Spaar nu bij PLUS Ton Henst & Erwin Kenter voor onze clubkas

06-09
Algemeen
BEST - Ook AVGM doet mee aan deze actie. Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen en wekelijkse actieproducten een sponsorpunt met een unieke code. Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro's dat oplevert voor AVGM! Ook kun je... Lees meer

Beginnen met hardlopen

23-08
Lopen
BEST - Meerdere malen per jaar wordt er bij GM een cursus gegeven voor de beginnende hardloper. In drie maanden tijd bouwen we het lopen op van 0 naar 5 km onafgebroken lopen. Er wordt getraind volgens een vast schema. De eerste 6 weken trainen we 1 maal per week als groep en 1 keer per week... Lees meer

Uitslagen

22-06-2013 CD-competitie Uden

MD: Cleo Crooijmans speer 10,18, discus 12,09, kogel 5,36; Judith Witteveen speer 11,33, discus 14,41, kogel 6,10; Sanne Kastelijn ver 3,99, 80m 8,84; Joelle Adams ver 4,36; Ning Slaats hoog 1,30, 60mh 11,66; Sarah vd Stam hoog 1,20, 1000m 4.16,01, 80m 10,66; Saskia Smink 60mh 12,45; Jelle Latijhouwers 1000m 4.37,06, 80m 10,20; Sanne Kastelijn, Joelle Adams, Ning Slaats, Saskia Smink 4x80m 33,74.

JD: Pim Scheiberlich speer 25,88, discus 18,78, 80mh 16,09; Stijn vd Klei speer 5,31, 1000m 4.57,75, 80m 14,38; Marijn Hendriksen discus 10,64, 80mh 17,21, 1000m 4.24,93; Luc Geeris kogel 4,70, ver 3,54, 80m 13,16; Jordi Voets kogel 4,63, 1000m 5.02,09, 80m 15,64. MC: Marijke Heddes 1000m 4.05,88, hoog 1,30, speer 17,46; Renée Kos 80m 11,98, ver 4,12 (pr), hoog 1,35 (pr); Sandra Luijten 1000m 3.40,22 (pr), 80mh 15,78 (pr), discus 14,85; Nina vd Pasch 80m 11,61 (pr), kogel 8,51 (pr), discus 21,74 (pr). JC: Tonnie de Benis 800m 2.34,92; Koen vd Boomen 100mh 21,61; Max vd Donk 800m 2.47,92, discus 20,15; Vincent Hein 100mh 18,05 (pr); Thijs Hulsen 800m 2.32,10 (pr); Donnie van Kerkoerle 100mh 15,60 (pr); Roy van Kraaij speer 26,75 (pr); Lennart Mooijweer ver 4,62; Thomas Witteveen 100m 15,38, ver 4,26; Nick vd Worp kogel 7,60 (pr), speer 17,50 (pr); Matthijs Slegt kogel 10,29, discus 35,52 (pr); Tonnie de Benis, Stijn Groen, Donnie van Kerkoerle, Lennart Mooijweer 4x100m 55,02.

20-06-2013 Ekiden

Uitslag

18-06-2013 Avondwedstrijd circuit 14

In de bijlage de uitslag van de vierde avond wedstrijd van circuit 14

uitslag

10-06-2013 Brabantse Kampioenschappen Oosterhout

Brabantse Kampioenschappen C-junioren Oosterhout 9 juni: Jessie van Os speer 25,76 (5).

10-06-2013 Werpdriekamp Deurne

Werpdriekamp Deurne 6 juni: kogel-discus-speer: MB: 3. Maureen de Bresser 7,31-19,27-24,46; MA: 3. Demi Saris 8,22-20,32-31,18; Msen: 3. Jeroen Duif 8,85-28,05-37,39.

10-06-2013 Regio Wedstrijd Valkenswaard

Regiowedstrijd Valkenswaard 4 juni: Vsen: Jolijn Sandbrink 100m 13,15 (1), ver 5,05 (1); Marianne Verdonk 100m 13,81 (4), 200m 28,55 (3), ver 4,06 (5); Msen: Rohan de Bresser 100m 12,82 (2), discus 23,12 (4); Jeroen Duif 200m 25,62 (3), 3000m 10.55,15 (11); Mitchell Vereijken ver 6,59 (1); MA: Ilonka de Bresser ver 5,09 (1), discus 23,34 (2); Demi Saris kogel 8,56 (1), discus 24,19 (1); MB: Maureen Herremans 200m 28,01 (3), ver 5,14 (1); JC: Tonnie de Benis 100m 3.14,03 (6, pr).

