Spaar nu bij PLUS Ton Henst & Erwin Kenter voor onze clubkas

06-09
Algemeen
BEST - Ook AVGM doet mee aan deze actie. Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen en wekelijkse actieproducten een sponsorpunt met een unieke code. Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro's dat oplevert voor AVGM! Ook kun je... Lees meer

Beginnen met hardlopen

23-08
Lopen
BEST - Meerdere malen per jaar wordt er bij GM een cursus gegeven voor de beginnende hardloper. In drie maanden tijd bouwen we het lopen op van 0 naar 5 km onafgebroken lopen. Er wordt getraind volgens een vast schema. De eerste 6 weken trainen we 1 maal per week als groep en 1 keer per week... Lees meer

Gert-Jan van den Eerenbeemt

Gert Jan vd Eerenbeemt300    

Woensdagavond - Duurloop

Zaterdagochtend - Duurloop

Mail voor meer informatie

 

Sinds 2014 ben ik looptrainer en heb in 2015 het officiële diploma hiervoor behaald. Al die jaren train ik in dezelfde groep. Dat iedereen plezier heeft in het lopen is het belangrijkste voor mij. Gezelligheid is ons motto waarbij we altijd samen uit en samen thuis komen. Daarom is iedere loper altijd welkom in onze groep. Je kunt dit als opstart gebruiken of als herstel. Als iedereen weer met een glimlacht terugkomt, hebben wij ons doel bereikt. Iedere training proberen wij een andere route te kiezen, voor zover het weer en het jaargetijde dit toelaten. We lopen echter voor het grootste deel over de weg. De trainingen vinden op woensdagavond 19.00 uur en zaterdagmorgen 9.30 uur plaats. We verwachten van de lopers dat zij een uur kunnen lopen en afhankelijk van de snelheid zijn we dan ongeveer zo'n 10 kilometer verder. Mijn kennis blijft up to date door jaarlijks bijscholingen en clinics te volgen. Dit is ook een vereiste voor het behouden van de trainerslicentie.


Deel op sociale media:

Terug naar boven