
JD: Bram van Stiphout,
MD: Milou Keulstra,
JAP: Lars van Stiphout,
MAP: Joyce van Sluisveld,
JBP: Tim van Lieshout,
MBP: Jill vd Ven,
MCP: Lisa Deij,
JMP: Giel de Ruiter.
Voor de complete uitslag, zie avgm.nl.

14-12-2019 Kerstboommeerkamp Utrecht

JPA2: 7. Stijn Pero 60m 9,63, kogel 7,19, hoog 1,15, 1465 pnt.

15-12-2019 Putjesbergen

Uitslag

07-12-2019 Indoor Uden

Meerkamp 30m-30mH-kogel-hoog-pnt:
JPA: 2. Stijn Pero 5,2-5,6-7,20-1,20-231, 15. Casper Deij 5,4-6,0-5,40-0,90-152;
MPA: 10. Tess Aerts 5,9-6,3-6,20-1,05-178.

08-12-2019 Indoor Waalwijk

Meerkamp 40m-kogel-hoog-pnt:
JC: 3. Orlando Louwers 5,74-8,78-1,60-1253;
MD2: 1. Lotte Aerts 6,46-10,50-1,30-1589;
JPA2: 2. Stijn Pero 6,56-6,93-1,20-1606;
JPA1: 14. Casper Deij 7,19-4,48-0,85-1047.


Deel op sociale media:

Terug naar boven