GM-kleding voor recreanten kun je bestellen bij Patty Kanits-Frencken
(Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.of tel. 06-12688741)
De runningkleding is van kwaliteitsmerk Rogelli, en uiteraard allemaal in het GM-blauw met wit, voorzien van GM logo op borst en rug. De shirtjes kosten € 30,00. Damesshirts zijn verkrijgbaar in de maten XS t/m XL en herenshirts zijn verkrijgbaar in de maten S t/m XXL.
Bestelwijze
Voor het bestellen van kleding stuur een mailtje aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met vermelding van
soort kleding / maat / aantal
Passen van kleding
Wil je kleding passen, neem dan contact op met Patty Kanits-Frencken
via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of tel 06-12688741.