02-06-2013 Senioren competitie 2e wedstrijd

Uitslagen GM-atleten

Seniorencompetitie 2e divisie poule 5

Mannen: Bram Elevelt 200m 24,40 (pr), 400m 52,75 (pr); Mitchell Vereijken 100m 11,68, 200m 23,49, ver 6,80; Bas vd Lubbe discus 27,46; Bart vd Pasch 100m 12,26, 400mh 58,05; Niels Aarts 1500m 4.18,24 (pr); Ronnie van Dortmont 4.49,10; Gijs Tops hoog 1,95; Jeroen Duif kogel 8,94, 3000m steeple 11.23,19; Rohan de Bresser kogel 9,68; Mark van Wijgerden, Bram Elevelt, Bart vd Pasch, Bas vd Lubbe 4x100m estafette 45,30.

Vrouwen: Maureen Herremans hoog 1,45; Lena van Lee hoog 1,50; Demi Saris discus 25,02, speer 32,50; Renske van Os 100m 13,42, 400m 1.00,52; Inge Faessen 100m 14,36; Ilonka de Bresser hss 10,25, ver 5,07; Sandra van Bree kogel 9,25; Marianne Verdonk kogel 6,94, 400mh 1.13,32; Anne Marte Gardenier polsstok 1,80, 200m 28,39; Laura Hoogers 800m 2.28,18, 3000m 11.01,46; Jolijn Sandbrink 200m 27,10; Maureen de Bresser 800m 3.05,19; Ilonka de Bresser, Lena van Lee, Maureen Herremans, Renske van Os 4x100m estafette 50,10.

Uitslagen alle deelnemers

27-05-2013 CD competitie Someren 25 mei 2013

Uitslagen

Competitie CD-junioren Someren 25 mei:
MC: Tessa Bindels 80mh 17,55 (pr), ver 3,69, discus 14,76 (pr); Marijke Heddes hoog 1,30 (pr); Lisa vd Klei kogel 5,44, discus 13,14; Renée Kos 80m 11,90 (pr), hoog 1,30; Sandra Luijten 80mh 16,12 (pr); Jessie van Os 80mh 15,74 (pr), speer 25,68 (pr); Nina vd Pasch 80m 11,66 (pr), ver 4,29; Anne Valk speer 11,33; Isa Wiltschek 80m 14,09 (pr), kogel 4,53 (pr); Marijke Heddes, Renée Kos, Sandra Luijten, Jessie van Os 4x80m estafette 46,44.

JC: Koen vd Boomen hoog 1,35m (pr), ver 4,12m (pr); Stijn Groen 100m 15,62 (pr), speer 15,20; Vincent Hein 100mh 18,54 (pr), hoog 1,50; Roy van Kraaij 100m 14,91 (pr), speer 22,92 (pr); Donnie van Kerkoerle 100mh 16,49 (pr); Matthijs Slegt kogel 10,60 (pr), discus 31,71; Nick vd Worp 800m 2.50,09 (pr); Tonnie de Benis 800m 2.31,79 (pr); Max vd Donk kogel 7,94, discus 22,27 (pr); Lennart Mooijweer 100mh 20,33 (pr); Thomas Witteveen ver 3,88, 800m 2.48,76 (pr); Tonnie de Benis, Donnie van Kerkoerle, Lennart Mooijweer, Thomas Witteveen 4x100m estafette 54,60.

MD: Jelle Latijnhouwers 60m 10,26 (pr), discus 11,02 (pr), 1000m 4.05,32 (pr); Sarah vd Stam 60m 10,38 (pr), hoog 1,15 (pr); Cleo Crooijmans kogel 5,20 (pr), speer 11,14 (pr); Saskia Smink 60m 9,15 (pr), kogel 8,01 (pr), 1000m 4.07,42 (pr); Judith Witteveen discus 14,62 (pr), speer 13,25; Sanne Kastelijn ver 3,95, 60mh 13,07; Ning Slaats 60mh 11,34 (pr), hoog 1,30; Joelle Adams ver 4,20 (pr), 60mh 13,57 (pr); Joelle Adams, Ning Slaats, Sanne Kastelijn, Sarah vd Stam 4x60m estafette 35,30.

JD: Luc Geeris 80m 13,63 (pr), 80mh 22,40 (pr); Pim Scheiberlich hoog 1,20, 1000m 3.24,17 (pr); Loek Appeldoorn 80mh 15,58 (pr), speer 13,50; Stijn vd Klei kogel 4,55 (pr); Loek Appeldoorn, Luc Geeris, Stijn vd Klei, Pim Scheiberlich 4x80m estafette 50,84.

Brabant Kampioenschap Mila Pupillen 20 mei:
MPC 600m: 4. Milou Keulstra 2.29,60; JPA 1000m: 12. Mats Keulstra 3.36,41, 15. Tom van Schijndel 3.42,14.

15-05-2013 Avondwedstrijden 13 en 15 mei

Onderlinge Avondwedstrijden pupillen en junioren D

Uitslag

21-04-2013 Senioren competitie

In de bijlage de uitslag van de senioren competitie 1e wedstrijd

Uitslag


Deel op sociale media:

Terug naar boven